HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

24 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 HC Ares Jongens A1 0 16:10 uit -   info
Meisjes A2 HC Ares Jongens B1 0 12:40 uit -   info
Meisjes A3 HC Ares Meisjes B6 12:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Marieke van der Marel (Meisjes A4) en Maud van Wijngaarden (Meisjes B2)
Meisjes A4 HC Ares Meisjes B5 15:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Annemarie van Dijk (Meisjes A2) en Merle Chrisstoffels (Meisjes A2)
Meisjes B1 HC Ares Meisjes B2 14:20 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Femke Marissa ten Damme (Meisjes A1) en Jozua Klaver (Jongens A1)
Meisjes B2 HC Ares Meisjes B1 0 14:20 uit -   info
Meisjes B3 HC Ares Meisjes B4 12:00 Emotion veld 2  info
Fluiten: Mai Ly (Meisjes A4) en Floor Olij (Meisjes A4)
Meisjes B4 HC Ares Meisjes B3 0 12:00 uit -   info
Meisjes B5 HC Ares Meisjes A4 0 15:15 uit -   info
Meisjes B6 HC Ares Meisjes A3 0 12:15 uit -   info
Meisjes C1 HC Ares Meisjes C2 09:00 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Pien Gensen (Meisjes A3) en Johan Frisart
Meisjes C2 HC Ares Meisjes C1 0 09:00 uit -   info
Meisjes C3 HC Ares Jongens B2 0 15:55 uit -   info
DRIELUIK
Meisjes C3 HC Ares Jongens C1 15:00 Emotion veld 2  info
Fluiten: Robin Bouhof (Meisjes A2) en Wies Krikke
DRIELUIK
Meisjes C4 HC Ares Meisjes D1 13:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Tijn Taribuka (Jongens B1) en Aik van Weelderen (Jongens A1)
Meisjes C5 HC Ares Meisjes C7 12:15 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Arvid van den Brink en Femke van Ballegoy (Meisjes A4)
Meisjes C7 HC Ares Meisjes C5 0 12:15 uit -   info
Meisjes D1 HC Ares Meisjes C4 0 13:30 uit -   info
Meisjes D2 HC Ares Jongens D2 0 13:45 uit -   info
Meisjes D3 HC Ares Meisjes D4 10:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Johan Frisart
Meisjes D4 HC Ares Meisjes D3 0 10:30 uit -   info
Meisjes D5 HC Ares Meisjes D7 14:40 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Marit Borst (Meisjes B3) en Rob Dellemijn
DRIELUIK
Meisjes D5 HC Ares Meisjes D6 13:45 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Marit Borst (Meisjes B3) en Rob Dellemijn
DRIELUIK
Meisjes D6 HC Ares Meisjes D5 0 13:45 uit -   info
DRIELUIK
Meisjes D6 HC Ares Meisjes D7 15:20 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Ties van Driel (Jongens B1)
DRIELUIK
Meisjes D7 HC Ares Meisjes D5 0 14:40 uit -   info
DRIELUIK
Meisjes D7 HC Ares Meisjes D6 0 15:20 uit -   info
DRIELUIK
Jongens A1 HC Ares Meisjes A1 16:10 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Wouter van Schooten (Heren 1- Silver Cup) en Auke Dijkstra (Heren 2)
Jongens B1 HC Ares Meisjes A2 12:40 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Bengt Pijnappel (Jongens A1) en Tijmen Poeder (Jongens A1)
Jongens B2 HC Ares Meisjes C3 15:55 Emotion veld 2  info
Fluiten: Wies Krikke en Robin Bouhof (Meisjes A2)
DRIELUIK
Jongens B2 HC Ares Jongens C1 16:35 Emotion veld 2  info
Fluiten: Sterre van Ham (Meisjes A2) en Wies Krikke
DRIELUIK
Jongens C1 HC Ares Meisjes C3 0 15:00 uit -   info
DRIELUIK
Jongens C1 HC Ares Jongens B2 0 16:35 uit -   info
Jongens D1 HC Ares Jongens 8E1 0 10:50 uit -   info
GEMIXT
Jongens D2 HC Ares Meisjes D2 13:45 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Sjoerd Tuinstra (Jongens A1) en Cerilio Maduro

24 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 HC Ares Meisjes 8E2 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Nando van Lunteren (Jongens B1) en Marga Venema-remmers
Gemixte drieluik op heel veld 11 tegen 11. De wedstrijden starten om: 10:15 A - B 10:50 A - C 11:25 B - C
Meisjes 8E2 HC Ares Meisjes 8E1 0 10:15 uit -   info
Gemixte drieluik op heel veld 11 tegen 11. De wedstrijden starten om: 10:15 A - B 10:50 A - C 11:25 B - C
Meisjes 8E3 HC Ares Meisjes 8E4 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Jip van Wijngaarden (Meisjes A2) en Anique Aalten (Meisjes A3)
Gemixte drieluik op heel veld 11 tegen 11. De wedstrijden starten om: 10:15 A - B 10:50 A - C 11:25 B - C
Meisjes 8E4 HC Ares Meisjes 8E3 0 10:15 uit -   info
Gemixte drieluik op heel veld 11 tegen 11. De wedstrijden starten om: 10:15 A - B 10:50 A - C 11:25 B - C
Meisjes E1 HC Ares Meisjes E2 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Gemixte drieluik op half veld 8 tegen 8. De wedstrijden starten om: 10:30 A - B C-D 11:00 A - C B-D 11:30 B - C A-D
Meisjes E2 HC Ares Meisjes E1 0 10:30 uit -   info
Gemixte drieluik op half veld 8 tegen 8. De wedstrijden starten om: 10:30 A - B C-D 11:00 A - C B-D 11:30 B - C A-D
Meisjes E3 HC Ares Jongens E1 0 10:30 uit -   info
Gemixte drieluik op half veld 8 tegen 8. De wedstrijden starten om: 10:30 A - B C-D 11:00 A - C B-D 11:30 B - C A-D
Jongens 8E1 HC Ares Jongens D1 10:50 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Dante D'Urso (Jongens B1) en Camiel Stokman (Jongens B1)
GEMIXT
Jongens E1 HC Ares Meisjes E3 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Gemixte drieluik op half veld 8 tegen 8. De wedstrijden starten om: 10:30 A - B C-D 11:00 A - C B-D 11:30 B - C A-D


Agenda
vervolg 19-7  Gereserveerde data Hockeykampen.nl
Hele agenda
Nieuws