HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM D1 6 16 5 1 0 20 7 0
2 Kromhouters D1 6 14 4 2 0 18 7 0
3 Leusden D1 6 14 4 2 0 15 7 0
4 Arnhem D1 6 13 4 1 1 19 12 0
5 Boxmeer D1 6 12 4 0 2 25 12 0
6 Zevenaar D1 6 10 3 1 2 12 13 0
7 Almelo D1 6 7 2 1 3 15 16 0
8 Apeldoorn D1 6 7 1 4 1 10 10 0
9 Wijchen D1 6 4 1 1 4 15 13 0
10 Bemmel D1 6 3 1 0 5 2 12 0
11 Ares D1 6 1 0 1 5 7 18 0
12 Deventer D1 6 0 0 0 6 1 32 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully D3 6 18 6 0 0 21 7 0
2 Union D7 6 16 5 1 0 28 5 0
3 Ede D2 6 16 5 1 0 16 2 0
4 Nijmegen D5 6 13 4 1 1 16 4 0
5 Zwolle D4 6 9 3 0 3 13 10 0
6 Wageningen D3 6 9 3 0 3 10 14 0
7 Apeliotes D5 6 7 2 1 3 9 12 0
8 Ares D2 6 6 2 0 4 23 18 0
9 EHV D3 6 6 2 0 4 14 19 0
10 Zwolle D5 6 3 1 0 5 8 23 0
11 Union D5 6 1 0 1 5 3 22 0
12 Drienerlo D2 6 1 0 1 5 4 29 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen D8 6 15 5 0 1 20 10 0
2 Twente D2 6 13 4 1 1 19 10 0
3 Apeliotes D6 5 13 4 1 0 10 5 0
4 Haackey D2 6 8 2 2 2 11 13 0
5 Ares D3 5 7 2 1 2 13 11 0
6 Bemmel D3 5 6 2 0 3 8 9 0
7 Zwolle D6 5 6 2 0 3 13 16 0
8 EHV D4 5 1 0 1 4 4 13 0
9 Twente D3 5 0 0 0 5 3 14 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares D4 6 18 6 0 0 35 4 0
2 Zwolle D9 6 15 5 0 1 22 10 0
3 PW D3 6 14 4 2 0 19 10 0
4 PW D2 6 9 3 0 3 10 10 0
5 Flevoland D2 6 9 3 0 3 10 13 0
6 Avanti D2 6 8 2 2 2 5 12 0
7 Haackey D3 6 7 2 1 3 12 12 0
8 Almelo D2 6 7 2 1 3 10 12 0
9 Zwolle D7 6 7 2 1 3 10 20 0
10 Bully D4 6 4 1 1 4 8 21 0
11 Ede D3 6 3 1 0 5 6 12 0
12 Zwolle D8 6 3 1 0 5 9 20 0
  Res. 2e klasse 
  Dames jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo DJ3 6 18 6 0 0 36 8 0
2 Bully DJ3 6 12 4 0 2 31 13 0
3 Ares DJ1 6 9 3 0 3 17 13 0
4 Holten-Rijssen DJ2 6 7 2 1 3 19 21 0
5 Twente DJ2 6 4 1 1 4 13 27 0
6 Zwolle DJ1 6 3 1 0 5 10 44 0
  2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem H1 6 18 6 0 0 40 12 0
2 Civicum H1 6 16 5 1 0 29 8 0
3 Drienerlo H1 6 13 4 1 1 22 11 0
4 HCM H1 6 11 3 2 1 15 12 0
5 Flevoland H1 6 10 3 1 2 16 13 0
6 Hondsrug H1 6 9 3 0 3 22 22 0
7 Arnhem H1 6 9 3 0 3 16 18 0
8 Ares H1 6 9 3 0 3 11 16 0
9 Oosterbeek H1 6 4 1 1 4 12 22 0
10 Zutphen H1 6 3 1 0 5 8 24 0
11 Steenwijk H1 6 1 0 1 5 12 28 0
12 Dash H1 6 1 0 1 5 11 28 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drienerlo H2 6 15 5 0 1 20 12 0
2 Twente H2 5 9 3 0 2 17 13 0
3 Ares H2 5 7 2 1 2 11 8 0
4 Drienerlo H3 5 7 2 1 2 8 10 0
5 Hattem H2 5 6 2 0 3 14 17 0
6 Drienerlo H4 5 4 1 1 3 14 14 0
7 EHV H4 5 4 1 1 3 7 17 0
  Res. 1e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn HA 6 16 5 1 0 18 5 0
2 Arnhem HA 6 15 5 0 1 18 8 0
3 Upward HA 6 13 4 1 1 19 11 0
4 Wageningen HA 6 13 4 1 1 15 8 0
5 Nijmegen HA 6 11 3 2 1 16 6 0
6 Oosterbeek HA 6 5 1 2 3 9 19 0
7 Doetinchem HA 6 4 1 1 4 13 19 0
8 Ares HA 6 4 1 1 4 4 16 0
9 Kromhouters HA 5 1 0 1 4 7 15 0
