HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

5 december | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Veteranen B 12423 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H35D 60 09:30 11:00 uit -   info

5 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal Dames 1 2111 MHC Almelo D1 50 12:15 13:35 HENGELO OV
OSG
Sloetsweg 153
7556HM HENGELO OV
hal: veld 1
Zaal Dames 1 2157 Hockey Club Twente D1 50 11:25 12:45 HENGELO OV
OSG
Sloetsweg 153
7556HM HENGELO OV
hal: veld 1
Zaal Meisjes A5 11166 HCHN MA3 60 10:30 12:00 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes A5 11159 MHC De Mezen MA3 60 11:20 12:50 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes B1 9899 MHC Almelo MB1 50 10:40 12:00 OLDENZAAL
Sportlaan 12A (complex Bully)
Sportlaan 12A
7576WV OLDENZAAL
hal: veld 1
Zaal Meisjes B1 9900 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB1 50 12:20 13:40 OLDENZAAL
Sportlaan 12A (complex Bully)
Sportlaan 12A
7576WV OLDENZAAL
hal: veld 1
Zaal Meisjes B2 7216 DHV MB2 0 09:00 09:30 APELDOORN
Fluiten: Rayna Kruit (Dames Jong) en René van de Hel
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes B2 7867 Voorster Hockeyclub Twello MB1 0 10:40 11:10 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Rayna Kruit (Dames Jong)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes C4 9019 Apeldoorn MC3 25 08:35 09:30 UDDEL
Let op: Uittenue mee!   
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Zaal Meisjes C4 9056 HC Zwolle MC6 25 09:25 10:20 UDDEL
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Zaal Meisjes C8 8165 MHC De Mezen MC4 40 11:20 12:30 HARDERWIJK
De Sypel
Parkweg 4
3842AD HARDERWIJK
hal: veld 2
Zaal Meisjes C8 8475 Apeldoorn MC5 40 12:10 13:20 HARDERWIJK
De Sypel
Parkweg 4
3842AD HARDERWIJK
hal: veld 2
Zaal Meisjes D1 9428 Doetinchemse Hockey Club MD1 45 09:35 10:50 NIJMEGEN
O.C. Huismanhal
Dennenstraat 25
6543JP NIJMEGEN
hal: veld 1
Zaal Meisjes D1 9427 Westerduiven MD1 45 12:05 13:20 NIJMEGEN
O.C. Huismanhal
Dennenstraat 25
6543JP NIJMEGEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 10017 ZAAL Doetinchem JB1 - Arnhem JB12-C 0 12:50 12:50 APELDOORN
Fluiten: Wies Krikke en Mechteld Linders (Dames 5)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 10096 ZAAL Ede JA12-C - Apeldoorn JA2 0 10:20 10:20 APELDOORN
Fluiten: Sander Mulderij (Heren 2) en Huub Klein Schaarsberg
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 5550 ZAAL Bully JC1 - Nijmegen JC12-C 0 12:50 12:50 APELDOORN
Fluiten: Cerilio Maduro en Nando van Lunteren (Zaal Jongens A1)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 6981 ZAAL Deventer MB2 - Twello MB1 0 10:20 10:20 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Rayna Kruit (Dames Jong)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Heren1 1774 Hockey Club Twente H1 50 08:25 09:45 ENSCHEDE
Universiteit Twente
Drienerlolaan 5
7522NB ENSCHEDE
hal: veld 2
Zaal Heren1 1873 Flevoland H1 50 10:05 11:25 ENSCHEDE
Universiteit Twente
Drienerlolaan 5
7522NB ENSCHEDE
hal: veld 2
Zaal Jongens A1 10087 Apeldoorn JA2 0 09:00 09:30 APELDOORN
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Sander Mulderij (Heren 2) en Huub Klein Schaarsberg
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Zaal Jongens A1 10077 MHC EDE JA12-C 0 10:40 11:10 APELDOORN
Fluiten: Sander Mulderij (Heren 2) en Huub Klein Schaarsberg
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Zaal Jongens B2 10013 AHC Velp JB12-C 0 11:30 12:00 APELDOORN
Fluiten: Wies Krikke en Mechteld Linders (Dames 5)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Jongens B2 10018 Doetinchemse Hockey Club JB1 0 13:10 13:40 APELDOORN
Fluiten: Mechteld Linders (Dames 5) en Wies Krikke
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Jongens C1 5661 NMHC Nijmegen JC12-C 0 11:30 12:00 APELDOORN
Fluiten: Marga Venema-Remmers en Cerilio Maduro
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Zaal Jongens C1 5752 O.H.C. Bully JC1 0 13:10 13:40 APELDOORN
Fluiten: Cerilio Maduro en Nando van Lunteren (Zaal Jongens A1)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Zaal Jongens D1 3379 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD1 50 11:10 12:30 ENSCHEDE
Deppenbroekhal
Rijnstraat 11
7523GD ENSCHEDE
hal: veld 1
Zaal Jongens D1 3341 HC Zwolle JD4 50 12:00 13:20 ENSCHEDE
Deppenbroekhal
Rijnstraat 11
7523GD ENSCHEDE
hal: veld 1


Agenda
vervolg 14-12  ALV-vergadering
vervolg 11-7  Hockeykampen.nl komt naar HC Ares
Hele agenda
Nieuws