HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeliotes D1 22 54 17 3 2 88 29
2 Uden D1 22 45 14 3 5 59 26
3 Wijchen D1 22 43 13 4 5 64 33
4 Soest D1 22 40 13 1 8 54 32
5 HCM D1 22 36 11 3 8 46 31
6 Boxmeer D1 22 36 11 3 8 53 48
7 Arnhem D1 22 30 8 6 8 39 46
8 Zevenaar D1 22 27 8 3 11 34 48
9 Almelo D1 22 26 8 2 12 44 56
10 Ares D1 22 20 5 5 12 24 55
11 Westerduiven D1 22 12 3 3 16 34 80
12 Barneveld D1 22 7 1 4 17 17 72
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D4 21 49 15 4 2 55 27
2 Arnhem D2 21 47 15 2 4 66 28
3 Apeliotes D5 21 41 12 5 4 36 25
4 Union D6 21 40 12 4 5 50 28
5 Beuningen D2 21 37 11 4 6 60 33
6 Union D4 21 32 9 5 7 30 28
7 Ares D2 21 31 8 7 6 34 37
8 Apeliotes D3 21 22 6 4 11 28 35
9 Zevenaar D2 21 21 5 6 10 27 47
10 Upward D2 21 14 3 5 13 19 42
11 Nijmegen D6 21 9 1 6 14 14 59
12 Union D5 21 8 2 2 17 21 51
  Res. overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen D5 18 46 14 4 0 62 7
2 Nijmegen D8 18 40 12 4 2 53 17
3 Wageningen D3 18 31 9 4 5 39 23
4 Bemmel D3 18 27 8 3 7 29 27
5 Haackey D2 18 25 8 1 9 29 36
6 Ares D3 18 25 7 4 7 22 26
7 EHV D4 18 19 5 4 9 26 32
8 PW D2 18 19 5 4 9 31 42
9 Union D8 18 15 3 6 9 17 31
10 Apeliotes D6 18 5 1 2 15 6 73
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haackey D3 20 50 16 2 2 97 26
2 Mezen D2 20 46 14 4 2 73 30
3 PW D4 20 39 13 0 7 66 43
4 Twello D1 20 21 6 3 11 55 47
5 Bully D6 20 14 4 2 14 36 97
6 Ares D4 20 1 1 1 18 14 98
  Res. 3e klasse 
  Dames jong 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares DJ1 10 26 8 2 0 37 13
2 Goor DJ1 10 19 6 1 3 35 24
3 Hattem DJ1 10 13 5 1 4 23 19
4 Bully DJ3 9 11 3 2 4 20 25
5 Ede DJ2 9 5 1 2 6 14 28
6 Almelo DJ1 10 4 0 4 6 19 39
  1e klasse 
  Dames Veteranen dinsdag 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares DDA 16 40 13 1 2 47 11
2 Flevoland DDA 16 37 12 1 3 78 18
3 Barneveld DDA 16 33 11 0 5 51 19
4 Union DDA 15 26 8 2 5 35 21
5 Ede DDA 16 23 7 2 7 38 32
6 SCHC DDC 16 23 7 2 7 28 34
7 Almere DDA 15 15 4 3 8 24 35
8 Leusden DDA 16 10 3 1 12 15 56
9 Hoevelaken DDB 16 0 0 0 16 4 94
  2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerduiven H1 20 48 15 3 2 97 32
2 Leeuwarden H1 20 48 15 3 2 87 43
3 Flevoland H1 20 40 12 4 4 64 47
4 Zutphen H1 20 36 11 3 6 64 36
5 Arnhem H1 20 30 9 3 8 46 49
6 Drienerlo H1 20 28 8 4 8 61 57
7 Oosterbeek H1 20 27 8 3 9 65 61
8 Steenwijk H1 20 25 8 1 11 59 66
9 Ares H1 20 17 4 5 11 42 73
10 Hondsrug H1 20 13 3 4 13 47 79
11 Hardenberg H1 20 1 0 1 19 25 114
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle H4 18 40 12 4 2 48 23
2 Ares H2 18 39 12 3 3 63 30
3 Drienerlo H2 18 37 11 4 3 46 26
4 Drienerlo H3 18 30 8 6 4 39 26
5 EHV H4 18 29 9 2 7 44 40
6 Almelo H3 18 22 7 4 7 48 48
7 Hattem H2 18 19 6 1 11 34 50