10 Almelo HA 5 0 0 0 5 7 19 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente HB 6 16 5 1 0 22 5 0
2 Zutphen HB 6 12 4 0 2 14 12 0
3 Epe HA 6 12 3 3 0 19 5 0
4 Deventer HC 6 9 3 0 3 14 13 0
5 Ares HB 5 7 2 1 2 10 12 0
6 Deventer HB 6 5 1 2 3 11 13 0
7 PW HD 5 4 1 1 3 5 16 0
8 Epse HB 6 0 0 0 6 4 23 0
  Veteranen 2e klasse 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union HLB 4 12 4 0 0 17 3 0
2 Ares HLA 5 10 3 1 1 17 8 0
3 Lochem HLA 5 10 3 1 1 16 11 0
4 Apeldoorn HLB 5 3 1 0 4 9 23 0
5 Union HLC 5 0 0 0 5 8 22 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV JA1 5 15 5 0 0 28 7 0
2 Ares JA1 5 12 4 0 1 30 7 0
3 HCHN JA1 5 9 3 0 2 18 13 0
4 Deventer JA2 5 6 2 0 3 10 19 0
5 Apeldoorn JA3 5 3 1 0 4 6 20 0
6 Arnhem JA2 5 0 0 0 5 5 31 0
  2e klasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen JA2 5 13 4 1 0 14 5 0
2 Salland JA1 5 12 4 0 1 21 4 0
3 Twente JA3 5 7 2 1 2 7 12 0
4 Flevoland JA2 5 6 2 0 3 13 13 0
5 HCHN JA2 5 5 1 2 2 9 11 0
6 Ares JA2 5 0 0 0 5 6 25 0
  4e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen JB1 5 15 5 0 0 20 1 0
2 Deventer JB2 5 12 4 0 1 21 4 0
3 Zwolle JB3 5 9 3 0 2 16 8 0
4 Twello JB1 5 6 2 0 3 9 25 0
5 Ares JB1 5 3 1 0 4 10 22 0
6 Twente JB2 5 0 0 0 5 2 18 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meppel JC1 5 13 4 1 0 33 4 0
2 Zwolle JC4 5 12 4 0 1 24 7 0
3 Mezen JC2 5 8 2 2 1 12 8 0
4 Ares JC1 5 7 2 1 2 20 14 0
5 Kampen JC1 5 3 1 0 4 12 18 0
6 Meeuwen JC1 5 0 0 0 5 2 52 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JD1 5 13 4 1 0 34 6 0
2 Twente JD1 5 13 4 1 0 27 5 0
3 Zwolle JD3 5 9 3 0 2 20 19 0
4 Ede JD2 5 6 2 0 3 15 20 0
5 Almelo JD1 5 1 0 1 4 6 25 0
6 Bully JD1 5 1 0 1 4 7 34 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dalfsen JD1 5 15 5 0 0 45 3 0
2 Apeldoorn JD3 5 12 4 0 1 21 16 0
3 Upward JD3 5 9 3 0 2 28 11 0
4 Ares JD2 5 6 2 0 3 13 23 0
5 Zwolle JD4 5 3 1 0 4 16 15 0
6 Twente JD2 5 0 0 0 5 3 58 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hattem MA1 5 15 5 0 0 25 5 0
2 Wageningen MA2 5 10 3 1 1 15 4 0
3 Zwolle MA2 5 9 3 0 2 11 7 0
4 Bully MA2 5 7 2 1 2 10 9 0
5 Wijchen MA1 5 3 1 0 4 10 24 0
6 Ares MA1 5 0 0 0 5 4 26 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampen MA1 5 15 5 0 0 26 2 0
2 Ares MA2 5 9 3 0 2 10 8 0
3 Twello MA2 5 6 2 0 3 9 9 0
4 Nunspeet MA1 5 6 2 0 3 7 12 0
5 Flevoland MA2 5 6 2 0 3 4 10 0
6 Meppel MA3 5 3 1 0 4 2 17 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MA1 5 15 5 0 0 63 3 0
2 Apeldoorn MA1 5 9 3 0 2 14 18 0
3 Apeldoorn MA2 5 8 2 2 1 8 19 0
4 Goor MA2 5 6 2 0 3 13 15 0
5 Bully MA4 5 4 1 1 3 7 27 0
6 Ares MA3 5 1 0 1 4 6 29 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MA3 6 16 5 1 0 22 4 0
2 Deventer MA4 6 7 2 1 3 14 13 0
3 Ares MA4 6 7 2 1 3 9 17 0
4 Meeuwen MA2 6 4 1 1 4 8 19 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MB1 5 15 5 0 0 25 4 0
2 Ede MB1 5 9 3 0 2 21 16 0
