HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek JA1 6 16 5 1 0 21 9 0
2 Druten JA1 6 11 3 2 1 25 14 0
3 Westerduiven JA1 6 9 3 0 3 15 14 0
4 Union JA2 6 9 2 3 1 12 11 0
5 Zutphen JA1 6 8 2 2 2 12 12 0
6 Wijchen JA1 6 7 2 1 3 12 18 0
7 Doetinchem JA1 6 5 1 2 3 12 20 0
8 Ares JA1 6 1 0 1 5 6 17 0
  1e klasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Epe JA1 6 15 5 0 1 36 7 0
2 Nijmegen JA2 6 13 4 1 1 19 5 0
3 QZ JA1 6 12 4 0 2 23 12 0
4 Arnhem JA2 6 10 3 1 2 18 13 0
5 Apeldoorn JA2 6 9 3 0 3 15 15 0
6 Wijchen JA2 6 7 2 1 3 16 21 0
7 Oosterbeek JA2 6 4 1 1 4 15 29 0
8 Ares JA2 6 0 0 0 6 7 47 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente JB2 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Zwolle JB3 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Epe MIX JB1 1 3 1 0 0 5 4 0
4 Gorssel/Epse JB1 1 0 0 0 1 4 5 0
5 Ares JB1 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Flevoland JB1 1 0 0 0 1 0 4 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven JC1 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Gorssel/Epse JC1 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Upward JC2 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Ares JC1 1 0 0 0 1 0 1 0
5 Dieren JC1 1 0 0 0 1 1 6 0
6 Nijmegen JC4 1 0 0 0 1 0 6 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JD1 1 3 1 0 0 10 0 0
2 Zutphen JD1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 EHV JD1 1 1 0 1 0 3 3 0
4 Zwolle JD2 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Almelo JD1 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Hattem JD1 1 0 0 0 1 0 10 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommen JD1 1 3 1 0 0 5 3 0
2 Zwolle JD5 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Dalfsen JD1 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Ares JD2 1 0 0 0 1 3 5 0
5 Bully JD2 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Meppel JD1 1 0 0 0 1 0 2 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MA1 6 15 5 0 1 12 7 0
2 Lochem MA1 6 10 3 1 2 16 12 0
3 Kampen MA1 5 10 3 1 1 15 11 0
4 HCHN MA1 6 9 3 0 3 19 13 0
5 Flevoland MA1 6 9 3 0 3 12 13 0
6 Goor MA1 6 6 2 0 4 8 12 0
7 Ares MA1 5 6 2 0 3 9 14 0
8 Ommen MA1 6 3 1 0 5 12 21 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MA1 6 15 5 0 1 27 9 0
2 Ares MA2 6 15 5 0 1 21 7 0
3 Twello MA1 6 15 5 0 1 23 12 0
4 Union MA2 6 12 4 0 2 24 10 0
5 Apeldoorn MA2 6 6 2 0 4 13 21 0
6 Oude IJsselstreek MA1 6 4 1 1 4 11 30 0
7 Westerduiven MA2 6 3 1 0 5 6 30 0
8 Wijchen MA3 6 1 0 1 5 8 14 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen MA6 6 16 5 1 0 20 3 0
2 Oosterbeek MA3 6 15 6 0 0 18 3 3
3 Upward MA4 6 10 3 1 2 15 4 0
4 Wijchen MA2 6 10 3 1 2 9 9 0
5 Ares MA3 6 7 2 1 3 14 10 0
6 HCM MA3 5 3 1 0 4 5 12 0
7 Dieren MA2 6 3 1 0 5 5 15 0
8 Druten MA3 5 0 0 0 5 5 35 0
  4e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MA5 5 15 5 0 0 25 3 0
2 PW MA3 5 9 3 0 2 10 10 0
3 Twente MA6 5 8 2 2 1 11 8 0
4 Almelo MA3 5 7 2 1 2 8 12 0
5 Deventer MA4 5 6 2 0 3 9 16 0
6 Ares MA4 5 4 1 1 3 4 8 0
7 Zutphen MA5 6 2 0 2 4 4 14 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MB1 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Ares MB1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Wijchen MB1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Mezen MB1 1 0 0 0 1 1 3 0
5 HCM MB2 1 0 0 0 1 0 3 0
6 HCHN MB1 1 0 0 0 1 1 6 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente MB2 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Doetinchem MB1 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Hattem MB1 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Oosterbeek MB2 1 0 0 0 1 0 3 0
5 Goor MB2 1 0 0 0 1 1 5 0
6 Ares MB2 1 0 0 0 1 0 8 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters MB2 1 3 1 0 0 6 0 0
2 Bemmel MB2 1 3 1 0 0 6 1 0
3 HCM MB3 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Druten MB2 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Westerduiven MB2 1 0 0 0 1 1 6 0
6 Ares MB3 1 0 0 0 1 0 6 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen MB5 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Ares MB4 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Nunspeet MB1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Twello MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MB4 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Flevoland MB3 1 0 0 0 1 0 4 0
7 Zwolle MB12 1 0 0 0 1 1 6 0
  6e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB5 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Overbetuwe MB2 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Bemmel MB3 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Oosterbeek MB3 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Doetinchem MB2 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Ede MB3 1 0 0 0 1 0 4 0
  3e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MB6 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Dieren MB1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Epe MB1 1 3 1 0 0 5 3 0
4 Deventer MB4 1 0 0 0 1 3 5 0
5 Ares MB6 1 0 0 0 1 2 5 0
