HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek JA1 3 9 3 0 0 14 4 0
2 Westerduiven JA1 3 6 2 0 1 8 2 0
3 Zutphen JA1 3 5 1 2 0 7 6 0
4 Druten JA1 3 4 1 1 1 12 11 0
5 Union JA2 3 4 1 1 1 4 6 0
6 Doetinchem JA1 3 2 0 2 1 6 11 0
7 Ares JA1 3 1 0 1 2 4 7 0
8 Wijchen JA1 3 1 0 1 2 4 12 0
  1e klasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen JA2 3 9 3 0 0 17 3 0
2 Arnhem JA2 3 6 2 0 1 13 6 0
3 Epe JA1 3 6 2 0 1 11 5 0
4 QZ JA1 3 6 2 0 1 6 6 0
5 Oosterbeek JA2 3 3 1 0 2 12 15 0
6 Wijchen JA2 3 3 1 0 2 7 10 0
7 Apeldoorn JA2 3 3 1 0 2 5 8 0
8 Ares JA2 3 0 0 0 3 5 23 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello JB1 3 9 3 0 0 7 3 0
2 Dieren JB1 3 7 2 1 0 12 8 0
3 Ares JB1 3 4 1 1 1 7 8 0
4 Zwolle JB4 3 3 1 0 2 8 8 0
5 Zevenaar JB1 3 1 0 1 2 5 8 0
6 Zutphen JB2 3 1 0 1 2 5 9 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente JC3 3 9 3 0 0 20 5 0
2 Almelo JC1 3 6 2 0 1 13 5 0
3 Ares JC1 3 6 2 0 1 10 3 0
4 Zutphen JC3 3 3 1 0 2 5 9 0
5 Lochem JC1 3 3 1 0 2 7 13 0
6 EHV JC2 3 0 0 0 3 1 21 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD1 3 9 3 0 0 27 7 0
2 Zwolle JD1 3 6 2 0 1 14 9 0
3 Ede JD1 3 6 2 0 1 14 14 0
4 Union JD1 3 3 1 0 2 17 16 0
5 Deventer JD1 3 3 1 0 2 9 8 0
6 Ares JD1 3 0 0 0 3 1 28 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommen JD1 3 9 3 0 0 18 4 0
2 Apeldoorn JD4 3 6 2 0 1 15 7 0
3 Zwolle JD4 3 6 2 0 1 14 7 0
4 Ares JD2 3 6 2 0 1 10 5 0
5 Flevoland JD1 3 0 0 0 3 1 10 0
6 Zutphen JD2 3 0 0 0 3 3 28 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MA1 3 9 3 0 0 6 2 0
2 HCHN MA1 3 6 2 0 1 13 7 0
3 Kampen MA1 3 6 2 0 1 8 5 0
4 Flevoland MA1 3 6 2 0 1 7 5 0
5 Ares MA1 3 6 2 0 1 7 9 0
6 Lochem MA1 3 3 1 0 2 5 5 0
7 Goor MA1 3 0 0 0 3 2 8 0
8 Ommen MA1 3 0 0 0 3 7 14 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MA1 3 9 3 0 0 14 3 0
2 Ares MA2 3 6 2 0 1 10 5 0
3 Union MA2 3 6 2 0 1 9 7 0
4 Twello MA1 3 6 2 0 1 7 7 0
5 Westerduiven MA2 3 3 1 0 2 5 9 0
6 Apeldoorn MA2 3 3 1 0 2 6 12 0
7 Wijchen MA3 3 1 0 1 2 7 9 0
8 Oude IJsselstreek MA1 3 1 0 1 2 5 11 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen MA6 3 9 3 0 0 16 1 0
2 Upward MA4 3 4 1 1 1 2 2 0
3 Oosterbeek MA3 2 3 2 0 0 5 0 3
4 HCM MA3 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Wijchen MA2 3 3 1 0 2 5 8 0
6 Dieren MA2 3 3 1 0 2 4 9 0
7 Ares MA3 3 1 0 1 2 2 7 0
8 Druten MA3 2 0 0 0 2 2 11 0
  4e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MA5 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Deventer MA4 3 6 2 0 1 7 6 0
3 Twente MA6 3 4 1 1 1 7 7 0
