HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

23 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 10701 Lochemse Hockey Club MA1 45 15:00 16:15 uit -   info
Meisjes A2 10882 MHC Wijchen MA3 60 11:30 13:00 uit -   info
Meisjes A3 11149 M.H.C. Oosterbeek MA3 11:35 12:05 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Femke Marissa ten Damme (Meisjes A1) en Dorien Kok (Meisjes A1)
Meisjes A4 11461 MHCZutphen MA5 15:30 16:00 Emotion veld 2  info
  corvee  
Fluiten: Auke Dijkstra (Heren 2) en Rudy van Droogenbroeck (Trimmers Donderdag)
Meisjes B1 11536 Apeldoorn MB2 0 14:50 15:50 uit -   info
Meisjes B2 11723 GZG Hardenberg MB1 75 12:15 14:30 uit -   info
Meisjes B3 11713 MHC De Mezen MB2 10:00 10:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Janneke Gijzel (Dames 3) en Nicky ten Have (Dames 3)
Meisjes B4 11980 Meppeler HV MB4 14:30 15:00 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Johan Frisart en Rob Dellemijn
Meisjes B5 11617 MHC Bemmel 800 MB1 45 10:55 12:10 uit -   info
Meisjes B6 11806 HC Zwolle MB13 13:10 13:40 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Femke Schut (Meisjes A3) en René van de Hel
Meisjes C1 2121 MHC De Mezen MC1 45 10:55 12:40 uit -   info
Meisjes C2 12105 Meppeler HV MC2 60 10:15 12:15 uit -   info
Meisjes C3 12111 DHV MC2 09:30 10:00 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Marga Venema-remmers en Johan Frisart
Meisjes C4 12226 MHC Almelo MC3 60 13:20 14:50 uit -   info
Meisjes C5 12349 MHCZutphen MC4 11:50 12:20 Emotion veld 2  info
Fluiten: Romy Lenten (Dames 4) en Rob Dellemijn
Meisjes C6 12366 Voorster Hockeyclub Twello MC4 20 08:25 09:15 uit -   info
Meisjes C7 12435 MHC Almelo MC6 12:55 13:25 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Annemarie Wehrmeijer (Meisjes A4) en Suzanne van den Heuvel (Meisjes A4)
Meisjes D1 12508 HC Zwolle MD8 40 10:10 11:35 uit -   info
Meisjes D2 12517 EHV Enschede MD2 11:20 11:50 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Wies Krikke en Jasmijn Reitsma (Meisjes B1)
Meisjes D3 12632 HC Zwolle MD7 11:20 11:50 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Sam Wesselink (Meisjes A1) en Lune Massop (Dames 4)
Meisjes D4 12893 HC Zwolle MD13 40 10:30 11:40 uit -   info
Meisjes D5 12753 Meppeler HV MD4 60 10:45 12:15 uit -   info
Meisjes D6 12903 MHCZutphen MD5 13:40 14:10 Emotion veld 2  info
Fluiten: Vanda Damsma (Meisjes A3) en Mylou Eggermont (Meisjes A3)
Meisjes D7 12954 DHV MD7 30 13:00 14:00 uit -   info
Jongens A1 9771 MHC Wijchen JA1 60 10:30 12:30 uit -   info
Jongens A2 10043 Apeldoorn JA2 16:35 17:20 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Jozua Klaver (Jongens A1) en Simon Maduro (Jongens A1)
Jongens B1 10164 MHCZutphen JB2 15:00 15:30 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Wouter van Schooten (Heren 1) en Jozua Klaver (Jongens A1)
Jongens C1 10282 Hockey Club Twente JC3 13:10 13:40 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Cerilio Maduro
Jongens D1 10410 HC Zwolle JD1 40 12:50 14:15 uit -   info
Jongens D2 10508 Mixed Hockey Club Ommen JD1 10:00 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Mark Olsthoorn (Heren 2) en Lucas Schuring (Jongens B1)

23 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 8835 O.H.C. Bully M8E2 60 08:30 10:00 uit -   info
Meisjes 8E2 8970 GZG Hardenberg M8E1 75 08:15 10:00 uit -   info
Meisjes 8E3 8789 Voorster Hockeyclub Twello M8E1 08:30 09:00 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes E1 9051 MHCZutphen M6E3 09:45 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes E2 9139 Hattemse M.H.C. M6E1 45 08:15 09:30 uit -   info
  Velddeel B  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E3 9287 MHC De Mezen M6E2 45 07:45 09:00 uit -   info
Meisjes E4 9311 Voorster Hockeyclub Twello M6E2 08:30 09:00 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes E5 9366 Voorster Hockeyclub Twello M6E1 20 10:10 11:00 uit -   info
Meisjes E6 9048 Apeldoorn M6E1 08:30 09:00 Schuite de Boer veld 3  info
Jongens 8E1 8321 SMHC Salland MIX 8E1 09:45 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Jongens E1 8530 DHV J6E1 30 08:00 09:00 uit -   info
Jongens E2 8416 Meppeler HV J6E1 09:45 10:15 Schuite de Boer veld 3  info

23 november | G/LG hockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
G/LG Team 1 522 Hockey Club Twente G 1 60 10:00 11:30 uit -   info


Agenda
vervolg 20-11  coaches bijeenkomst 6tal coaches
vervolg 22-11  Back tot the nineties voor senioren en o
vervolg 26-11  vergadering trainers G hockey
vervolg 27-11  scheidsrechtersexamen
vervolg 30-11  Sinterklaas op HC Ares!
vervolg 21-12  Knutselochtend
vervolg 27-12  inning (3e termijn) contributie
Hele agenda
Nieuws