HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

15 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 Zaal 2996 Flevoland D1 50 14:30 16:05 HENGELO OV
OSG
Sloetsweg 153
7556HM HENGELO OV
hal: veld 1
Dames 1 Zaal 2560 MHC De Mezen D1 50 16:10 17:45 HENGELO OV
OSG
Sloetsweg 153
7556HM HENGELO OV
hal: veld 1
Dames 2 Zaal 5150 N.S.H.C. Apeliotes D4 60 14:05 15:35 NIJMEGEN
Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 1
Dames 2 Zaal 5113 HHC Haackey D2 60 16:35 18:05 NIJMEGEN
Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 1
Dames 3 Zaal 3197 Hockey Club Twente D2 50 08:55 10:15 HENGELO OV
OSG
Sloetsweg 153
7556HM HENGELO OV
hal: veld 1
Dames 3 Zaal 3632 Lochemse Hockey Club D2 50 10:35 11:55 HENGELO OV
OSG
Sloetsweg 153
7556HM HENGELO OV
hal: veld 1
Meisjes A1 Zaal 3113 HCHN MA1 45 12:45 14:00 LOCHEM
De Beemd
Zutphenseweg 110
7241SG LOCHEM
hal: veld 1
Meisjes A1 Zaal 3336 Lochemse Hockey Club MA1 45 14:25 15:40 LOCHEM
De Beemd
Zutphenseweg 110
7241SG LOCHEM
hal: veld 1
Meisjes A12 Zaal 8835 HC Kampen MA1 60 14:40 16:10 HARDERWIJK
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld 1
Meisjes A12 Zaal 8620 MHC De Mezen MA1 60 13:00 14:30 HARDERWIJK
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld 1
Meisjes A4 Zaal 3874 HC Zwolle MA6 40 15:00 16:10 HATTEM
De Marke
Daendelsweg 2
8051DX HATTEM
hal: veld 1
Meisjes A4 Zaal 4202 HC Kampen MA2 40 16:40 17:50 HATTEM
De Marke
Daendelsweg 2
8051DX HATTEM
hal: veld 1
Meisjes B12 Zaal 8351 Lochemse Hockey Club MB12C 40 11:55 13:05 HARDERWIJK
De Sypel
Parkweg 4
3842AD HARDERWIJK
hal: veld 2
Meisjes B12 Zaal 8284 EHV Enschede MB2 40 09:25 10:35 HARDERWIJK
De Sypel
Parkweg 4
3842AD HARDERWIJK
hal: veld 2
Meisjes B2 Zaal 8807 Hattemse M.H.C. MB1 45 13:30 15:00 NIEUWLEUSEN
Let op: Uittenue mee!   
De Spil
Kon. Julianalaan 10
7711KK NIEUWLEUSEN
hal: veld 1
Meisjes B2 Zaal 8880 Meppeler HV MB2 45 16:00 17:30 NIEUWLEUSEN
De Spil
Kon. Julianalaan 10
7711KK NIEUWLEUSEN
hal: veld 1
Meisjes B3 Zaal 3622 MHC De Mezen MB2 0 17:05 17:50 APELDOORN
Hal MHC Apeldoorn Wegener terrein
Laan van Westenenk 4
7336AZ APELDOORN
hal: veld 1
Meisjes B3 Zaal 3731 MHC Dalfsen MB2 0 15:25 16:10 APELDOORN
Hal MHC Apeldoorn Wegener terrein
Laan van Westenenk 4
7336AZ APELDOORN
hal: veld 1
Meisjes B4 Zaal 6870 DHV MB6 25 11:05 12:00 DEVENTER
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Meisjes B4 Zaal 7093 NMHC Nijmegen MB8 25 09:25 10:20 DEVENTER
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Meisjes B6 Zaal 1652 DHV MB5 30 13:15 14:30 GORSSEL
Trefpunt
Molenweg 53-55
7213XD GORSSEL
hal: veld 1
Meisjes B6 Zaal 1755 Voorster Hockeyclub Twello MB2 30 14:55 16:10 GORSSEL
Trefpunt
Molenweg 53-55
7213XD GORSSEL
hal: veld 1
Meisjes C1 Zaal 1524 Apeldoorn MC2 70 08:25 10:20 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
Meisjes C1 Zaal 1633 MHC De Mezen MC1 70 10:55 12:50 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
Meisjes C12 Zaal 7891 HHC Quick Stick MC12C 85 14:50 17:00 PATERSWOLDE
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes C12 Zaal 8187 MHC De Mezen MC12C 85 12:20 14:30 PATERSWOLDE
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes C3 Zaal 2831 Voorster Hockeyclub Twello MC1 0 13:10 13:40 APELDOORN
Fluiten: Noa Haandrikman (Meisjes A3) en Femke Schut (Meisjes A3)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Meisjes C3 Zaal 2507 Hattemse M.H.C. MC1 0 17:20 17:50 APELDOORN
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Johan Frisart en Sandor van der Zwart (Heren 2)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Meisjes C5 Zaal 2720 MHC EDE MC4 30 10:25 11:40 DUIVEN
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
Meisjes C5 Zaal 2828 Westerduiven MC2 30 08:45 10:00 DUIVEN
Westerduiven zaalhockeyhal
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
Meisjes C7 Zaal 7971 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC6 0 11:15 12:00 APELDOORN
Fluiten: Fee Schildkamp (Meisjes A3) en René van de Hel
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Meisjes C7 Zaal 8045 Doetinchemse Hockey Club MC4 0 08:45 09:30 APELDOORN
Fluiten: Fabiënne Albers (Meisjes A3) en René van de Hel
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Meisjes D12 Zaal 3888 DHV MD12C 60 09:25 11:10 MALDEN
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
Meisjes D12 Zaal 4104 Union MD12C 60 07:45 09:30 MALDEN
Let op: Uittenue mee!   