8 Twente H2 18 13 4 1 13 41 72
9 Mezen H2 18 13 3 4 11 24 45
10 Bully H2 18 9 2 3 13 24 51
  Res. 1e klasse 
  Silver Cup Dames1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Quick Stick D1 1 3 1 0 0 5 0
2 Apeliotes D1 1 3 1 0 0 5 1
3 Shinty D1 1 3 1 0 0 5 2
4 Soest D1 1 3 1 0 0 5 2
5 Twente D1 1 3 1 0 0 3 0
6 Leusden D1 1 3 1 0 0 2 1
7 Dieren D1 1 3 1 0 0 1 0
8 Wijchen D1 1 0 0 0 1 1 2
9 Barneveld D1 1 0 0 0 1 0 1
10 Ares D1 1 0 0 0 1 2 5
11 Zevenaar D1 1 0 0 0 1 2 5
12 Almelo D1 1 0 0 0 1 0 3
13 Westerduiven D1 1 0 0 0 1 1 5
14 Hardenberg D1 1 0 0 0 1 0 5
  Silvercup - KO 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen HA 18 42 13 3 2 49 26
2 Upward HA 18 38 11 5 2 63 32
3 Arnhem HA 18 36 11 3 4 41 24
4 Wageningen HA 18 30 9 3 6 55 42
5 Apeldoorn HA 18 29 9 2 7 37 23
6 Oosterbeek HA 18 25 8 1 9 44 60
7 Almelo HA 18 14 4 2 12 38 59
8 Kromhouters HA 18 14 2 8 8 26 40
9 Ares HA 18 12 3 3 12 31 65
10 Doetinchem HA 18 12 2 6 10 36 49
  Veteranen hoofdklasse 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo HB 16 44 14 2 0 71 16
2 Epe HA 16 40 13 1 2 75 20
3 Twente HB 16 28 8 4 4 48 28
4 Deventer HB 16 22 7 1 8 36 56
5 Deventer HC 16 22 6 4 6 27 36
6 Zutphen HB 16 18 5 3 8 29 36
7 Ares HB 16 15 4 3 9 21 33
8 PW HD 16 8 3 2 11 26 67
9 Epse HB 16 5 1 2 13 19 60
  Veteranen 2e klasse 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union HLB 20 51 16 3 1 72 19
2 Ares HL 20 37 11 4 5 57 31
3 Lochem HL 20 37 11 4 5 61 42
4 Apeldoorn HLB 20 29 8 5 7 37 31
5 Union HLC 19 10 3 1 15 22 50
6 Wageningen HL 19 4 1 1 17 18 94
  Veteranen L Overgangsklasse 
Junioren 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede JB1 14 33 11 0 3 62 16
2 Westerduiven JB1 14 31 10 1 3 49 22
3 Druten JB1 14 30 10 0 4 55 27
4 HCM JB1 14 28 9 1 4 36 22
5 Ares JB1 14 22 7 1 6 33 36
6 Upward JB2 14 9 3 0 11 15 50
7 Wageningen JB2 14 7 2 1 11 10 47
8 Mezen JB1 14 6 2 0 12 15 55
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haackey JB1 11 30 10 0 1 93 10
2 Twente JB3 11 24 8 0 3 66 25
3 Avanti JB1 11 22 7 1 3 61 29
4 PW JB2 12 21 7 0 5 34 26
5 Almelo JB2 12 15 5 0 7 38 74
6 Ares JB2 13 5 1 2 10 15 78
7 Twente JB4 12 4 1 1 10 25 90
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares JC1 8 21 7 0 1 65 12
2 Twello JC1 8 19 6 1 1 31 13
3 Epe JC1 8 11 3 2 3 32 38
4 Flevoland JC1 8 6 2 0 6 14 33
5 Zwolle JC4 8 1 0 1 7 9 55
  2e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Twente JC2 10 30 10 0 0 105 9
2 Hardenberg JC1 10 21 7 0 3 47 31
3 Ares JC2 10 16 5 1 4 38 41
4 Zwolle JC5 10 15 5 0 5 36 45
5 Dalfsen JC1 9 4 1 1 7 14 65
6 Zutphen JC3 9 0 0 0 9 16 65
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen JD2 10 30 10 0 0 46 4
2 Ede JD2 10 22 7 1 2 28 16
3 Ares JD1 10 14 4 2 4 22 27
4 HCM JD1 10 9 3 0 7 12 23
