HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Senioren
Dames
  code nummer klasse
Dames 1 126293  2032  2e klasse 
Dames 2 127117  862  Res. overgangsklasse 
Dames 3 127119  17409  Res. 1e klasse 
Dames 4 127121  27792  Res. 2e klasse 
Flexhockey
  code nummer klasse
Dames Flexhockey      
Dames
  code nummer klasse
Dames jong 129769  69210  2e klasse 
Heren
  code nummer klasse
Heren 1 126355  17376  3e klasse 
Heren 2 127111  17407  Res. 1e klasse 
Heren veteranen
  code nummer klasse
Veteranen A 127100  7376  Veteranen hoofdklasse 
Veteranen B 127105  37693  Veteranen 2e klasse 
Veteranen L 127150  71565  Veteranen L Overgangsklasse 
Junioren
A-jeugd
  code nummer klasse
Meisjes A1 127908  17382  1e klasse 
Meisjes A2 129791  17383  3e klasse 
Meisjes A3 127918  55518  3e klasse 
Meisjes A4 127929  57960  6e klasse 
B-jeugd
  code nummer klasse
Meisjes B1 127931  2142  1e klasse 
Meisjes B2 127940  3821  2e klasse 
Meisjes B3 127941  50536  3e klasse 
Meisjes B4 127960  50541  6e klasse 
Meisjes B5 127936  53278  2e klasse 
Meisjes B6 127957  64068  5e klasse 
C-jeugd
  code nummer klasse
Meisjes C1 127874  3858  Subtopklasse 
Meisjes C2 127879  798  1e klasse 
Meisjes C3 127883  28425  2e klasse 
Meisjes C4 127888  43899  3e klasse 
Meisjes C5 127897  46990  4e klasse 
Meisjes C6 127900  53296  4e klasse 
Meisjes C7 127904  61282  5e klasse 
D-jeugd
  code nummer klasse
Meisjes D1 128014  872  1e klasse 
Meisjes D2 128008  17389  1e klasse 
Meisjes D3 128001  36718  2e klasse 
Meisjes D4 127984  43913  4e klasse 
Meisjes D5 127991  51837  3e klasse 
Meisjes D6 127986  53322  4e klasse 
Meisjes D7 127978  60300  5e klasse 
A-jeugd
  code nummer klasse
sticktraining meisjes      
Jongens A1 127633  17381  2e klasse 
Jongens A2 127630  44066  4e klasse 
B-jeugd
  code nummer klasse
Jongens B1 127676  17384  2e klasse 
C-jeugd
  code nummer klasse
Jongens C1 127863  17386  2e klasse 
D-jeugd
  code nummer klasse
Jongens D1 127966  17388  1e klasse 
Jongens D2 127972  28306  3e klasse 
Sticktraining
  code nummer klasse
Sticktraining Jongens      
Jongste Jeugd
F-jeugd
  code nummer klasse
benjamins meisjes      
E-jeugd
  code nummer klasse
Meisjes 8E1 131091  40301  1e klasse 
Meisjes 8E2 131111  40302  1e klasse 
Meisjes 8E3 131101  45976  1e klasse 
Meisjes E1 131057  17397  1e klasse 
Meisjes E2 131052  17399  1e klasse 
Meisjes E3 131053  30169  1e klasse 
Meisjes E4 131065  30170  1e klasse 
Meisjes E5 131070  17392  1e klasse 
Meisjes E6 131070  17393  1e klasse 
F-jeugd
  code nummer klasse
Meisjes F      
Basiscursus
  code nummer klasse
Basiscursus JJ      
F-jeugd
  code nummer klasse
Benjamins jongens      
E-jeugd
  code nummer klasse
Jongens 8E1 130866  46796  1e klasse 
Jongens E1 130826  17396  1e klasse 
Jongens E2 130829  17398  1e klasse 
F-jeugd
  code nummer klasse
Jongens F      
Trimmers
Trimmers donderdag
  code nummer klasse
Trimmers Donderdag      
Trimmers maandag
  code nummer klasse
Trimmers maandag      
Trimmers zaterdag
  code nummer klasse
Trimmers Zaterdag      
Fithockey
Fithockey
  code nummer klasse
Fithockey groep      
G/LG hockey
G/LG hockey
  code nummer klasse
G/LG Team 1 127063  42391  Oost 
G/LG Team 2 127051  44450  Midden 
Zaalhockey
Zaalhockey
  code nummer klasse
ZAALBLOK      
Benjamins
Benjamins
  code nummer klasse
Funkey Meisjes      
Funkey Jongens      
Keeperstraining
Keeperstr. Junioren
  code nummer klasse
Keepersgroep 1      
Keepersgroep 2      
Keepersgroep 3      
Keepersgroep 4      
Keepersgroep 5      
Keepersgroep 6      
Keepersgroep 7      
Agenda
vervolg 19-10  Keepersclinic
vervolg 23-10  Knutselochtend
vervolg 27-10  inning (2e termijn) contributie
vervolg 30-10  scheidsrechterexamen
vervolg 6-11  Algemene Ledenvergadering HC Ares
vervolg 16-11  Bitjehappen bij HC Ares
vervolg 27-11  scheidsrechtersexamen
Hele agenda
Nieuws