HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Peter Dommerholt Email
Trainer Peter Dommerholt Email
Aanvoerder Maaike de Jonge Email
Leeftijdscoordinator Elsbeth Wooning Email

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 nov 4559 HC Zwolle D4
09:00 10:00 thuis Vosveld veld 1
10 nov 4369 Union D5
60
09:00 11:00 uit route
17 nov 3939 WMHC D3
09:00 10:00 thuis Emotion veld 2
24 nov 4283 HC Zwolle D5
40
12:50 14:30 uit route
1 dec 4339 MHC EDE D2
09:00 10:00 thuis Vosveld veld 1
8 mrt 4117 N.S.H.C. Apeliotes D5
thuis
15 mrt 4203 DHC Drienerlo D2
60
uit route
22 mrt 8124 Union D7
thuis
29 mrt 3682 O.H.C. Bully D3
60
08:45 10:45 uit route
5 apr 8144 NMHC Nijmegen D5
thuis
19 apr 4584 EHV Enschede D3
60
uit route
10 mei 3986 HC Zwolle D4
40
uit route
17 mei 3829 Union D5
thuis
24 mei 4506 WMHC D3
35
uit route
7 jun 3718 HC Zwolle D5
thuis
14 jun 3770 MHC EDE D2
30
09:15 10:45 uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully D3 6 18 6 0 0 21 7 0
2 Union D7 6 16 5 1 0 28 5 0
3 Ede D2 6 16 5 1 0 16 2 0
4 Nijmegen D5 6 13 4 1 1 16 4 0
5 Zwolle D4 6 9 3 0 3 13 10 0
6 Wageningen D3 6 9 3 0 3 10 14 0
7 Apeliotes D5 6 7 2 1 3 9 12 0
8 Ares D2 6 6 2 0 4 23 18 0
9 EHV D3 6 6 2 0 4 14 19 0
10 Zwolle D5 6 3 1 0 5 8 23 0
11 Union D5 6 1 0 1 5 3 22 0
12 Drienerlo D2 6 1 0 1 5 4 29 0

Uitslagenmatrix
  Ares D2 (O)Ede D2 (O)Drienerlo D2 (O)Apeliotes D5Bully D3Nijmegen D5Union D5Union D7Wageningen D3EHV D3Zwolle D4Zwolle D5
Ares D2 (O)   12-0 1-5 4-5
Ede D2 (O)   4-0 4-0
Drienerlo D2 (O)   1-1 1-4 0-5
Apeliotes D5 1-4 1-1   2-4
Bully D3   1-0 7-2 3-2
Nijmegen D5 4-1 1-2   3-0
Union D5 1-2 0-6   1-8
Union D7 3-1 1-1   5-0
Wageningen D3 0-1 3-2 1-3  
EHV D3 0-1 2-3   1-3
Zwolle D4 1-2 1-0   6-1
Zwolle D5 1-3 0-8 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Zwolle D5 Wageningen D3 1-2 Definitief
.. Ede D2 (O) Union D5 (4-0)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Apeliotes D5 Ares D2 (O) 1-4 Definitief
.. Drienerlo D2 (O) EHV D3 1-4 Definitief
.. Bully D3 Zwolle D4 3-2 Definitief
.. Union D7 Nijmegen D5 1-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Ares D2 (O) Drienerlo D2 (O) 12-0 Definitief
.. Nijmegen D5 Bully D3 1-2 Definitief
.. Union D5 Apeliotes D5 1-2 Definitief
.. Zwolle D4 Zwolle D5 6-1 Definitief
.. EHV D3 Union D7 2-3 Definitief
.. Wageningen D3 Ede D2 (O) 0-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Apeliotes D5 Wageningen D3 2-4 Definitief
.. Drienerlo D2 (O) Union D5 1-1 Definitief
.. Ede D2 (O) Zwolle D5 4-0 Definitief
.. Union D7 Ares D2 (O) 3-1 Definitief
.. Nijmegen D5 Zwolle D4 3-0 Definitief
.. Bully D3 EHV D3 7-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zwolle D4 Ede D2 (O) 1-2 Definitief
.. Union D5 Union D7 1-8 Definitief
.. Wageningen D3 Drienerlo D2 (O) 3-2 Definitief
.. EHV D3 Nijmegen D5 0-1 Definitief
.. Zwolle D5 Apeliotes D5 1-3 Definitief
.. Ares D2 (O) Bully D3 1-5 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Nijmegen D5 Ares D2 (O) 4-1 Definitief
.. EHV D3 Zwolle D4 1-3 Definitief
.. Union D7 Wageningen D3 5-0 Definitief
.. Apeliotes D5 Ede D2 (O) 1-1 Definitief
.. Bully D3 Union D5 1-0 Definitief
