HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

5 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 Zaal 3223 MHC Almelo D1 35 10:55 12:00 ALMELO
Sporthal IISPA Almelo
Stadionlaan 60
7606JZ ALMELO
hal: breedtesporthal
Dames 1 Zaal 3791 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D1 35 12:35 13:40 ALMELO
Let op: Uittenue mee!   
Sporthal IISPA Almelo
Stadionlaan 60
7606JZ ALMELO
hal: breedtesporthal
Meisjes 8E1 Zaal 7063 DHV M8E1 25 10:45 11:40 UDDEL
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Meisjes 8E1 Zaal 7077 Lochemse Hockey Club M8E1 25 12:25 13:20 UDDEL
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Meisjes A1 Zaal 1970 O.H.C. Bully MA2 0 17:50 18:20 GRONINGEN
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: veld 1
Meisjes A1 Zaal 1396 Union MA12C 0 16:10 16:40 GRONINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: veld 1
Meisjes A12 Zaal 8231 HCQZ MA1 70 13:05 14:45 GROESBEEK
Heuvelland
Ambachtsweg 8
6562AV GROESBEEK
hal: veld 1
Meisjes A12 Zaal 8223 MHCBeuningen MA1 70 14:45 16:25 GROESBEEK
Heuvelland
Ambachtsweg 8
6562AV GROESBEEK
hal: veld 1
Meisjes C1 Zaal 5513 Apeldoorn MC1 0 09:30 10:00 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Meisjes C1 Zaal 5566 Doetinchemse Hockey Club MC1 0 11:10 11:40 APELDOORN
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Meisjes C5 Zaal 2992 Apeldoorn MC7 0 13:50 14:20 VELP GLD
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
Meisjes C5 Zaal 2862 M.H.C. Oosterbeek MC4 0 16:20 16:50 VELP GLD
De Dumpel
Gruttostraat 14
6883CN VELP GLD
hal: veld 1
Meisjes C7 Zaal 5075 Voorster Hockeyclub Twello MC3 15 16:25 17:10 TWELLO
Zuiderlaan
Zuiderlaan 5
7391TZ TWELLO
hal: veld 1
Meisjes C7 Zaal 5123 HC Ares MC8 15 14:45 15:30 TWELLO
Zuiderlaan
Zuiderlaan 5
7391TZ TWELLO
hal: veld 1
Meisjes C8 Zaal 5123 HC Ares MC7 15 14:45 15:30 TWELLO
Let op: Uittenue mee!   
Zuiderlaan
Zuiderlaan 5
7391TZ TWELLO
hal: veld 1
Meisjes C8 Zaal 5098 NMHC Nijmegen MC8 15 13:05 13:50 TWELLO
Zuiderlaan
Zuiderlaan 5
7391TZ TWELLO
hal: veld 1
Meisjes D6 Zaal 1977 AHC Velp MD4 0 12:50 13:20 BEMMEL
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
Meisjes D6 Zaal 1413 M.H.C. Oosterbeek MD4 0 11:10 11:40 BEMMEL
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
Jongens B1 Zaal 5907 EHV Enschede JB1 0 15:05 15:50 ENSCHEDE
Diekmanhal
J.J. van Deinselaan 22
7541BR ENSCHEDE
hal: Hal 1 (links)
Jongens B1 Zaal 5841 Doetinchemse Hockey Club JB1 0 16:45 17:30 ENSCHEDE
Diekmanhal
J.J. van Deinselaan 22
7541BR ENSCHEDE
hal: Hal 1 (links)


Agenda
vervolg 4-1  Fithockey bijeenkomst
vervolg 19-1  Nieuwjaarsreceptie
vervolg 21-6  Jongste jeugd kamp Ares
vervolg 28-6  CD kamp Ares
vervolg 6-7  Six a side
Hele agenda
Nieuws