HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeliotes D1 0 0 0 0 0 0 0
3 Ares D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Arnhem D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Barneveld D1 0 0 0 0 0 0 0
6 Boxmeer D1 0 0 0 0 0 0 0
7 HCM D1 0 0 0 0 0 0 0
8 Soest D1 0 0 0 0 0 0 0
9 Uden D1 0 0 0 0 0 0 0
10 Westerduiven D1 0 0 0 0 0 0 0
11 Wijchen D1 0 0 0 0 0 0 0
12 Zevenaar D1 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeliotes D3 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeliotes D5 0 0 0 0 0 0 0
3 Ares D2 0 0 0 0 0 0 0
4 Arnhem D2 0 0 0 0 0 0 0
5 Beuningen D2 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijmegen D4 0 0 0 0 0 0 0
7 Nijmegen D6 0 0 0 0 0 0 0
8 Union D6 0 0 0 0 0 0 0
9 Union D5 0 0 0 0 0 0 0
10 Union D4 0 0 0 0 0 0 0
11 Upward D2 0 0 0 0 0 0 0
12 Zevenaar D2 0 0 0 0 0 0 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeliotes D6 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares D3 0 0 0 0 0 0 0
3 Bemmel D3 0 0 0 0 0 0 0
4 EHV D4 0 0 0 0 0 0 0
5 Haackey D2 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijmegen D10 0 0 0 0 0 0 0
7 Nijmegen D8 0 0 0 0 0 0 0
8 PW D2 0 0 0 0 0 0 0
9 Union D8 0 0 0 0 0 0 0
10 Wageningen D5 0 0 0 0 0 0 0
11 Wageningen D3 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares D4 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully D6 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV D6 0 0 0 0 0 0 0
4 Haackey D3 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen D2 0 0 0 0 0 0 0
6 Twello D1 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 3e klasse 
  Dames jong 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn DJ2 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares DJ1 0 0 0 0 0 0 0
3 Bully DJ2 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem DJ1 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampen DJ1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle DJ1 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Dames Veteranen dinsdag 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere DDA 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares DDA 0 0 0 0 0 0 0
3 Barneveld DDA 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede DDA 0 0 0 0 0 0 0
5 Flevoland DDA 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoevelaken DDB 0 0 0 0 0 0 0
7 Leusden DDA 0 0 0 0 0 0 0
8 SCHC DDC 0 0 0 0 0 0 0
9 Union DDA 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares H1 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem H1 0 0 0 0 0 0 0
3 Drienerlo H1 0 0 0 0 0 0 0
4 Flevoland H1 0 0 0 0 0 0 0
5 Hardenberg H1 0 0 0 0 0 0 0
6 Hondsrug H1 0 0 0 0 0 0 0
7 Leeuwarden H1 0 0 0 0 0 0 0
8 Oosterbeek H1 0 0 0 0 0 0 0
9 PW H1 0 0 0 0 0 0 0
10 Steenwijk H1 0 0 0 0 0 0 0
11 Westerduiven H1 0 0 0 0 0 0 0
12 Zutphen H1 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo H3 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares H2 0 0 0 0 0 0 0
3 Bully H2 0 0 0 0 0 0 0
4 Drienerlo H2 0 0 0 0 0 0 0
5 Drienerlo H3 0 0 0 0 0 0 0
6 EHV H4 0 0 0 0 0 0 0
7 Hattem H2 0 0 0 0 0 0 0
8 Mezen H2 0 0 0 0 0 0 0
9 Twente H2 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwolle H4 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 1e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo HA 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeldoorn HA 0 0 0 0 0 0 0
3 Ares HA 0 0 0 0 0 0 0
4 Arnhem HA 0 0 0 0 0 0 0
5 Doetinchem HA 0 0 0 0 0 0 0
6 Kromhouters HA 0 0 0 0 0 0 0
7 Nijmegen HA 0 0 0 0 0 0 0
8 Oosterbeek HA 0 0 0 0 0 0 0
9 Upward HA 0 0 0 0 0 0 0
10 Wageningen HA 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo HB 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares HB 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer HB 0 0 0 0 0 0 0
4 Deventer HC 0 0 0 0 0 0 0
5 Epe HA 0 0 0 0 0 0 0
6 Epse HB 0 0 0 0 0 0 0
7 Lochem HB 0 0 0 0 0 0 0
8 PW HD 0 0 0 0 0 0 0
9 Twente HB 0 0 0 0 0 0 0
10 Zutphen HB 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen 2e klasse 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn HLB 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares HL 0 0 0 0 0 0 0
3 Lochem HL 0 0 0 0 0 0 0
4 Union HLB 0 0 0 0 0 0 0
5 Union HLC 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen HL 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Agenda
vervolg 25-8  startdag Jongste Jeugd
vervolg 27-8  Nieuwe gave trainersmethode voor alle tr
vervolg 1-9  Start of the Season Event
vervolg 3-9  Algemene ledenvergadering
vervolg 13-9  Start grote Clubactie
Hele agenda
Nieuws