HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

4 december | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A3 8684 Westerduiven MA1 11:50 12:20 Emotion veld 2  info
Fluiten: René van de Hel en Tessa Kokke (Dames Jong)
2
Meisjes A4 12421 MHC EDE MA3 10:05 10:50 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: René van de Hel en Johan Frisart
Meisjes B3 12391 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB5 30 10:25 11:25 uit -   info
Meisjes B6 9893 HC Zwolle MB4 09:45 10:15 Appmanschap veld 3  info
meisjes B7 9568 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB6 n.n.b   info
meisjes B7 12448 Hockey Vereniging Zevenaar MB3 13:40 14:10 Emotion veld 2  info
Fluiten: Jozua Klaver (Zaal Jongens A1) en Simon Maduro (Zaal Jongens A1)
Meisjes C3 10332 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC3 n.n.b   info
Meisjes C4 12434 HC Gorssel/Epse MC1 30 12:00 13:10 uit -   info
  inhaalwedstrijd  
Meisjes C5 12617 Hockey Vereniging Zevenaar MC2 45 09:15 10:30 uit -   info
Meisjes C6 10323 HC Zwolle MC10 n.n.b   info
Meisjes C7 12630 HC Zwolle MC9 14:10 14:40 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Floor Olij (Meisjes A3)
Meisjes C8 12631 Lochemse Hockey Club MC3 12:35 13:05 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Kimberley Hasebos (Meisjes A4)
Meisjes D1 12377 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD1 30 09:20 10:35 uit -   info
  LET OP: nieuwe tijd!  
Meisjes D1 10528 WMHC MD1 35 07:40 09:00 uit -   info
Meisjes D2 10882 DHV MD3 30 n.n.b uit -   info
Meisjes D2 12416 MHC EDE MD1 09:30 10:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Susan Broenland (Zaal Meisjes A5) en Marga Venema-Remmers
Meisjes D3 10835 HC Zwolle MD4 11:55 12:25 Appmanschap veld 3  info
Meisjes D4 12444 Doetinchemse Hockey Club MD2 14:00 14:30 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Mika Boersma (Meisjes A3) en Wies Krikke
Meisjes D5 12648 SMHC Salland MD2 12:55 13:25 Appmanschap veld 3  info
Meisjes D5 10428 SMHC Salland MD2 45 n.n.b uit -   info
Jongens C2 8421 DHV JC2 08:15 09:00 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Jongens D1 12628 NMHC Nijmegen JD2 60 10:45 12:30 uit -   info
Jongens D1 12419 Union JD1 11:55 12:40 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Arvid van den Brink en Maarten Rongen (Heren Jong)
Jongens D2 8596 DHV JD3 11:05 11:50 Appmanschap veld 3  info

4 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 11625 Voorster Hockeyclub Twello M8E2 09:45 10:15 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Meisjes 8E2 11591 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E4 30 10:50 11:50 uit -   info
  veld 5AB  
Meisjes 8E3 11604 HC Zwolle M8E2 11:00 11:30 Rabobank veld  info
Meisjes E1 11966 MHC Epe M6E1 30 10:00 11:00 uit -   info
  Veld1D  
Meisjes E2 11985 HC Zwolle M6E1 11:00 11:30 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Meisjes E3 11959 M.H.C. Oosterbeek M6E2 11:00 11:30 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Meisjes E4 11717 Hattemse M.H.C. M6E1 09:45 10:15 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Meisjes E5 11941 Voorster Hockeyclub Twello M6E1 20 08:40 09:30 uit -   info
Jongens 8E1 11006 DHV J8E1 11:00 11:30 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Jongens E1 11135 Voorster Hockeyclub Twello J6E1 09:45 10:15 Notariskantoor Schuite veld 4  info


Agenda
vervolg 14-12  ALV-vergadering
vervolg 11-7  Hockeykampen.nl komt naar HC Ares
Hele agenda
Nieuws