3 Ares MB1 5 7 2 1 2 7 8 0
4 Kromhouters MB1 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Bemmel MB1 5 4 1 1 3 9 19 0
6 Lochem MB1 5 3 1 0 4 12 23 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MB3 5 13 4 1 0 22 3 0
2 Flevoland MB1 5 12 4 0 1 22 7 0
3 Meppel MB1 5 10 3 1 1 17 7 0
4 Meeuwen MB2 5 6 2 0 3 11 17 0
5 Mezen MB2 5 1 0 1 4 6 24 0
6 Ares MB2 5 1 0 1 4 5 25 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN MB1 5 15 5 0 0 57 2 0
2 Zwolle MB8 5 9 3 0 2 17 14 0
3 Bully MB5 5 9 3 0 2 13 15 0
4 Ares MB3 5 6 2 0 3 9 24 0
5 Epe MB1 5 6 2 0 3 7 30 0
6 Deventer MB4 5 0 0 0 5 2 20 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB6 5 13 4 1 0 18 2 0
2 Kromhouters MB4 5 7 2 1 2 7 8 0
3 Zutphen MB5 5 7 2 1 2 14 17 0
4 Zevenaar MB3 5 7 2 1 2 5 9 0
5 Nijmegen MB8 5 5 1 2 2 6 8 0
6 Ares MB4 5 3 1 0 4 7 13 0
  6e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB2 5 15 5 0 0 44 1 0
2 Zwolle MB4 5 9 3 0 2 9 12 0
3 Ommen MB1 5 9 3 0 2 12 21 0
4 Ares MB5 5 4 1 1 3 10 16 0
5 Zutphen MB4 5 4 1 1 3 10 23 0
6 Zwolle MB5 5 2 0 2 3 9 21 0
  2e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB6 5 13 4 1 0 39 8 0
2 Meppel MB3 5 11 3 2 0 31 8 0
3 Epe MB3 5 9 3 0 2 18 21 0
4 Hattem MB2 5 7 2 1 2 11 15 0
5 Kampen MB2 5 3 1 0 4 5 31 0
6 Mezen MB4 5 0 0 0 5 7 28 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MC1 6 15 5 0 1 16 4 0
2 Nijmegen MC2 6 10 3 1 2 13 12 0
3 Twente MC2 6 10 3 1 2 12 11 0
4 PW MC1 6 8 2 2 2 13 17 0
5 Ares MC1 6 5 1 2 3 12 17 0
6 Mezen MC1 6 3 1 0 5 11 16 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Flevoland MC1 5 13 4 1 0 32 8 0
2 Bully MC2 5 10 3 1 1 22 8 0
3 Oosterbeek MC2 5 9 3 0 2 15 21 0
4 Zwolle MC3 5 7 2 1 2 15 15 0
5 Arnhem MC2 5 3 1 0 4 9 23 0
6 Ares MC2 5 1 0 1 4 4 22 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen MC3 5 15 5 0 0 17 2 0
2 Ares MC3 5 8 2 2 1 16 15 0
3 Bemmel MC4 5 7 2 1 2 6 9 0
4 Ede MC2 5 5 1 2 2 12 12 0
5 HCM MC2 5 4 1 1 3 7 13 0
6 Overbetuwe MC3 5 3 1 0 4 5 12 0
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Salland MC1 5 15 5 0 0 37 1 0
2 Epse MC1 5 12 4 0 1 18 12 0
3 Ares MC4 5 7 2 1 2 11 15 0
4 Apeldoorn MC3 5 4 1 1 3 6 9 0
5 Bully MC5 5 3 1 0 4 9 29 0
6 Zutphen MC4 5 2 0 2 3 7 22 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MC5 5 15 5 0 0 44 2 0
2 Kampen MC2 5 7 2 1 2 19 11 0
3 Ares MC5 5 7 2 1 2 11 15 0
4 Meppel MC3 5 6 2 0 3 10 21 0
5 Mezen MC5 5 4 1 1 3 10 22 0
6 Flevoland MC4 5 4 1 1 3 6 29 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN MC3 5 15 5 0 0 25 2 0
2 Ares MC6 5 12 4 0 1 28 10 0
3 Twello MC4 5 9 3 0 2 20 9 0
4 Meeuwen MC2 5 4 1 1 3 6 18 0
5 Zwolle MC11 5 3 1 0 4 8 20 0
6 Flevoland MC3 5 1 0 1 4 2 30 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor MC3 5 15 5 0 0 43 7 0
2 PW MC5 5 12 4 0 1 19 10 0
3 Ares MC7 5 7 2 1 2 13 15 0
4 Almelo MC6 5 7 2 1 2 12 20 0
