HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Trainingsschema
Dit schema loopt van 18-4-2021 t/m 24-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens E1 Tessa Mantje
Marijn Balke
KG1 - D
15:45 - 16:45 Meisjes E1 Sterre Wegdam KG1 - A
15:45 - 16:45 Meisjes E2 Tygo Van Norel KG1 - B
15:45 - 16:45 Meisjes E3 Kim Dubbelhuis KG1 - C
16:00 - 17:00 Benjamins Mix Susana Kempkes
Manon Drenth
Marjolein Baars
Nienke Baars
Eline Rood
Eva Hessels
Floor van Gent
KG2 - A
16:00 - 17:00 F-jes Mix Cristina Juley
Daniëlle Berghorst
Luna Ranalli
Marieke Hendriksen
Marijn Balke
Roos Vahl
Sara Burger
KG2 - BCD
16:30 - 17:30 Basiscursus JJ Susana Kempkes KG5
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 Erik van Doorn
Tessa Mantje
Kenneth Buijs
KG3 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Merel Schouten
Mick de Keijzer
KG3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Danne Poeder KG4 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 8E3 Sven Poppe
Zepp Bloemheuvel
KG1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 8E4 Julia Schreuder
Thijmen de Haan
KG1 - CD
17:45 - 18:45 sticktraining Trainingsgroep KG4 - CD
17:45 - 19:00 Jongens D1 Ronald van Schooten KG2 - CD
17:45 - 19:00 Jongens D2 Job Neeleman KG2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Pascal Linssen KG1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Nanieke Hospers KG1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D5 Roger Soto-vermeul KG3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D6 Evie van Brink KG3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D7 KG5
18:30 - 19:45 Meisjes D3 Jerry Bosch KG4 - AB Camiel Stokman (stage)
19:00 - 20:30 Jongens A1 Daniël Prins KG2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens C1 Mark Olsthoorn KG2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Kris Maduro KG1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Marvin Mulder KG1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B6 Johan Frisart KG3 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C3 Brian Panhorst KG3 - AB
19:45 - 21:15 Trimmers maandag KG4
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Thijs Tijsterman KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B3 Twan Schouten KG2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Björn Jansen KG2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C6 KG4 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D4 Bastiaan Bos KG3 - CD Koen Meuwese (stage)
17:45 - 19:00 Meisjes B4 Jeroen Schut KG4 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B5 Jeroen de Bruin KG3 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B1 Yorden Groot KG1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes A1 Yannick Steunenberg KG1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C7 Lotte van de Hel
Rayna Kruit
KG5
18:45 - 20:00 Meisjes A3 KG4 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A4 Pauline Hasebos - Ledegang KG2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B2 Jeroen de Bruin KG3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Sandor van der Zwart KG3 - CD
19:45 - 21:15 Heren 1 Eric Hoogsteden
Nicole Vossen
KG1
20:00 - 21:15 Dames 4 Mike Heemsbergen KG2 - CD
20:00 - 21:15 Dames Jong René van de Hel KG2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins Mix Floor van Gaasbeek
Marjolein Baars
Nienke Baars
Elize Ottema
Jannah Braad
Anouk Suiker
Phileine Arends
Elize van den Brink
KG2 - CD
15:00 - 16:15 F-jes Mix Martijn Baars
Thijs Tijsterman
Ingeborg Sollie
Marjolein Baars
Lewis van Binsbergen
KG1
15:00 - 16:00 Funkey Mix Manon Drenth
Susana Kempkes
KG2 - A
16:15 - 17:30 Jongens E1 Ties van Driel KG3 - A
16:15 - 17:30 Meisjes E1 Martijn Baars
Ilse van Orden
KG3 - B
16:15 - 17:30 Meisjes E2 Danique van Cruijningen KG3 - D
16:15 - 17:30 Meisjes E3 Milou van Cruijningen KG3 - C
16:30 - 17:45 Jongens 8E1 Marc Floor ten Brinke
Erik van Doorn
KG1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes 8E1 Giulia Louis
Naomi Konieczny
KG1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes 8E2 Jonna Smorenberg
Floor van Gaasbeek
Martijn van de Plas
KG2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes 8E3 Nynke Oortwijn
Sascha Wagenvoort