.. Drienerlo D2 (O) Zwolle D5 0-5 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Ares D2 (O) EHV D3 4-5 Definitief
.. Zwolle D5 Union D7 0-8 Definitief
.. Wageningen D3 Bully D3 1-3 Definitief
.. Ede D2 (O) Drienerlo D2 (O) 4-0 Definitief
.. Zwolle D4 Apeliotes D5 1-0 Definitief
.. Union D5 Nijmegen D5 0-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  Ares D2 (O) Zwolle D4 10:00 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully D3 Zwolle D5 10:45 Sportpark Sportlaan
  Drienerlo D2 (O) Apeliotes D5 13:45 Sportcentrum UT
  EHV D3 Union D5 11:00 Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen D5 Wageningen D3 13:30 Sportp. d'Almarasweg
  Union D7 Ede D2 (O) 14:45 Sportp. 'De Kluis'
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  Apeliotes D5 Union D7 Universitair Sportcentrum
  Ede D2 (O) Bully D3 10:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Union D5 Ares D2 (O) 11:00 Sportp. 'De Kluis'
  Wageningen D3 EHV D3 14:45 Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D4 Drienerlo D2 (O) 13:30 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D5 Nijmegen D5 15:15 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Ares D2 (O) Wageningen D3 10:00 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully D3 Apeliotes D5 14:45 Sportpark Sportlaan
  EHV D3 Zwolle D5 16:00 Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen D5 Ede D2 (O) 12:00 Sportp. d'Almarasweg
  Union D5 Zwolle D4 14:45 Sportp. 'De Kluis'
  Union D7 Drienerlo D2 (O) 12:45 Sportp. 'De Kluis'
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Apeliotes D5 Nijmegen D5 Universitair Sportcentrum
  Drienerlo D2 (O) Bully D3 Sportcentrum UT
  Ede D2 (O) EHV D3 12:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Union D7 Zwolle D4 11:00 Sportp. 'De Kluis'
  Wageningen D3 Union D5 14:45 Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D5 Ares D2 (O) 14:30 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Ares D2 (O) Ede D2 (O) 10:00 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully D3 Union D7 12:45 Sportpark Sportlaan
  EHV D3 Apeliotes D5 12:45 Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen D5 Drienerlo D2 (O) 13:30 Sportp. d'Almarasweg
  Union D5 Zwolle D5 13:00 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle D4 Wageningen D3 10:30 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 8 MAART 2020
  Ares D2 (O) Apeliotes D5 Sportp. 'Nagelpoel'
  EHV D3 Drienerlo D2 (O) Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen D5 Union D7 Sportp. d'Almarasweg
  Union D5 Ede D2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Wageningen D3 Zwolle D5 Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D4 Bully D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 15 MAART 2020
  Apeliotes D5 Union D5 Universitair Sportcentrum
  Bully D3 Nijmegen D5 Sportpark Sportlaan
  Drienerlo D2 (O) Ares D2 (O) Sportcentrum UT
  Ede D2 (O) Wageningen D3 Sportp. 'De Bosrand'
  Union D7 EHV D3 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle D5 Zwolle D4 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 22 MAART 2020
  Ares D2 (O) Union D7 Sportp. 'Nagelpoel'
  EHV D3 Bully D3 Wesselerbrink-Noord
  Union D5 Drienerlo D2 (O) Sportp. 'De Kluis'