4 Almelo MA3 3 4 1 1 1 5 7 0
5 PW MA3 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Zutphen MA5 3 2 0 2 1 3 4 0
7 Ares MA4 2 0 0 0 2 1 5 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen MB1 3 9 3 0 0 14 5 0
2 Haackey MB1 3 6 2 0 1 5 4 0
3 Almelo MB1 3 6 2 0 1 6 6 0
4 Apeldoorn MB2 3 3 1 0 2 3 5 0
5 Ares MB1 3 3 1 0 2 4 9 0
6 Twente MB2 3 0 0 0 3 5 8 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB2 3 9 3 0 0 12 2 0
2 Zwolle MB6 3 6 2 0 1 10 3 0
3 Kampen MB1 3 6 2 0 1 8 6 0
4 Flevoland MB2 3 3 1 0 2 3 3 0
5 Dalfsen MB1 3 3 1 0 2 3 10 0
6 Hardenberg MB1 3 0 0 0 3 1 13 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MB2 3 9 3 0 0 16 3 0
2 Deventer MB3 3 9 3 0 0 14 2 0
3 Apeldoorn MB4 3 6 2 0 1 9 5 0
4 Ares MB3 3 3 1 0 2 6 12 0
5 Zwolle MB8 3 0 0 0 3 4 14 0
6 Epe MB1 3 0 0 0 3 7 20 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MB11 3 9 3 0 0 11 3 0
2 Ares MB4 3 6 2 0 1 14 5 0
3 Meppel MB4 3 4 1 1 1 18 7 0
4 Zutphen MB5 3 4 1 1 1 10 8 0
5 Nunspeet MB1 3 3 1 0 2 4 11 0
6 Mezen MB4 3 0 0 0 3 3 26 0
  6e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen MB3 3 7 2 1 0 12 3 0
2 Doetinchem MB1 3 6 2 0 1 8 5 0
3 Lochem MB1 3 6 2 0 1 6 3 0
4 Bemmel MB1 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Arnhem MB1 3 3 1 0 2 6 5 0
6 Ares MB5 3 0 0 0 3 1 17 0
  2e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Salland MB1 3 9 3 0 0 23 0 0
2 Deventer MB4 3 7 2 1 0 8 5 0
3 EHV MB4 3 6 2 0 1 10 5 0
4 HCHN MB3 3 4 1 1 1 7 13 0
5 Ares MB6 3 0 0 0 3 4 16 0
6 Zwolle MB13 3 0 0 0 3 0 13 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MC1 9 24 8 0 1 26 5 0
2 Nijmegen MC2 9 19 6 1 2 17 12 0
3 PW MC1 9 14 4 2 3 22 22 0
4 Twente MC2 9 13 4 1 4 16 17 0
5 Ares MC1 9 5 1 2 6 16 26 0
6 Mezen MC1 9 3 1 0 8 12 27 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC2 3 7 2 1 0 7 4 0
2 Meppel MC2 3 7 2 1 0 9 7 0
3 Mezen MC2 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Mezen MC3 3 4 1 1 1 4 4 0
5 Hattem MC1 3 3 1 0 2 5 6 0
6 Kampen MC1 3 0 0 0 3 4 8 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven MC1 3 9 3 0 0 10 3 0
2 Arnhem MC2 3 4 1 1 1 5 2 0
3 Deventer MC2 3 4 1 1 1 6 4 0
4 Upward MC3 3 4 1 1 1 5 6 0
5 Ede MC3 3 4 1 1 1 3 6 0
6 Ares MC3 3 0 0 0 3 2 10 0
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC4 3 7 2 1 0 6 2 0
2 Almelo MC3 3 6 2 0 1 6 5 0
3 Lochem MC2 3 4 1 1 1 7 4 0
4 Upward MC4 3 4 1 1 1 2 2 0
5 Goor MC2 3 4 1 1 1 5 7 0
6 Apeldoorn MC6 3 0 0 0 3 2 8 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen MC4 2 6 2 0 0 9 1 0