5 Holten-Rijssen MC1 5 3 1 0 4 9 29 0
6 Nunspeet MC1 5 0 0 0 5 3 18 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MD1 5 15 5 0 0 40 0 0
2 Ares MD1 5 12 4 0 1 23 5 0
3 Nijmegen MD2 5 6 2 0 3 17 12 0
4 Bully MD3 5 6 2 0 3 14 21 0
5 Deventer MD2 5 6 2 0 3 10 19 0
6 EHV MD3 5 0 0 0 5 0 47 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD2 4 12 4 0 0 16 0 0
2 Twente MD2 4 7 2 1 1 15 7 0
3 Ares MD2 4 6 2 0 2 11 6 0
4 Mezen MD2 4 4 1 1 2 11 14 0
5 Bully MD4 4 0 0 0 4 1 27 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV MD2 5 15 5 0 0 30 2 0
2 Zutphen MD2 5 12 4 0 1 19 9 0
3 Twello MD1 5 7 2 1 2 10 7 0
4 Ares MD3 5 7 2 1 2 15 13 0
5 Almelo MD2 5 3 1 0 4 11 11 0
6 Bully MD5 5 0 0 0 5 4 47 0
  2e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Epe MIX MD2 5 13 4 1 0 20 6 0
2 Ommen MD1 5 10 3 1 1 22 8 0
3 Zwolle MD5 5 9 2 3 0 15 4 0
4 Hardenberg MD1 5 7 2 1 2 16 9 0
5 Ares MD4 5 3 1 0 4 7 24 0
6 Zwolle MD10 5 0 0 0 5 0 29 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer MD4 5 13 4 1 0 24 4 0
2 Epe MIX MD1 5 12 4 0 1 25 10 0
3 Apeldoorn MD4 5 10 3 1 1 26 12 0
4 Ares MD5 5 6 2 0 3 10 20 0
5 Zwolle MD4 5 3 1 0 4 5 21 0
6 Mezen MD3 5 0 0 0 5 2 25 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meppel MD4 5 12 4 0 1 25 8 0
2 Zwolle MD6 5 11 3 2 0 22 5 0
3 Meeuwen MIX MD2 5 10 3 1 1 16 8 0
4 Ares MD6 5 6 2 0 3 14 10 0
5 Kampen MD2 5 4 1 1 3 8 22 0
6 Mezen MD5 5 0 0 0 5 5 37 0
  4e klasse 
  Meisjes D7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union MD6 5 15 5 0 0 34 2 0
2 Zutphen MD5 5 12 4 0 1 36 10 0
3 Zevenaar MD3 5 9 3 0 2 41 17 0
4 Apeldoorn MD6 5 4 1 1 3 10 19 0
5 Deventer MD7 5 4 1 1 3 10 34 0
6 Ares MD7 5 0 0 0 5 0 49 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Jongens E1 
    1e klasse 
  Jongens E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
    1e klasse 
  Meisjes E1 
    1e klasse 
  Meisjes E2 
    1e klasse 
  Meisjes E3 
    1e klasse 
  Meisjes E4 
    1e klasse 
  Meisjes E5 
    1e klasse 
  Meisjes E6 
    1e klasse 
G/LG hockey 
  G/LG Team 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente G 1 2 4 1 1 0 6 5 0
2 Zutphen G 1 1 3 1 0 0 6 0 0
3 Ares G 1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Upward G 2 2 1 0 1 1 3 9 0
5 Bemmel G1 2 0 0 0 2 3 7 0
  Oost 
  G/LG Team 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares G2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Laren G 1 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Amersfoort G1 1 3 1 0 0 5 2 0
4 Barneveld G 1 2 0 0 0 2 3 9 0
5 Schaerweijde G 1 2 0 0 0 2 2 10 0
  Midden 
Agenda
vervolg 19-10  Keepersclinic
vervolg 23-10  Knutselochtend
vervolg 27-10  inning (2e termijn) contributie
vervolg 30-10  scheidsrechterexamen
vervolg 6-11  Algemene Ledenvergadering HC Ares
vervolg 16-11  Bitjehappen bij HC Ares
vervolg 27-11  scheidsrechtersexamen
Hele agenda
Nieuws