HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marvin Mulder Email
Trainer Marvin Mulder Email
Leeftijdscoordinator Elsbeth Wooning Email

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 nov 3892 HC Zwolle D9
12:00 12:30 thuis Schuite de Boer veld 3
10 nov 3935 MHC EDE D3
30
13:45 14:45 uit route
17 nov 3993 HHC Haackey D3
13:30 14:00 thuis Emotion veld 2
24 nov 4038 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3
60
11:15 12:45 uit route
1 dec 4087 HC Zwolle D8
10:30 11:00 thuis Emotion veld 2
8 mrt 4137 WMHC Avanti D2
thuis
15 mrt 4177 O.H.C. Bully D4
60
13:15 14:45 uit route
22 mrt 4248 Flevoland D2
thuis
29 mrt 7989 MHC Almelo D2
60
uit route
5 apr 4359 HC Zwolle D7
40
uit route
19 apr 4402 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D2
thuis
10 mei 4454 HC Zwolle D9
40
uit route
17 mei 4504 MHC EDE D3
thuis
24 mei 4550 HHC Haackey D3
60
uit route
7 jun 4596 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3
thuis
14 jun 4640 HC Zwolle D8
40
uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares D4 6 18 6 0 0 35 4 0
2 Zwolle D9 6 15 5 0 1 22 10 0
3 PW D3 6 14 4 2 0 19 10 0
4 PW D2 6 9 3 0 3 10 10 0
5 Flevoland D2 6 9 3 0 3 10 13 0
6 Avanti D2 6 8 2 2 2 5 12 0
7 Haackey D3 6 7 2 1 3 12 12 0
8 Almelo D2 6 7 2 1 3 10 12 0
9 Zwolle D7 6 7 2 1 3 10 20 0
10 Bully D4 6 4 1 1 4 8 21 0
11 Ede D3 6 3 1 0 5 6 12 0
12 Zwolle D8 6 3 1 0 5 9 20 0

