HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 Zaal 1688 MHC Almelo D1 0 13:45 14:30 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Dames 1 Zaal 1579 Hockey Club Twente D1 0 17:55 18:40 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Dames 2 Zaal 4790 HCQZ D4 60 13:55 15:25 NIJMEGEN
Radboud Sportcentrum Nijmegen
Heyendaalseweg 141
6525AJ NIJMEGEN
hal: veld 1
Dames 2 Zaal 4633 EHV Enschede D4 60 15:35 17:05 NIJMEGEN
Radboud Sportcentrum Nijmegen
Heyendaalseweg 141
6525AJ NIJMEGEN
hal: veld 1
Meisjes 8E2 Zaal 893 DHV M8E1 45 14:55 16:10 BORCULO
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1
Meisjes 8E2 Zaal 937 HC Epse M8E1 45 12:25 13:40 BORCULO
Let op: Uittenue mee!   
't Timpke
Haarloseweg 10
7271BT BORCULO
hal: veld 1
Meisjes A2 Zaal 3663 NMHC Nijmegen MA4 40 14:45 16:10 BEMMEL
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
Meisjes A2 Zaal 3544 THCC De Kromhouters MA3 40 16:25 17:50 BEMMEL
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
Meisjes A3 Zaal 8023 MHC Bemmel 800 MA4 0 17:05 17:50 APELDOORN
Fluiten: Tom Bosgoed (Heren 2 Zaal) en Sander Kiesbrink (Heren 1)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Meisjes A3 Zaal 7949 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA3 0 14:35 15:20 APELDOORN
Fluiten: Wies Krikke en Erin Markmann (Dames jong)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Meisjes A4 Zaal 2674 HC Zwolle MA6 75 10:15 12:00 BOLSWARD
Middelzee
De Blink 5
8701LV BOLSWARD
hal: veld 1
Meisjes A4 Zaal 2779 Sneeker Mixed Hockey Club MA3 75 11:55 13:40 BOLSWARD
Middelzee
De Blink 5
8701LV BOLSWARD
hal: veld 1
Meisjes B1 Zaal 3949 Apeldoorn MB1 60 09:25 11:10 DRONTEN
't Dok
Educalaan 3
8251GC DRONTEN
hal: veld 1
Meisjes B1 Zaal 4163 Flevoland MB1 60 1 1 DRONTEN
't Dok
Educalaan 3
8251GC DRONTEN
hal: veld 1
Meisjes B12 Zaal 8128 MHC De Mezen MB12C 50 10:35 11:55 ENSCHEDE
Deppenbroekhal
Rijnstraat 11
7523GD ENSCHEDE
hal: veld 1
Meisjes B12 Zaal 8053 EHV Enschede MB11C 50 08:55 10:15 ENSCHEDE
Deppenbroekhal
Rijnstraat 11
7523GD ENSCHEDE
hal: veld 1
Meisjes B2 Zaal 7768 HC Zwolle MB5 45 12:10 13:40 MEPPEL
Ezinge
Ezingerweg 58
7943AZ MEPPEL
hal: veld 1
Meisjes B2 Zaal 7842 Voorster Hockeyclub Twello MB1 45 13:50 15:20 MEPPEL
Ezinge
Ezingerweg 58
7943AZ MEPPEL
hal: veld 1
Meisjes B5 Zaal 4269 Mixed Hockey Club Ommen MB1 60 15:30 17:30 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Meisjes B5 Zaal 3944 Lochemse Hockey Club MB2 60 13:50 15:50 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Meisjes C3 Zaal 1523 DHV MC2 40 11:40 12:50 HATTEM
De Marke
Daendelsweg 2
8051DX HATTEM
hal: veld 1
Meisjes C3 Zaal 1632 Hockeyclub Emmen MC2 40 09:10 10:20 HATTEM
De Marke
Daendelsweg 2
8051DX HATTEM
hal: veld 1
Meisjes C5 Zaal 1957 M.H.C. Oosterbeek MC3 0 08:45 09:30 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Maud Uilkema (Meisjes A3)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Meisjes C5 Zaal 2066 MHC De Mezen MC4 0 12:55 13:40 APELDOORN
Fluiten: Cerilio Maduro en Isabel Hanskamp (Dames jong)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Meisjes D1 Zaal 9459 Apeldoorn MD2 0 4 3 APELDOORN
Fluiten: Jorick Jelmer Arends (Jongens A1) en Jozua Klaver (Jongens A1)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Meisjes D1 Zaal 9460 DHV MD2 0 12:55 13:40 APELDOORN
Fluiten: Pieter van Turennout (Heren 2 Zaal) en Philip Wortelboer (Jongens A1)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Meisjes D2 Zaal 1400 MHC Almelo MD1 45 12:40 14:10 GOOR
De Mossendam
De Mossendam 2
7471SJ GOOR
hal: veld 1
Meisjes D2 Zaal 1168 HHC Haackey MD1 45 11:00 12:30 GOOR
De Mossendam
De Mossendam 2
7471SJ GOOR
hal: veld 1
Meisjes D3 Zaal 7370 Hockeyclub Emmen MD1 60 09:20 10:50 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Meisjes D3 Zaal 7144 O.H.C. Bully MD4 60 11:50 13:20 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Meisjes D5 Zaal 5241 Voorster Hockeyclub Twello MD1 25 12:45 13:40 DEVENTER