6 Apeldoorn MB5 1 0 0 0 1 0 4 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen MC2 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Ares MC1 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Zutphen MC2 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Apeldoorn MC2 1 0 0 0 1 0 2 0
5 Bully MC3 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Westerduiven MC1 1 0 0 0 1 1 5 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully MC2 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Mezen MC1 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Upward MC2 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Zwolle MC3 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Haackey MC1 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Ares MC2 1 0 0 0 1 2 5 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Salland MC1 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Deventer MC3 1 3 1 0 0 4 1 0
3 HCHN MC1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Ares MC3 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Zwolle MC5 1 0 0 0 1 1 4 0
6 Gorssel/Epse MC1 1 0 0 0 1 1 5 0
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV MC4 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Twente MC5 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Ares MC4 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Haackey MC2 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Bully MC8 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Lochem MC2 1 0 0 0 1 1 4 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC5 1 3 1 0 0 8 2 0
2 Twello MC2 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Apeldoorn MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zutphen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PW MC3 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Twente MC6 1 0 0 0 1 2 8 0
  3e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC6 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Arnhem MC3 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Apeldoorn MC3 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Zwolle MC6 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Upward MC7 1 0 0 0 1 2 5 0
6 Dieren MC2 1 0 0 0 1 0 3 0
  3e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen MC4 1 3 1 0 0 11 0 0
2 Lochem MC3 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Apeldoorn MC7 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Deventer MC4 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Ares MC7 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Zwolle MC10 1 0 0 0 1 0 11 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MD1 1 3 1 0 0 6 2 0
2 Bemmel MD1 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Bully MD1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Almelo MD1 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Ares MD1 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Zutphen MD1 1 0 0 0 1 2 6 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 PW MD1 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Hattem MD1 1 3 1 0 0 6 4 0
3 Haackey MD1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 EHV MD2 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Ares MD2 1 0 0 0 1 4 6 0
6 Zwolle MD8 1 0 0 0 1 0 5 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen MD6 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Ares MD3 1 1 0 1 0 3 3 0
3 Upward MD4 1 1 0 1 0 3 3 0
4 Oosterbeek MD3 1 1 0 1 0 0 0 0
5 Union MD3 1 1 0 1 0 0 0 0
6 Bemmel MD4 1 0 0 0 1 1 4 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello MD1 1 3 1 0 0 10 1 0
2 Ares MD4 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Lochem MD3 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Twente MD7 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Arnhem MD5 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Zutphen MD3 1 0 0 0 1 1 10 0
  3e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD5 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Zevenaar MD2 1 3 1 0 0 3 1 0
3 HCM MD5 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Zutphen MD2 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Doetinchem MD2 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Oude IJsselstreek MD1 1 0 0 0 1 1 4 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN MD3 1 3 1 0 0 5 3 0
2 Zutphen MD4 1 3 1 0 0 5 4 0
3 EHV MD5 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Bully MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Almelo MD5 1 0 0 0 1 4 5 0
6 Twente MD8 1 0 0 0 1 0 1 0
7 Ares MD6 1 0 0 0 1 3 5 0
  4e klasse 
  Meisjes D7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD6 1 3 1 0 0 4 3 0
2 Oosterbeek MD5 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Deventer MD6 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Ares MD7 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Overbetuwe MD6 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Nijmegen MD10 1 0 0 0 1 0 1 0
  5e klasse 
Agenda
vervolg 7-7  Algemene ledenvergadering HC Ares
vervolg 1-10  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
vervolg 8-10  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
Hele agenda
Nieuws