Uitslagenmatrix
  Almelo D2 (O)Bully D4PW D2 (O)Ares D4Ede D3Flevoland D2 (O)Haackey D3PW D3Zwolle D7Zwolle D8Zwolle D9Avanti D2 (O)
Almelo D2 (O)   3-0 1-2 4-0
Bully D4 1-1   1-4 1-0
PW D2 (O)   0-5 4-0 0-1
Ares D4 5-1 8-1   7-1
Ede D3   1-2 1-3 1-2
Flevoland D2 (O) 1-4   4-0 1-3
Haackey D3 3-1 3-1   1-3
PW D3 4-3   3-1 2-2
Zwolle D7 3-2 2-2   4-1
Zwolle D8 0-2 1-2 1-5  
Zwolle D9 4-0 5-3 6-3  
Avanti D2 (O) 0-6 0-0 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. PW D3 Zwolle D9 3-1 Definitief
.. Flevoland D2 (O) Zwolle D7 4-0 Definitief
.. Haackey D3 Ede D3 3-1 Definitief
.. Zwolle D8 PW D2 (O) 0-2 Definitief
.. Bully D4 Almelo D2 (O) 1-1 Definitief
.. Avanti D2 (O) Ares D4 0-6 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Almelo D2 (O) Flevoland D2 (O) 1-2 Definitief
.. Ede D3 PW D3 1-3 Definitief
.. Zwolle D7 Haackey D3 3-2 Definitief
.. Ares D4 Bully D4 8-1 Definitief
.. PW D2 (O) Avanti D2 (O) 0-1 Definitief
.. Zwolle D9 Zwolle D8 6-3 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Zwolle D8 Ede D3 1-2 Definitief
.. Avanti D2 (O) Zwolle D9 0-3 Definitief
.. Bully D4 PW D2 (O) 1-4 Definitief
.. Flevoland D2 (O) Ares D4 1-4 Definitief
.. PW D3 Haackey D3 4-3 Definitief
.. Almelo D2 (O) Zwolle D7 4-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Haackey D3 Zwolle D8 1-3 Definitief
.. Ede D3 Avanti D2 (O) 1-2 Definitief
.. Zwolle D9 Bully D4 5-3 Definitief
.. PW D2 (O) Flevoland D2 (O) 4-0 Definitief
.. Zwolle D7 PW D3 2-2 Definitief
.. Ares D4 Almelo D2 (O) 5-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Bully D4 Ede D3 1-0 Definitief
.. Almelo D2 (O) PW D2 (O) 3-0 Definitief
.. Ares D4 Zwolle D7 7-1 Definitief
.. Zwolle D8 PW D3 1-5 Definitief
.. Avanti D2 (O) Haackey D3 0-0 Definitief
.. Flevoland D2 (O) Zwolle D9 1-3 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Zwolle D9 Almelo D2 (O) 4-0 Definitief
.. Zwolle D7 Zwolle D8 4-1 Definitief
.. PW D2 (O) Ares D4 0-5 Definitief
.. Ede D3 Flevoland D2 (O) 1-2 Definitief
.. PW D3 Avanti D2 (O) 2-2 Definitief
.. Haackey D3 Bully D4 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  Almelo D2 (O) Ede D3 12:30 Sportpark Hinseveld
  Ares D4 Zwolle D9 12:30 Sportp. 'Nagelpoel'
  Avanti D2 (O) Zwolle D8 12:45 Jaspersweg
  Bully D4 PW D3 12:45 Sportpark Sportlaan
  Flevoland D2 (O) Haackey D3 14:15 Sportp. 'De West'
  PW D2 (O) Zwolle D7 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  Ede D3 Ares D4 14:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Haackey D3 Almelo D2 (O) Groot-Scholtenhagen
  PW D3 Flevoland D2 (O) 10:45 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D7 Avanti D2 (O) 12:45 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D8 Bully D4 12:45 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D9 PW D2 (O) 11:25 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Almelo D2 (O) PW D3 11:45 Sportpark Hinseveld
  Ares D4 Haackey D3 14:00 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully D4 Avanti D2 (O) 14:45 Sportpark Sportlaan
  Flevoland D2 (O) Zwolle D8 11:00 Sportp. 'De West'
  PW D2 (O) Ede D3 12:45 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D9 Zwolle D7 12:45 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Avanti D2 (O) Flevoland D2 (O) 12:45 Jaspersweg
  Bully D4 Zwolle D7 10:45 Sportpark Sportlaan
  Ede D3 Zwolle D9 14:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Haackey D3 PW D2 (O) Groot-Scholtenhagen
  PW D3 Ares D4 12:45 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D8 Almelo D2 (O) 12:45 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Almelo D2 (O) Avanti D2 (O) 12:45 Sportpark Hinseveld
  Ares D4 Zwolle D8 11:00 Sportp. 'Nagelpoel'
  Flevoland D2 (O) Bully D4 12:30 Sportp. 'De West'
  PW D2 (O) PW D3 10:45 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D7 Ede D3 12:45 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D9 Haackey D3 13:55 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 8 MAART 2020
  Almelo D2 (O) Bully D4 Sportpark Hinseveld
  Ares D4 Avanti D2 (O) Sportp. 'Nagelpoel'
  Ede D3 Haackey D3 Sportp. 'De Bosrand'
  PW D2 (O) Zwolle D8 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D7 Flevoland D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D9 PW D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 15 MAART 2020
  Avanti D2 (O) PW D2 (O) Jaspersweg
  Bully D4 Ares D4 14:45 Sportpark Sportlaan
  Flevoland D2 (O) Almelo D2 (O) Sportp. 'De West'
  Haackey D3 Zwolle D7 Groot-Scholtenhagen
  PW D3 Ede D3 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D8 Zwolle D9 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 22 MAART 2020
  Ares D4 Flevoland D2 (O) Sportp. 'Nagelpoel'
  Ede D3 Zwolle D8 Sportp. 'De Bosrand'
  Haackey D3 PW D3 Groot-Scholtenhagen
  PW D2 (O) Bully D4 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D7 Almelo D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D9 Avanti D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 29 MAART 2020
  Almelo D2 (O) Ares D4 Sportpark Hinseveld
  Avanti D2 (O) Ede D3 Jaspersweg
  Bully D4 Zwolle D9 14:45 Sportpark Sportlaan
  Flevoland D2 (O) PW D2 (O) Sportp. 'De West'
  PW D3 Zwolle D7 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D8 Haackey D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Ede D3 Bully D4 Sportp. 'De Bosrand'
  Haackey D3 Avanti D2 (O) Groot-Scholtenhagen
  PW D2 (O) Almelo D2 (O) Erve 'Het Slagman'
  PW D3 Zwolle D8 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D7 Ares D4 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D9 Flevoland D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Almelo D2 (O) Zwolle D9 Sportpark Hinseveld
  Ares D4 PW D2 (O) Sportp. 'Nagelpoel'
  Avanti D2 (O) PW D3 Jaspersweg
  Bully D4 Haackey D3 14:45 Sportpark Sportlaan
  Flevoland D2 (O) Ede D3 Sportp. 'De West'
  Zwolle D8 Zwolle D7 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 10 MEI 2020
  Ede D3 Almelo D2 (O) Sportp. 'De Bosrand'
  Haackey D3 Flevoland D2 (O) Groot-Scholtenhagen
  PW D3 Bully D4 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D7 PW D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D8 Avanti D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D9 Ares D4 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 17 MEI 2020
  Almelo D2 (O) Haackey D3 Sportpark Hinseveld
  Ares D4 Ede D3 Sportp. 'Nagelpoel'
  Avanti D2 (O) Zwolle D7 Jaspersweg
  Bully D4 Zwolle D8 14:45 Sportpark Sportlaan
  Flevoland D2 (O) PW D3 Sportp. 'De West'
  PW D2 (O) Zwolle D9 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Avanti D2 (O) Bully D4 Jaspersweg
  Ede D3 PW D2 (O) Sportp. 'De Bosrand'
  Haackey D3 Ares D4 Groot-Scholtenhagen
  PW D3 Almelo D2 (O) Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D7 Zwolle D9 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D8 Flevoland D2 (O) Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Almelo D2 (O) Zwolle D8 Sportpark Hinseveld
  Ares D4 PW D3 Sportp. 'Nagelpoel'
  Flevoland D2 (O) Avanti D2 (O) Sportp. 'De West'
  PW D2 (O) Haackey D3 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D7 Bully D4 Sportpark Het Hoge Laar
  Zwolle D9 Ede D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Avanti D2 (O) Almelo D2 (O) Jaspersweg
  Bully D4 Flevoland D2 (O) 12:45 Sportpark Sportlaan
  Ede D3 Zwolle D7 12:45 Sportp. 'De Bosrand'
  Haackey D3 Zwolle D9 Groot-Scholtenhagen
  PW D3 PW D2 (O) Erve 'Het Slagman'
  Zwolle D8 Ares D4 Sportpark Het Hoge Laar

Agenda
vervolg 19-10  Keepersclinic
vervolg 23-10  Knutselochtend
vervolg 27-10  inning (2e termijn) contributie
vervolg 30-10  scheidsrechterexamen
vervolg 6-11  Algemene Ledenvergadering HC Ares
vervolg 16-11  Bitjehappen bij HC Ares
vervolg 27-11  scheidsrechtersexamen
Hele agenda
Nieuws