2 HCM MC5 3 6 2 0 1 13 8 0
3 Ares MC5 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Arnhem MC4 3 3 1 0 2 6 12 0
5 Twello MC3 2 0 0 0 2 2 13 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC6 3 9 3 0 0 18 3 0
2 Twello MC4 3 7 2 1 0 11 4 0
3 Hattem MC2 3 4 1 1 1 8 5 0
4 Apeldoorn MC7 3 3 0 3 0 5 5 0
5 HCM MC6 3 1 0 1 2 6 13 0
6 Zutphen MC5 3 0 0 0 3 0 18 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC7 3 9 3 0 0 17 9 0
2 Almelo MC6 2 3 1 0 1 5 3 0
3 Holten-Rijssen MC1 2 3 1 0 1 8 10 0
4 Deventer MC5 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Twente MC8 3 0 0 0 3 4 10 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD1 3 9 3 0 0 18 1 0
2 Zwolle MD8 3 5 1 2 0 7 4 0
3 Upward MD2 3 4 1 1 1 9 5 0
4 Deventer MD2 3 4 1 1 1 5 9 0
5 Bully MD2 3 3 1 0 2 4 10 0
6 Twente MD3 3 0 0 0 3 1 15 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully MD3 3 7 2 1 0 8 2 0
2 Ares MD2 3 7 2 1 0 9 7 0
3 EHV MD2 3 6 2 0 1 5 6 0
4 Twente MD2 3 3 1 0 2 8 9 0
5 Haackey MD1 3 2 0 2 1 5 6 0
6 Deventer MD3 3 0 0 0 3 8 13 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hattem MD1 3 9 3 0 0 13 2 0
2 Gorssel/Epse MD1 3 7 2 1 0 8 4 0
3 Apeldoorn MD3 3 7 2 1 0 7 5 0
4 Zwolle MD7 3 3 1 0 2 5 5 0
5 Zutphen MD2 3 0 0 0 3 2 10 0
6 Ares MD3 3 0 0 0 3 3 12 0
  2e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD4 3 9 3 0 0 22 1 0
2 Zutphen MD4 3 6 2 0 1 7 3 0
3 Zwolle MD13 3 4 1 1 1 12 6 0
4 HCHN MD3 3 4 1 1 1 6 9 0
5 EHV MD5 3 3 1 0 2 3 10 0
6 Twente MD8 3 0 0 0 3 1 22 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MD4 3 9 3 0 0 10 1 0
2 Ares MD5 3 6 2 0 1 4 4 0
3 Meppel MD4 3 4 1 1 1 5 5 0
4 Mezen MD3 3 3 1 0 2 2 3 0
5 Dalfsen MD1 3 3 1 0 2 4 9 0
6 Lochem MD1 3 1 0 1 2 5 8 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MD6 3 9 3 0 0 19 2 0
2 Zevenaar MD3 3 6 2 0 1 12 7 0
3 Doetinchem MD5 3 6 2 0 1 6 13 0
4 Ares MD6 3 3 1 0 2 8 11 0
5 Zutphen MD5 3 3 1 0 2 6 10 0
6 HCM MD6 3 0 0 0 3 2 10 0
  4e klasse 
  Meisjes D7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MD11 3 9 3 0 0 18 2 0
2 Apeldoorn MD6 3 6 2 0 1 10 4 0
3 Haackey MD3 3 6 2 0 1 4 2 0
4 Nijmegen MD10 3 3 1 0 2 9 3 0
5 Deventer MD7 3 3 1 0 2 1 4 0
6 Ares MD7 3 0 0 0 3 1 28 0
  5e klasse 
Agenda
vervolg 22-11  Back tot the nineties voor senioren en o
vervolg 26-11  vergadering trainers G hockey
vervolg 27-11  scheidsrechtersexamen
vervolg 27-11  coaches gesprekken met TM/TC/LC
vervolg 29-11  Coachgesprekken met LC/TC/TM
vervolg 30-11  Sinterklaas op HC Ares!
vervolg 9-12  Coachgesprekken met LC/TC/TM
Hele agenda
Nieuws