5 Oosterbeek JD2 10 9 2 3 5 14 29
6 Zutphen JD2 10 3 1 0 9 9 32
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 EHV JD2 5 13 4 1 0 29 5
2 Epse JD1 4 12 4 0 0 32 4
3 Kampen JD1 4 10 3 1 0 26 4
4 Ares JD2 5 6 2 0 3 12 25
5 HCHN JD1 4 3 1 0 3 9 23
6 Epe JD1 4 0 0 0 4 6 21
7 Apeldoorn JD4 4 0 0 0 4 7 39
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hattem MA1 14 37 12 1 1 45 19
2 Bully MA2 14 33 11 0 3 53 25
3 Ares MA1 14 28 9 1 4 33 27
4 Nijmegen MA2 14 22 7 1 6 44 29
5 Flevoland MA1 14 17 5 2 7 33 33
6 Meppel MA1 14 15 5 0 9 18 36
7 Westerduiven MA1 14 13 4 1 9 25 36
8 Druten MA1 14 0 0 0 14 14 60
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo MA1 14 36 11 3 0 57 22
2 Apeldoorn MA1 14 30 10 0 4 57 27
3 Zwolle MA3 14 25 8 1 5 50 40
4 Ares MA2 13 23 7 2 4 34 25
5 Zutphen MA2 14 19 6 1 7 24 39
6 HCHN MA1 14 16 5 1 8 30 25
7 Upward MA2 14 12 4 0 10 30 40
8 EHV MA2 13 0 0 0 13 4 68
  1e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Avanti MA1 14 32 10 2 2 55 24
2 EHV MA3 14 28 9 1 4 39 29
3 Twente MA3 14 27 9 0 5 50 31
4 Haackey MA2 14 25 7 4 3 47 39
5 Almelo MA3 14 19 6 1 7 36 37
6 Bully MA4 14 16 4 4 6 31 34
7 Ares MA3 14 12 4 0 10 47 54
8 PW MA2 14 3 1 0 13 9 66
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nunspeet MA1 14 37 13 1 0 75 11
2 Apeldoorn MA3 14 29 9 2 3 45 14
3 Ares MA4 14 29 9 2 3 34 19
4 Meppel MA3 14 27 9 0 5 46 27
5 Epe MA1 14 26 8 2 4 40 25
6 Mezen MA2 14 16 4 4 6 25 33
7 Flevoland MA3 14 13 4 1 9 23 39
8 Meeuwen MA2 14 11 3 2 9 16 44
9 Hardenberg MA1 14 8 2 2 10 21 46
10 Zwolle MA7 14 2 0 2 12 1 68
  3e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB1 14 35 11 2 1 43 15
2 Twente MB2 14 33 11 0 3 48 22
3 Wijchen MB1 14 25 8 1 5 51 32
4 Mezen MB1 14 24 8 0 6 28 27
5 Bully MB2 13 18 6 0 7 22 33
6 Upward MB2 13 13 4 4 5 25 20
7 Westerduiven MB1 14 9 3 0 11 24 58
8 Ares MB1 14 1 0 1 13 8 42
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MB1 14 32 10 2 2 53 24
2 Haackey MB1 14 31 9 4 1 53 14
3 PW MB1 14 25 7 4 3 46 27
4 Zwolle MB3 14 21 6 3 5 32 35
5 Druten MB1 14 20 5 5 4 33 24
6 Oosterbeek MB2 14 10 3 1 10 21 54
7 Ares MB2 14 10 3 1 10 28 65
8 Apeldoorn MB2 14 7 1 4 9 17 40
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo MB3 15 36 12 0 3 48 19
2 Ares MB3 15 35 11 2 2 51 22
3 Nunspeet MB1 15 33 11 0 4 49 28
4 Zutphen MB5 15 12 3 3 9 22 52
5 Zwolle MB8 15 8 2 2 11 20 37
6 Apeldoorn MB6 15 6 1 3 11 20 52
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Epe MB2 12 28 9 1 2 57 18
2 Zwolle MB11 12 23 7 2 3 29 16
3 Deventer MB4 12 22 7 1 4 27 17
4 Mezen MB4 12 22 7 1 4 29 20
5 Apeldoorn MB5 12 11 4 2 6 25 30
6 Ares MB4 12 9 3 0 9 18 59
7 Twello MB3 12 4 1 1 10 8 33
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MB3 12 36 12 0 0 76 9