  Wageningen D3 Apeliotes D5 Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D4 Nijmegen D5 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D5 Ede D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 29 MAART 2020
  Apeliotes D5 Zwolle D5 Universitair Sportcentrum
  Bully D3 Ares D2 (O) 10:45 Sportpark Sportlaan
  Drienerlo D2 (O) Wageningen D3 Sportcentrum UT
  Ede D2 (O) Zwolle D4 Sportp. 'De Bosrand'
  Nijmegen D5 EHV D3 Sportp. d'Almarasweg
  Union D7 Union D5 Sportp. 'De Kluis'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Ares D2 (O) Nijmegen D5 Sportp. 'Nagelpoel'
  Ede D2 (O) Apeliotes D5 Sportp. 'De Bosrand'
  Union D5 Bully D3 Sportp. 'De Kluis'
  Wageningen D3 Union D7 Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D4 EHV D3 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D5 Drienerlo D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Apeliotes D5 Zwolle D4 Universitair Sportcentrum
  Bully D3 Wageningen D3 Sportpark Sportlaan
  Drienerlo D2 (O) Ede D2 (O) Sportcentrum UT
  EHV D3 Ares D2 (O) Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen D5 Union D5 Sportp. d'Almarasweg
  Union D7 Zwolle D5 Sportp. 'De Kluis'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Apeliotes D5 Drienerlo D2 (O) Universitair Sportcentrum
  Ede D2 (O) Union D7 Sportp. 'De Bosrand'
  Union D5 EHV D3 Sportp. 'De Kluis'
  Wageningen D3 Nijmegen D5 Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D4 Ares D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D5 Bully D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 17 MEI 2020
  Ares D2 (O) Union D5 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully D3 Ede D2 (O) Sportpark Sportlaan
  Drienerlo D2 (O) Zwolle D4 Sportcentrum UT
  EHV D3 Wageningen D3 Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen D5 Zwolle D5 Sportp. d'Almarasweg
  Union D7 Apeliotes D5 Sportp. 'De Kluis'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Apeliotes D5 Bully D3 Universitair Sportcentrum
  Drienerlo D2 (O) Union D7 Sportcentrum UT
  Ede D2 (O) Nijmegen D5 Sportp. 'De Bosrand'
  Wageningen D3 Ares D2 (O) Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D4 Union D5 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D5 EHV D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Ares D2 (O) Zwolle D5 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully D3 Drienerlo D2 (O) Sportpark Sportlaan
  EHV D3 Ede D2 (O) Wesselerbrink-Noord
  Nijmegen D5 Apeliotes D5 Sportp. d'Almarasweg
  Union D5 Wageningen D3 Sportp. 'De Kluis'
  Zwolle D4 Union D7 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Apeliotes D5 EHV D3 Universitair Sportcentrum
  Drienerlo D2 (O) Nijmegen D5 Sportcentrum UT
  Ede D2 (O) Ares D2 (O) 10:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Union D7 Bully D3 Sportp. 'De Kluis'
  Wageningen D3 Zwolle D4 Sportpark 'De Bongerd'
  Zwolle D5 Union D5 Sportpark Het Hoge Laar

Agenda
vervolg 19-10  Keepersclinic
vervolg 23-10  Knutselochtend
vervolg 27-10  inning (2e termijn) contributie
vervolg 30-10  scheidsrechterexamen
vervolg 6-11  Algemene Ledenvergadering HC Ares
vervolg 16-11  Bitjehappen bij HC Ares
vervolg 27-11  scheidsrechtersexamen
Hele agenda
Nieuws