De Veldschuur
Veldsingel 29
6581TC MALDEN
hal: veld 1
Meisjes D6 Zaal 8107 Hockeyclub Emmen MD3 60 10:10 11:40 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Meisjes D6 Zaal 8032 HCHN MD2 60 08:30 10:00 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 7895 ZAAL Arnhem MC4 - Upward MC6 0 10:20 10:20 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Fabiënne Albers (Meisjes A3)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 8195 ZAAL Zevenaar MC3 - Arnhem MC4 0 12:50 12:50 APELDOORN
Fluiten: Fee Schildkamp (Meisjes A3) en René van de Hel
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 8121 ZAAL Zevenaar MC3 - Doetinchem MC4 0 11:10 11:10 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Fabiënne Albers (Meisjes A3)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 3047 ZAAL Emmen MC2 - Deventer MC2 0 14:30 14:30 APELDOORN
Fluiten: Femke Schut (Meisjes A3) en Noa Haandrikman (Meisjes A3)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 2616 ZAAL Hattem MC1 - Emmen MC2 0 16:10 16:10 APELDOORN
Fluiten: Johan Frisart
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 2943 ZAAL Meppel MC2 - Deventer MC2 0 17:00 17:00 APELDOORN
Fluiten: Johan Frisart en Sandor van der Zwart (Heren 2)
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
ZAALBLOK 2712 ZAAL Twello MC1 - Meppel MC2 0 15:20 15:20 APELDOORN
Fluiten: Johan Frisart
Omnisporthal Apeldoorn
De Voorwaarts 55
7321MA APELDOORN
hal: veld 1+2
Heren 1 Zaal 2995 DHC Drienerlo H1 25 13:05 14:30 DEVENTER
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Heren 1 Zaal 2886 Doetinchemse Hockey Club H1 25 15:35 17:00 DEVENTER
Deventer zaalhockeyhal
Leo Halleweg 3
7425NA DEVENTER
hal: veld 2
Jongens A2 Zaal 11022 Apeldoorn JA2 40 13:20 14:30 ZUTPHEN
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 2
Jongens A2 Zaal 11046 Lochemse Hockey Club JA11C 40 15:50 17:00 ZUTPHEN
Hanzehal
Fanny Blankers-Koenweg 2
7203AA ZUTPHEN
hal: veld 2
Jongens D1 Zaal 9147 MHCZutphen JD1 45 11:20 12:50 NIJMEGEN
Zaalhockeyhal 'De Manege'
d'Almarasweg 20
6525DW NIJMEGEN
hal: veld 1
Jongens D1 Zaal 9137 AHC Velp JD1 45 08:50 10:20 NIJMEGEN
Zaalhockeyhal 'De Manege'
d'Almarasweg 20
6525DW NIJMEGEN
hal: veld 1
Jongens D12 Zaal 7410 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD2 30 09:55 11:10 GORSSEL
Trefpunt
Molenweg 53-55
7213XD GORSSEL
hal: veld 1
Jongens D12 Zaal 7188 HC Epse JD1 30 08:15 09:30 GORSSEL
Let op: Uittenue mee!   
Trefpunt
Molenweg 53-55
7213XD GORSSEL
hal: veld 1


Agenda
vervolg 27-12  inning (3e termijn) contributie
vervolg 3-1  Nieuwjaarsreceptie Fit Hockey HC Ares
vervolg 10-1  Nieuwjaarsreceptie HC Ares
vervolg 13-1  vergadering KNHB
vervolg 7-2  Pubquiz ism Veltins
Hele agenda
Nieuws