2 Goor MB3 12 27 9 0 3 66 23
3 Epse MB1 11 24 8 0 3 53 21
4 Almelo MB6 12 14 4 2 6 35 58
5 Twente MB8 12 10 3 1 8 22 53
6 Ares MB5 12 6 1 3 8 15 43
7 Zutphen MB7 11 2 0 2 9 11 71
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MC1 10 27 9 0 1 62 10
2 Twente MC2 10 25 8 1 1 38 12
3 Flevoland MC1 10 14 4 2 4 21 27
4 HCHN MC1 10 11 3 2 5 18 29
5 Meeuwen MC1 10 7 2 1 7 18 33
6 EHV MC2 10 3 1 0 9 13 59
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MC3 10 25 8 1 1 51 13
2 Zwolle MC4 10 25 8 1 1 38 15
3 Mezen MC2 10 20 6 2 2 37 20
4 Ares MC2 10 8 2 2 6 20 28
5 Meppel MC2 9 4 1 1 7 8 33
6 Kampen MC1 9 1 0 1 8 3 48
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 PW MC2 10 23 7 2 1 42 12
2 Zutphen MC3 10 19 6 1 3 29 17
3 Lochem MC3 10 18 6 0 4 23 26
4 Ares MC3 10 14 4 2 4 22 24
5 Apeldoorn MC3 10 12 3 3 4 15 19
6 Twente MC4 10 0 0 0 10 5 38
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Salland MC1 10 28 9 1 0 41 9
2 Ares MC4 10 20 6 2 2 34 19
3 Twello MC2 10 13 4 1 5 23 23
4 Zutphen MC6 10 13 3 4 3 34 24
5 Hattem MC2 10 7 2 1 7 14 35
6 Zwolle MC12 10 4 1 1 8 16 52
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen MC4 10 30 10 0 0 50 15
2 Arnhem MC2 10 21 7 0 3 24 17
3 Ares MC5 10 15 5 0 5 29 23
4 Deventer MC4 9 15 5 0 4 24 18
5 HCHN MC3 10 6 2 0 8 14 34
6 Apeldoorn MC4 9 0 0 0 9 10 44
  3e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen MC3 10 28 9 1 0 40 3
2 Dalfsen MC1 10 23 7 2 1 35 13
3 Zwolle MC10 10 14 4 2 4 29 25
4 Ares MC6 10 8 2 2 6 18 36
5 Flevoland MC3 10 7 2 1 7 11 35
6 Meeuwen MC3 10 6 2 0 8 9 30
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MC7 10 26 8 2 0 43 8
2 Mezen MC4 10 17 5 2 3 33 26
3 Ares MC7 10 17 5 2 3 26 22
4 Zwolle MC9 10 15 5 0 5 33 19
5 Zutphen MC5 10 12 4 0 6 31 47
6 Nunspeet MC1 10 0 0 0 10 7 51
  4e klasse 
  Meisjes C8 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MC8 10 24 8 0 2 55 11
2 Twello MC3 10 23 7 2 1 48 15
3 Hardenberg MC2 10 20 6 2 2 38 14
4 Ommen MC3 10 13 4 1 5 26 20
5 Zwolle MC13 10 5 1 2 7 9 49
6 Kampen MC3 10 1 0 1 9 6 73
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD1 10 30 10 0 0 35 11
2 Bemmel MD2 10 19 6 1 3 19 17
3 Overbetuwe MD1 10 16 5 1 4 19 16
4 Zevenaar MD1 10 10 3 1 6 14 18
5 Upward MD2 10 10 2 4 4 17 16
6 Ede MD2 10 1 0 1 9 9 35
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Meeuwen MD1 10 24 7 3 0 41 12
2 Ares MD2 10 20 6 2 2 28 18
3 Twello MD1 10 19 6 1 3 17 9
4 Apeldoorn MD2 10 9 2 3 5 11 20
5 Flevoland MD1 10 7 2 1 7 17 32
6 Zwolle MD2 10 6 2 0 8 12 35
  1e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goor MD1 10 30 10 0 0 65 12
2 Ares MD3 10 24 8 0 2 46 19
3 Apeldoorn MD4 10 18 6 0 4 38 27
4 Twello MD2 10 9 3 0 7 22 27
5 Deventer MD3 10 9 3 0 7 17 34
6 Twente MD5 10 0 0 0 10 7 76
  2e klasse 
  meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen MD2 10 30 10 0 0 74 2
2 Hattem MD1 10 24 8 0 2 50 12
3 Flevoland MD2 10 16 5 1 4 34 32
4 Zwolle MD8 10 13 4 1 5 24 29
5 Ares MD4 10 3 1 0 9 13 61
6 Ommen MD2 10 3 1 0 9 8 67
  3e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD5 10 28 9 1 0 64 8
2 Mezen MD5 10 22 7 1 2 45 13
3 Meppel MD2 10 15 5 0 5 17 27
4 Zwolle MD12 9 7 2 1 6 16 29
5 Flevoland MD4 8 6 2 0 6 9 43
6 Nunspeet MD1 9 4 1 1 7 5 36
  4e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD6 10 30 10 0 0 45 11
2 Flevoland MD3 10 24 8 0 2 55 12
3 HCHN MD2 10 12 4 0 6 23 33
4 Goor MD2 10 9 3 0 7 28 54
5 Twello MD4 10 7 2 1 7 22 42
6 Hattem MD2 10 7 2 1 7 18 39
  4e klasse 
  Meisjes D7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren MD1 10 28 9 1 0 50 6
2 Kampen MD2 10 17 5 2 3 34 18
3 Twello MD3 10 14 4 2 4 26 31
4 Zwolle MD10 10 11 3 2 5 22 43
5 Ares MD7 10 8 2 2 6 20 39
6 Upward MD6 10 6 1 3 6 11 26
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens E1  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens J8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Mixed 8E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
G/LG hockey 
  G/LG team 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss G 1 5 15 5 0 0 19 5
2 Twente G 1 5 9 3 0 2 22 16
3 Zutphen G 1 5 9 3 0 2 19 15
4 Ares G 1 5 9 3 0 2 19 16
5 Were Di G 1 5 3 1 0 4 20 31
6 Bemmel G1 5 0 0 0 5 6 22
  Oost 
  G/LG team 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares G2 6 18 6 0 0 25 1
2 Laren G 1 6 10 3 1 2 13 14
3 Barneveld G 1 6 6 2 0 4 11 11
4 Laren G 2 6 1 0 1 5 7 30
  Midden 
Zaalhockey 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters D1 10 22 7 1 2 41 24
2 Zevenaar D1 10 20 6 2 2 45 21
3 Ares D1 10 19 6 1 3 27 13
4 Flevoland D1 10 13 4 1 5 20 28
5 Almelo D1 10 11 3 2 5 31 34
6 PW D1 10 1 0 1 9 16 60
  1e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle D4 8 24 8 0 0 60 11
2 Flevoland D2 8 14 4 2 2 26 30
3 Ares D2 8 11 3 2 3 30 25
4 Deventer D3 8 8 2 2 4 20 38
5 Haackey D2 8 0 0 0 8 10 42
  2e klasse 
  Heren 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM H1 12 26 8 2 2 46 24
2 Deventer H1 12 21 7 0 5 57 46
3 Apeliotes H1 12 21 6 3 3 42 30
4 Bemmel H1 12 17 5 2 5 40 37
5 Bully H1 12 16 5 1 6 35 51
6 Drienerlo H1 12 11 3 2 7 32 52
7 Ares H1 12 9 3 0 9 44 56
  1e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ H2 8 21 7 0 1 38 18
2 Kromhouters H2 8 15 5 0 3 39 29
3 Ares H3 8 12 4 0 4 49 30
4 Ares H2 8 12 4 0 4 35 44
5 Ede H2 8 0 0 0 8 19 59
  Sub-topklasse 
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 QZ H2 8 21 7 0 1 38 18
2 Kromhouters H2 8 15 5 0 3 39 29
3 Ares H3 8 12 4 0 4 49 30
4 Ares H2 8 12 4 0 4 35 44
5 Ede H2 8 0 0 0 8 19 59