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Meisjes D5 Zaal 5204 Lochemse Hockey Club MD1 25 11:05 12:00 DEVENTER
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
ZAALBLOK 1143 ZAAL Mezen D1 - Wijchen D1 0 17:50 17:50 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 1252 ZAAL Mezen D1 - Almelo D1 0 16:10 16:10 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 1470 ZAAL Twente D1 - Flevoland D1 0 17:00 17:00 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 1361 ZAAL Wijchen D1 - Flevoland D1 0 15:20 15:20 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 7879 ZAAL Doetinchem MA2 - Upward MA3 0 17:00 17:00 APELDOORN
Fluiten: Auke Dijkstra (Heren 2)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 8098 ZAAL QZ MA2 - Bemmel MA4 0 16:10 16:10 APELDOORN
Fluiten: Auke Dijkstra (Heren 2)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 8172 ZAAL QZ MA2 - Doetinchem MA2 0 14:30 14:30 APELDOORN
Fluiten: Wies Krikke en Erin Markmann (Dames jong)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 2288 ZAAL Dieren MC1 - Westerduiven MC2 0 12:50 12:50 APELDOORN
Fluiten: Isabel Hanskamp (Dames jong) en Cerilio Maduro
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 2391 ZAAL Mezen MC4 - Ede MC4 0 12:00 12:00 APELDOORN
Fluiten: Gina Schoorel (Meisjes A1 Zaal) en Johan Frisart
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 1848 ZAAL Oosterbeek MC3 - Dieren MC1 0 11:10 11:10 APELDOORN
Fluiten: Gina Schoorel (Meisjes A1 Zaal) en Johan Frisart
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 2174 ZAAL Westerduiven MC2 - Ede MC4 0 10:20 10:20 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Maud Uilkema (Meisjes A3)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 4765 ZAAL Apeldoorn MD2 - Hattem MD1 0 11:10 11:10 APELDOORN
Fluiten: Cerilio Maduro en Bouke Smits (Jongens A1)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 9478 ZAAL Bully MD3 - Flevoland MD1 0 10:20 10:20 APELDOORN
Fluiten: Jozua Klaver (Jongens A1) en Jorick Jelmer Arends (Jongens A1)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 9470 ZAAL Deventer MD2 - Bully MD3 0 12:00 12:00 APELDOORN
Fluiten: Bouke Smits (Jongens A1) en Jip van Wijngaarden (Meisjes A2)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 9464 ZAAL Flevoland MD1 - Hattem MD1 0 12:50 12:50 APELDOORN
Fluiten: Pieter van Turennout (Heren 2 Zaal) en Philip Wortelboer (Jongens A1)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Jongens A1 Zaal 1666 Steenwijk JA1 30 14:55 16:10 ARNHEM
Let op: Uittenue mee!   
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
Jongens A1 Zaal 1559 MHC EDE JA1 30 16:35 17:50 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
Jongens B1 Zaal 8381 AHC Velp JB12C 25 13:45 14:40 DIEREN
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
Jongens B1 Zaal 8529 MHC Dieren JB1 25 15:25 16:20 DIEREN
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
Jongens C1 Zaal 1752 Apeldoorn JC3 30 10:45 12:00 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
Jongens C1 Zaal 1314 M.H.C. Oosterbeek JC2 30 12:25 13:40 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
Jongens D1 Zaal 9131 NMHC Nijmegen JD2 30 09:55 11:10 LUNTEREN
Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
Jongens D1 Zaal 9151 MHC EDE JD1 30 08:15 09:30 LUNTEREN
Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
Jongens D12 Zaal 8372 Apeldoorn JD3 50 13:50 15:25 DALFSEN
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 1
Jongens D12 Zaal 8520 MHC Dalfsen JD2 50 15:30 17:05 DALFSEN
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 1
Jongens D2 Zaal 8303 Apeldoorn JD4 45 11:50 13:20 KAMPEN
De Reeve
Horstsingel 1
8261DB KAMPEN
hal: veld 1
Jongens D2 Zaal 8224 HHC Quick Stick JD11C 45 09:20 10:50 KAMPEN
De Reeve
Horstsingel 1
8261DB KAMPEN
hal: veld 1


Agenda
vervolg 8-2  Brunch trimmers zaterdaggroep
vervolg 13-3  Pubquiz ism Veltins
vervolg 19-3  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
Hele agenda
Nieuws