HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters D1 10 22 6 4 0 24 11 0
2 HCM D1 10 20 6 2 2 29 14 0
3 Zevenaar D1 10 19 6 1 3 28 26 0
4 Arnhem D1 10 17 5 2 3 27 23 0
5 Boxmeer D1 10 16 5 1 4 35 23 0
6 Wijchen D1 10 16 5 1 4 28 19 0
7 Leusden D1 10 15 4 3 3 20 16 0
8 Apeldoorn D1 10 14 3 5 2 22 20 0
9 Almelo D1 10 13 4 1 5 24 21 0
10 Bemmel D1 10 10 3 1 6 9 18 0
11 Ares D1 10 7 2 1 7 16 25 0
12 Deventer D1 10 0 0 0 10 2 48 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union D7 9 25 8 1 0 49 6 0
2 Bully D3 9 24 8 0 1 30 12 0
3 Ede D2 9 22 7 1 1 23 7 0
4 Nijmegen D5 9 19 6 1 2 23 7 0
5 Zwolle D4 9 13 4 1 4 23 18 0
6 Ares D2 8 12 4 0 4 29 20 0
7 EHV D3 9 12 4 0 5 30 24 0
8 Wageningen D3 8 12 4 0 4 12 17 0
9 Apeliotes D5 9 10 3 1 5 13 18 0
10 Zwolle D5 9 3 1 0 8 8 38 0
11 Union D5 9 2 0 2 7 8 33 0
12 Drienerlo D2 9 1 0 1 8 6 54 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D2 8 19 6 1 1 26 10 0
2 Apeliotes D6 7 17 5 2 0 12 6 0
3 Nijmegen D8 7 15 5 0 2 20 11 0
4 Zwolle D6 8 12 4 0 4 21 19 0
5 Ares D3 8 10 3 1 4 16 15 0
6 Bemmel D3 8 9 3 0 5 13 15 0
7 Haackey D2 8 9 2 3 3 13 20 0
8 EHV D4 8 5 1 2 5 8 21 0
9 Twente D3 8 4 1 1 6 6 18 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares D4 9 27 9 0 0 47 5 0
2 PW D3 9 23 7 2 0 36 13 0
3 Zwolle D9 9 19 6 1 2 25 15 0
4 PW D2 9 15 5 0 4 15 12 0
5 Avanti D2 9 14 4 2 3 14 15 0
6 Flevoland D2 9 13 4 1 4 18 19 0
7 Almelo D2 9 11 3 2 4 17 22 0
8 Zwolle D7 9 11 3 2 4 13 25 0
9 Haackey D3 9 8 2 2 5 15 22 0
10 Zwolle D8 9 7 2 1 6 15 30 0
11 Bully D4 9 4 1 1 7 11 35 0
12 Ede D3 9 3 1 0 8 8 21 0
  Res. 2e klasse 
  Dames jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo DJ3 9 27 9 0 0 55 15 0
2 Bully DJ3 9 18 6 0 3 49 19 0
3 Holten-Rijssen DJ2 9 12 3 3 3 26 24 0
4 Ares DJ1 9 10 3 1 5 19 21 0
5 Twente DJ2 9 8 2 2 5 16 30 0
6 Zwolle DJ1 9 3 1 0 8 15 71 0
  2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem H1 10 30 10 0 0 59 19 0
2 HCM H1 10 23 7 2 1 33 17 0
3 Drienerlo H1 10 20 6 2 2 30 19 0
4 Ares H1 10 18 6 0 4 21 25 0
5 Civicum H1 10 18 5 3 2 37 18 0
6 Arnhem H1 10 16 5 1 4 25 30 0
7 Flevoland H1 10 13 3 4 3 21 19 0
8 Oosterbeek H1 10 12 3 3 4 33 30 0
9 Hondsrug H1 10 10 3 1 6 30 40 0
10 Dash H1 10 5 1 2 7 20 42 0
11 Zutphen H1 10 4 1 1 8 17 37 0
12 Steenwijk H1 10 1 0 1 9 13 43 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drienerlo H2 8 21 7 0 1 26 15 0
2 Twente H2 8 13 4 1 3 25 21 0
3 Hattem H2 8 12 4 0 4 22 23 0
4 EHV H4 8 11 3 2 3 15 22 0
5 Ares H2 8 7 2 1 5 15 15 0
6 Drienerlo H4 7 7 2 1 4 17 18 0
7 Drienerlo H3 7 7 2 1 4 9 15 0
  Res. 1e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen HA 9 20 6 2 1 28 10 0
2 Apeldoorn HA 8 20 6 2 0 22 7 0
3 Nijmegen HA 9 17 5 2 2 28 14 0
4 Upward HA 9 16 5 1 3 27 21 0
5 Arnhem HA 8 16 5 1 2 20 18 0
6 Doetinchem HA 9 11 3 2 4 22 24 0
7 Oosterbeek HA 9 11 3 2 4 25 33 0
8 Kromhouters HA 8 4 1 1 6 13 22 0
9 Ares HA 9 4 1 1 7 13 33 0
10 Almelo HA 8 3 1 0 7 14 30 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente HB 9 22 7 1 1 35 11 0
2 Epe HA 9 21 6 3 0 29 10 0
3 Ares HB 9 19 6 1 2 27 15 0
4 Zutphen HB 9 18 6 0 3 20 15 0
5 Deventer HC 8 9 3 0 5 15 21 0
6 Deventer HB 9 8 2 2 5 15 19 0
7 PW HD 9 4 1 1 7 9 33 0
8 Gorssel/Epse HB 8 0 0 0 8 4 30 0
  Veteranen 2e klasse 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union HLB 7 21 7 0 0 27 5 0
2 Ares HLA 7 13 4 1 2 23 11 0
3 Lochem HLA 8 13 4 1 3 22 19 0
4 Union HLC 7 3 1 0 6 13 28 0
5 Apeldoorn HLB 7 3 1 0 6 10 32 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Zaalhockey 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flevoland D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes D5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeliotes D4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ares D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Arnhem D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EHV D4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haackey D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 QZ D4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares D3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drienerlo D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV D5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente D2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven D2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Heren 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Doetinchem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Drienerlo H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn H2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares H3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ares H2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bemmel H2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kromhouters H2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn H2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares H3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ares H2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bemmel H2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kromhouters H2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Jongens 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PW JAB1C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Steenwijk JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Jongens A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flevoland JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCHN JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lochem JA11C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zutphen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dieren JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Arnhem JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Deventer JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ede JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijmegen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zutphen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens D12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dalfsen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gorssel/Epse JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PW JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flevoland JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Quick Stick JD11C 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EHV MA11C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCHN MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PW MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes A12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MA12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flevoland MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Meppel MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 QZ MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hattem MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sneek MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flevoland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes B12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EHV MB11C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hattem MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Meppel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Twello MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dalfsen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Deventer MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCHN MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mezen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB45C 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCHN MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PW MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes B6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gorssel/Epse MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twello MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emmen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flevoland MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes C12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares mc12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eelde MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mezen MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Quick Stick MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sneek MC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCM MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emmen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Meppel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twello MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bemmel MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Deventer MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gorssel/Epse MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes C5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dieren MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dieren MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EHV MC22C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zutphen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C7 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bully MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Deventer MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Flevoland MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hattem MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwolle MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD12c 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bully MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EHV MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haackey MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Coevorden MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emmen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCHN MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hardenberg MD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Epe MIXD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lochem MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ommen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Twello MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Coevorden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emmen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hardenberg MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCHN MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D7 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Union MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes E1 Zaal 
    1e klasse 
Agenda
vervolg 22-11  Back tot the nineties voor senioren en o
vervolg 26-11  vergadering trainers G hockey
vervolg 27-11  scheidsrechtersexamen
vervolg 27-11  coaches gesprekken met TM/TC/LC
vervolg 29-11  Coachgesprekken met LC/TC/TM
vervolg 30-11  Sinterklaas op HC Ares!
vervolg 9-12  Coachgesprekken met LC/TC/TM
Hele agenda
Nieuws