KG2 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes 8E4 Daan Koetsier
Jennifer Koeslag
KG5
16:45 - 17:45 G/LG Team 1 KG4
16:45 - 17:45 G/LG Team 2 KG4
16:45 - 17:45 G/LG Team 3 KG4
17:45 - 19:00 Jongens D2 Job Neeleman KG3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Nanieke Hospers KG3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D7 Yorden Groot KG4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Ronnie Slijkhuis KG5
18:00 - 19:15 Meisjes D6 Marjolijn van Lierop - troost
Remko Flore
KG4 - CD
18:15 - 19:15 extra training Trainingsgroep KG2 GERESERVEERD
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Kris Maduro
Remco van der Have
KG1 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes C2 Dionyse van der Haar KG1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Marvin Mulder KG3 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B6 Yorden Groot KG4 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C3 Brian Panhorst KG3 - AB
19:45 - 21:15 Dames 1 Remco van der Have KG1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Basiscursus JJ Dante D'Urso KG2 - AB
17:00 - 18:00 keeperstraining Jongste Jeugd Trainingsgroep KG5 Wies Krikke Nando van Lunteren Tygo Huis in 't Veld
17:00 - 18:00 Keepersgroep 7 Noor Hupkens KG2 - D
17:00 - 18:00 Wisselkeepers C&D Sanne Traarbach KG2 - C
17:30 - 18:45 Jongens B1 Yorden Groot KG2 - AB
17:30 - 18:45 Jongens C1 Daniël Prins KG1 - AB
17:30 - 18:45 Jongens D1 Ronald van Schooten KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B4 Jeroen de Bruin KG3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Dieuwerke de Reus
Suzanne van den Heuvel
KG3 - AB Stage
17:30 - 18:45 Meisjes D5 Femke Schut
Noa Haandrikman
KG4 - AB
18:00 - 19:00 Keepersgroep 5 KG2 - C
18:15 - 19:15 Keepersgroep 4 Noor Hupkens KG2 - D
18:30 - 19:45 Meisjes C7 KG5
18:45 - 20:00 Jongens A1 Daniël Prins KG1 - AB
18:45 - 20:00 Jongens B2 Jeroen de Bruin KG3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Yannick Steunenberg KG1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Bastiaan Bos KG4 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A4 Yorden Groot KG4 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Robert-Jan Borst KG3 - AB en stagaire Marijn Beunk
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Sandor van der Zwart KG2 - AB
19:15 - 20:15 Keepersgroep 2 Noor Hupkens KG2 - CD
20:00 - 21:15 Dames 4 Mike Heemsbergen KG1 - CD
20:00 - 21:15 Dames Jong René van de Hel KG3 - AB
20:00 - 21:15 Trimmers Donderdag KG4
20:15 - 21:15 Keepersgroep 1 Noor Hupkens KG2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keepersgroep 6 Randy Poulissen KG5
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Thijs Tijsterman KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Anne Lemans KG3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Jip van Wijngaarden KG3 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C6 Yannick Steunenberg KG4 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Femke Klopman KG1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D4 Bastiaan Bos KG2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B5 Sander Hijmensen KG4 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Dionyse van der Haar KG2 - CD
18:00 - 19:00 Keepersgroep 3 Randy Poulissen KG5
19:00 - 20:15 Dames 2 Niels Jones
Youri de Graaf
KG4
19:00 - 20:15 Dames 3 Marvin Mulder KG2 - CD
19:00 - 20:15 Heren 2 Paul van Diepe KG3
19:00 - 20:00 Keepersgroep 8 KG5
19:45 - 21:15 Heren 1 Eric Hoogsteden
Nicole Vossen
KG1
20:00 - 21:15 Dames 5 Fabrizio Ranalli KG2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:45 G/LG Team 1 Jurriën Mulder KG3
08:45 - 09:45 G/LG Team 2 Bente Hulleman
Jules Groenenberg
KG3
08:45 - 09:45 G/LG Team 3 Henk van Duren KG3
09:00 - 10:00 F-jes Mix Harry Pestoor
Michelle Tijsterman
KG2
09:00 - 10:00 Trimmers Zaterdag KG4
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 Dames Flexhockey Harry Pestoor KG3
10:00 - 11:30 Heren 2 KG2
10:00 - 11:30 Veteranen A Jaap van Litsenburg KG1
11:45 - 13:15 Dames 1 Remco van der Have KG1
11:45 - 13:15 Dames 2 KG2
11:45 - 13:15 Dames 3 Marvin Mulder KG3
11:45 - 13:15 Dames 5 Fabrizio Ranalli KG4
Agenda
vervolg 19-7  Gereserveerde data Hockeykampen.nl
Hele agenda
Nieuws