  Sub-topklasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 EHV JB1 8 19 6 1 1 34 19
2 Doetinchem JB1 8 14 4 2 2 33 20
3 PW JB1 8 13 4 1 3 28 17
4 Ares JB1 8 12 4 0 4 15 17
5 Lochem JB1 8 0 0 0 8 11 48
  1e klasse 
  Jongens B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB5 9 23 7 2 0 37 16
2 Flevoland JB1 9 12 3 3 3 30 22
3 Ares JB2 9 8 2 2 5 15 31
4 HCHN JB1 9 7 2 1 6 22 35
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCM JC1 10 26 8 2 0 57 16
2 Arnhem JC12C 10 20 6 2 2 39 32
3 Lochem JC1 10 18 6 0 4 28 24
4 Ares JC1 10 16 5 1 4 41 28
5 Zevenaar JC1 10 4 1 1 8 23 58
6 Ede JC12C 10 3 1 0 9 24 54
  1e klasse 
  Jongens C12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 PW JC1 10 25 8 1 1 68 18
2 Zutphen JC2 10 25 8 1 1 62 19
3 Almelo JC1 10 20 6 2 2 64 19
4 Ares JC12 10 12 4 0 6 45 45
5 Haackey JC1 10 6 2 0 8 27 68
6 Dalfsen JC1 10 0 0 0 10 7 104
  1e klasse 
  Jongens C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek JC2 10 25 8 1 1 68 18
2 Zwolle JC3 10 24 8 0 2 55 16
3 Twello JC1 10 19 6 1 3 64 21
4 Epse JC1 10 15 5 0 5 50 27
5 Deventer JC3 10 3 1 0 9 18 66
6 Ares JC2 10 3 1 0 9 4 111
  2e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JD12c 10 28 9 1 0 70 15
2 Mezen JD1 10 22 7 1 2 70 19
3 Ede JD12C 10 19 6 1 3 47 28
4 Ares JD1 10 10 3 1 6 28 59
5 Zwolle JD13C 10 8 2 2 6 34 64
6 Nijmegen JD4 10 0 0 0 10 9 73
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MA12C 10 26 8 2 0 36 12
2 Ares MA1 10 17 5 2 3 20 23
3 Union MA12C 10 14 4 2 4 24 18
4 GHBS MA12C 10 11 3 2 5 22 23
5 Bully MA2 10 9 2 3 5 24 32
6 Groningen MA12C 10 6 1 3 6 18 36
  Sub-topklasse 
  Meisjes A12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MA1 8 24 8 0 0 32 10
2 Nijmegen MA2 8 11 3 2 3 22 18
3 QZ MA1 8 9 2 3 3 27 28
4 Bemmel MA1 8 6 1 3 4 14 25
5 Ares MA12c 8 5 1 2 5 8 22
  1e klasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MA1 8 21 7 0 1 44 14
2 Lochem MA1 8 13 4 1 3 27 27
3 Westerduiven MA1 8 8 2 2 4 18 24
4 Zutphen MA2 8 8 2 2 4 15 25
5 Ares MA2 8 7 2 1 5 19 33
  1e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MA3 8 19 6 1 1 39 12
2 Ares MA3 8 11 3 2 3 23 30
3 Upward MA3 8 10 3 1 4 28 29
4 Lochem MA3 8 10 3 1 4 28 33
5 Nijmegen MA4 8 7 2 1 5 17 31
  3e klasse 
  Meisjes A4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MA2 10 27 9 0 1 66 15
2 Mezen MA1 10 24 8 0 2 31 9
3 Haackey MA1 10 21 7 0 3 42 22
4 HCHN MA2 10 8 2 2 6 24 41
5 Ares MA4 10 4 1 1 8 19 48
6 Epe MA1 10 4 1 1 8 9 56
  2e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MB1 8 19 6 1 1 26 14
2 Hattem MB1 8 16 5 1 2 30 18
3 Mezen MB1 8 14 4 2 2 19 12
4 Ede MB2 8 6 2 0 6 17 36
5 Zwolle MB3 8 3 1 0 7 20 32
  Sub-topklasse 
  Meisjes B12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB1 10 21 6 3 1 38 17
