HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

8 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-1 MHCZutphen MO12-1 30 07:45 09:00 uit - KG Semi  info
MO12-2 Hockey Vereniging Zevenaar MO12-3 45 09:15 11:00 uit - KG Zand  info
MO12-3 Voorster Hockeyclub Twello MO12-2 11:20 11:50 Appmanschap veld 3  info
Fluiten: Karin Beumer-Mostert en Senna Heppen (MO18-4)
MO12-4 Apeldoorn MO12-4 13:10 13:40 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Fluiten: Maud van Wijngaarden (Keepersgroep 2)
MO12-5 HCOIJ MO12-2 14:45 15:15 Notariskantoor Schuite veld 4  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Sjoerd Francken (JO16-1)
MO14-1 Apeldoorn MO14-1 08:15 09:00 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Quinty Mari Regterschot (MO16-1) en Jozua Klaver (H1)
MO14-2 MHC EDE MO14-1 09:40 10:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Kris Maduro
MO14-3 HC Zwolle MO14-5 13:45 14:30 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Charlotte Schut (MO18-3) en Arwen Huisman (MO18-3)
MO14-4 Voorster Hockeyclub Twello MO14-1 20 10:15 11:15 uit - KG Zand  info
MO14-5 MHC De Mezen MO14-4 45 08:00 09:15 uit - KG Water  info
MO14-6 EHV Enschede MO14-5 12:45 13:25 Appmanschap veld 3  info
Fluiten: Kimberley Hasebos (MO18-2) en Gwen Put (MO18-2)
MO14-7 MHCZutphen MO14-3 30 13:30 14:30 uit - KG Semi  info
MO16-1 Flevoland MO16-1 60 12:00 14:00 uit - KG Zand  info
MO16-2 MHC EDE MO16-2 30 10:45 12:00 uit - KG Semi  info
MO16-3 Apeldoorn MO16-4 0 15:40 16:10 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-4 Apeldoorn MO16-5 0 15:45 16:15 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-5 HC Kampen MO16-1 11:50 12:20 Emotion veld 2  info
Fluiten: Huub Klein Schaarsberg
MO16-6 MHC EDE MO16-4 14:30 15:00 Appmanschap veld 3  info
Fluiten: Huub Klein Schaarsberg en Ruben Burgers (JO16-1)
MO18-1 HC Zwolle MO18-3 15:20 16:20 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Maud van Wijngaarden (Keepersgroep 2) en Wies Krikke
MO18-2 MHC Epe MO18-1 15:30 16:00 Emotion veld 2  info
Fluiten: Auke Dijkstra (H30-1) en Erin Markmann (D4)
MO18-3 Apeldoorn MO18-5 0 17:10 17:40 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO18-4 MHC De Mezen MO18-3 13:25 14:10 Emotion veld 2  info
Fluiten: Mark Olsthoorn (H1) en Daniƫl Prins (H1)
JO12-1 MHC EDE JO12-1 10:05 10:50 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Lara Weijers (D1) en Nina Wijnterp (D1)
JO14-1 MHC Dalfsen JO14-1 60 11:45 13:30 uit - KG Zand  info
JO14-2 Apeldoorn JO14-2 0 07:45 08:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO16-1 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JO16-1 11:40 12:40 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Kris Maduro en Cerilio Maduro
JO18-1 HC Zwolle JO18-2 40 14:25 15:50 uit - KG Water  info

8 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO10-1 Meppeler HV MO10-2 60 07:30 09:00 uit - KG Zand  info
MO10-2 MHC Bemmel 800 MO10-1 45 09:20 10:35 uit - KG Semi  info
MO10-3 MHC Dalfsen MO10-1 10:00 10:30 Notariskantoor Schuite veld 4  info
MO10-4 MHC De Mezen MO10-1 11:35 12:05 Notariskantoor Schuite veld 4  info
MO9-1 Doetinchemse Hockey Club MO9-5 09:40 10:10 Appmanschap veld 3  info
MO9-2 MHC Epe MO9-2 30 09:30 10:30 uit - KG Zand  info
JO10-1 MHC De Mezen JO10-1 10:00 10:30 Notariskantoor Schuite veld 4  info


Agenda
vervolg 24-9  Grote Clubactie
vervolg 14-10  Oktoberfest bij HC Ares
vervolg 23-11  ALV-vergadering
Hele agenda
Nieuws