HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Clubhuis
Mascha Lemans Schoonmaak
René van de Hel Coördinator Medische zaken
Clubhuis en Velden
Bianca Hardick Van Bun Gevonden en verloren
Rob Beemer Afvalverwerker
Monique Klopman-Linthorst Coördinator Onderhoud
Evenementen
Celeste Volpe Coördinator Bitjes-hap-dagen
Bartje Vos-Verjaal Coördinator Kledingbeurs
Rob Beemer Coördinator Six a Side
Marion Schotman Coördinator Trimmerstoernooi
Wies Krikke Coördinator Verbunt Hockey Keepers Clinic
Marinde van de Giessen Secretaris Verbunt Hockey Keepers Clinic
Administratie
Communicatie
Bartje Vos-Verjaal Coördinator Helpdesk
Jeroen Schut Webmaster Website
Arbitrage
Johan Frisart Lid
Bar en Evenementen
Bar en keuken
Dick Schippers Coördinator
Dick Schippers Inkoop vers
Erwin van Kints Inkoper houdbaar
Commissie van Beroep
Marion Schotman Lid
Financiële administratie
Boekhouding
Judith Holweg Coördinator Boekhouding KasgeldVoert facturen en betalingen in het administratiesysteem in.
Contributie administratie
Nancy Brummel Coördinator Stuurt de contributiefactueren uit en controleert de inkomsten.
Kasgeldbeheer
Vera Meijer-Hagemans Coördinator
Ledenadministratie
Nancy Brummel Coördinator Administreert de ledenmutaties, controleert de inschrijvingen
Hockeyzaken
Doelgroepen
Peter Steenmeijer Coördinator Fithockey
Jules Groenenberg Coördinator G/LG-hockey
Ed Bosklopper Maandag Trimmers
Jacco van Reen Donderdag Trimmers
Marion Schotman Zaterdag Trimmers
Keepersmateriaal
Gerralt Beuker Coördinator
Operationele Dienst
Monique Klopman-Linthorst Indelen bestuursdiensten
Monique Klopman-Linthorst Indelen bardiensten
Sponsoring en Marketing
Sponsor commissie
Ron Soeteman Secretaris
Rob Beemer Voorzitter
Jan van Zandbergen Lid
Mariska van Veldhuizen Coördinator Shirtlease
Stichting Accomodatie Nagelpoel
Albert Francken Secretaris
Giso van den Brandhof Penningmeester
Technische Commissie
Wies Krikke Voorzitter
TC-Leeftijdscoördinator
Elsbeth Wooning MA
Robert Schut MB
Karin Beumer-Mostert JA/JB
Karin Beumer-Mostert JC/JD
Karin Beumer-Mostert JE
Wies Krikke Benjamins
TC-lid
Jaap van Litsenburg Senioren
Erik Klopman Meisjeslijn ABCD
Ronald van Schooten Jongenslijn ABCD
Rutger Hugen Jongste Jeugd
Technisch Manager
Eric Hoogsteden Selectie
Eric Hoogsteden Breedte teams
Arnoud Prenger Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretariaat
Marga Venema-Remmers Senioren
Marga Venema-Remmers Junioren
Marga Venema-Remmers Jongste Jeugd
Tuchtcommissie
Peter Steenmeijer Voorzitter
Priscilla Götz Lid
Chris Jan Schuite Lid [email protected]
Agenda
vervolg 14-12  ALV-vergadering
vervolg 11-7  Hockeykampen.nl komt naar HC Ares
Hele agenda
Nieuws