2 Zutphen MB2 10 21 6 3 1 31 20
3 Zevenaar MB1 10 19 5 4 1 28 15
4 Apeldoorn MB2 10 9 2 3 5 19 33
5 Ares MB12C 10 7 2 1 7 15 28
6 Twello MB1 10 6 2 0 8 16 34
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MB2 10 30 10 0 0 82 10
2 Ares MB2 10 24 8 0 2 58 15
3 Apeldoorn MB3 10 12 3 3 4 23 34
4 Nunspeet MB1 10 8 2 2 6 16 43
5 Mezen MB3 10 6 1 3 6 17 56
6 Epe MB1 10 5 1 2 7 17 55
  2e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MB4 10 24 7 3 0 34 15
2 Dieren MB1 8 19 6 1 1 34 15
3 Upward MB4 10 13 4 1 5 30 32
4 Zevenaar MB2 9 12 4 0 5 21 21
5 Ares MB3 8 5 1 2 5 16 27
6 Arnhem MB3 9 4 1 1 7 17 42
  2e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MB3 10 27 9 0 1 74 17
2 Oosterbeek MB4 10 24 8 0 2 46 18
3 Zutphen MB5 10 16 5 1 4 37 33
4 Apeldoorn MB7 10 10 3 1 6 18 50
5 Zevenaar MB3 10 7 2 1 7 19 50
6 Ares MB4 10 4 1 1 8 18 44
  3e klasse 
  Meisjes B5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MB3 10 28 9 1 0 58 16
2 Lochem MB4 10 22 7 1 2 59 30
3 Upward MB6 9 13 4 1 4 28 25
4 Doetinchem MB4 10 12 4 0 6 27 41
5 Ares MB5 9 7 2 1 6 18 45
6 Zutphen MB6 10 3 1 0 9 16 49
  3e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MC1 12 31 10 1 1 57 19
2 Apeldoorn MC1 12 30 9 3 0 52 10
3 Ares MC1 12 16 5 1 6 34 37
4 HCM MC1 12 16 4 4 4 32 35
5 Doetinchem MC1 12 16 4 4 4 30 34
6 Upward MC2 12 8 2 2 8 20 56
7 Arnhem MC1 12 1 0 1 11 19 53
  Sub-topklasse 
  Meisjes C12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen MC1 8 24 8 0 0 55 14
2 Nijmegen MC2 8 13 4 1 3 21 18
3 HCM MC12C 8 12 4 0 4 29 31
4 Ares mc12c 8 9 3 0 5 18 30
5 Doetinchem MC12C 8 1 0 1 7 11 41
  Sub-topklasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Flevoland MC1 10 28 9 1 0 55 11
2 Hattem MC1 10 25 8 1 1 54 14
3 Mezen MC12C 10 18 6 0 4 50 30
4 Zwolle MC6 10 9 3 0 7 18 45
5 Ares MC2 10 7 2 1 7 21 45
6 HCHN MC2 10 1 0 1 9 8 61
  1e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wageningen MC34C 8 22 7 1 0 36 13
2 Ares MC3 8 14 4 2 2 23 13
3 Zevenaar MC2 8 13 4 1 3 22 16
4 Deventer MC5 8 7 2 1 5 15 32
5 Westerduiven MC2 8 1 0 1 7 7 29
  2e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem MC4 10 27 9 0 1 46 19
2 Ares MC4 10 24 8 0 2 51 27
3 Apeldoorn MC5 10 14 4 2 4 27 24
4 Upward MC5 10 9 2 3 5 20 42
5 Twello MC2 10 7 2 1 7 21 34
6 EHV MC4 10 5 1 2 7 16 35
  3e klasse 
  Meisjes C5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MC5 10 28 9 1 0 57 12
2 Arnhem MC3 10 21 7 0 3 31 22
3 Kromhouters MC2 10 16 5 1 4 29 25
4 Oosterbeek MC4 10 14 4 2 4 26 26
5 Apeldoorn MC7 10 7 2 1 7 19 42
6 Deventer MC6 10 1 0 1 9 9 44
  3e klasse 
  Meisjes C6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen MC5 8 21 7 0 1 39 24
2 Wageningen MC6 8 17 5 2 1 34 18
3 Ares MC6 8 13 4 1 3 29 22
4 Zevenaar MC3 8 7 2 1 5 20 31
5 Ede MC5 8 0 0 0 8 13 40
  3e klasse 
  Meisjes C7 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MC8 12 33 11 0 1 88 14
2 Kromhouters MC3 12 28 9 1 2 57 10
3 Apeldoorn MC6 12 25 8 1 3 55 27
4 Ares MC7 12 18 6 0 6 26 33
5 Ares MC8 12 12 4 0 8 28 55
6 Twello MC3 12 9 3 0 9 23 59
7 HCM MC5 12 0 0 0 12 6 85
  4e klasse 
  Meisjes C8 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MC8 12 33 11 0 1 88 14
2 Kromhouters MC3 12 28 9 1 2 57 10
3 Apeldoorn MC6 12 25 8 1 3 55 27
4 Ares MC7 12 18 6 0 6 26 33
5 Ares MC8 12 12 4 0 8 28 55
6 Twello MC3 12 9 3 0 9 23 59
7 HCM MC5 12 0 0 0 12 6 85
  4e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen MD1 10 28 9 1 0 52 12
2 Union MD1 10 25 8 1 1 55 20
3 Wageningen MD1 10 18 6 0 4 57 26
4 Upward MD1 10 9 3 0 7 23 41
5 Zutphen MD1 10 7 2 1 7 12 50
6 Ares MD1 10 1 0 1 9 13 63
  1e klasse 
  Meisjes D12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doetinchem MD1 10 30 10 0 0 59 14
2 Apeldoorn MD12c 10 24 8 0 2 65 25
3 Ares MD12C 10 18 6 0 4 46 43
4 Deventer MD2 10 10 3 1 6 22 50
5 Zevenaar MD1 10 6 2 0 8 27 44
6 Zwolle MD2 10 1 0 1 9 20 63
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MD1 10 27 9 0 1 44 15
2 Ares MD2 10 24 8 0 2 35 12
3 Apeldoorn MD2 10 18 6 0 4 33 23
4 Druten MD2 10 11 3 2 5 26 29
5 Bemmel MD3 10 4 1 1 8 17 32
6 Nijmegen MD4 10 4 1 1 8 9 53
  2e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MD3 8 21 7 0 1 78 13
2 Apeldoorn MD4 8 21 7 0 1 65 12
3 Upward MD5 8 10 3 1 4 27 42
4 Twello MD3 8 7 2 1 5 21 50
5 Doetinchem MD4 8 0 0 0 8 4 78
  3e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD3 10 28 9 1 0 42 13
2 EHV MD4 10 25 8 1 1 42 11
3 Zutphen MD3 10 13 4 1 5 31 41
4 Deventer MD4 10 9 2 3 5 21 35
5 Epse MD1 10 7 2 1 7 20 34
6 Ares MD4 10 4 1 1 8 15 37
  3e klasse 
  Meisjes D5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD5 8 15 5 0 3 30 16
2 Lochem MD3 8 14 4 2 2 24 22
3 Twello MD4 8 11 3 2 3 23 28
4 Ares MD5 8 10 3 1 4 26 27
5 Deventer MD5 8 6 1 3 4 19 29
  4e klasse 
  Meisjes D6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MD4 10 30 10 0 0 88 9
2 Oosterbeek MD4 10 20 6 2 2 45 22
3 Overbetuwe MD4 10 14 4 2 4 29 41
4 Ares MD6 10 12 3 3 4 35 33
5 Nijmegen MD7 10 7 2 1 7 25 61
6 Union MD4 10 3 1 0 9 12 68
  3e klasse 
  Meisjes D7 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen MD4 8 24 8 0 0 38 7
2 Hardenberg MD2 8 15 5 0 3 26 24
3 Epe MD2 8 13 4 1 3 28 16
4 Ares MD7 8 7 2 1 5 13 28
5 Flevoland MD4 8 0 0 0 8 8 38
  4e klasse 
Agenda
vervolg 15-6  Slotdag 6-tallen
vervolg 18-6  Algemene ledenvergadering 18 juni
vervolg 18-6  Open training Heren 1
vervolg 19-6  Open training Dames 1
vervolg 21-6  Jongste jeugd kamp Ares
vervolg 21-6  Open training Heren 1
vervolg 25-6  Open training Heren 1
Hele agenda
Nieuws