HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeldoorn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ares D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Arnhem D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bemmel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Boxmeer D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Deventer D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HCM D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kromhouters D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Leusden D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wijchen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zevenaar D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes D5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bully D3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Drienerlo D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ede D2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EHV D3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Union D5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wageningen D3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwolle D4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwolle D5 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeliotes D6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bemmel D3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EHV D4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haackey D2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijmegen D8 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nijmegen D5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Twente D3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Twente D2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Union D8 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wageningen D5 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwolle D6 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares D4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Avanti D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bully D4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ede D3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Flevoland D2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haackey D3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 PW D2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 PW D3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwolle D7 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwolle D8 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwolle D9 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 2e klasse 
  Dames jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bully DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Holten-Rijssen DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Civicum H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dash H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Doetinchem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Drienerlo H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Flevoland H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HCM H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hondsrug H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oosterbeek H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Steenwijk H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zutphen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares H2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drienerlo H3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drienerlo H4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Drienerlo H2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EHV H4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hattem H2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Twente H2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 1e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo HA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Apeldoorn HA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ares HA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Arnhem HA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Doetinchem HA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kromhouters HA 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nijmegen HA 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oosterbeek HA 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Upward HA 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wageningen HA 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares HB 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer HB 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer HC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Epe HA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Epse HB 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PW HD 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Twente HB 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zutphen HB 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen 2e klasse 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn HLB 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lochem HLA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Union HLB 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union HLC 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Agenda
vervolg 26-8  Start breedte en jongste jeugd
vervolg 27-8  Inning (1e deel) contributie
vervolg 31-8  oefenwedstrijden
vervolg 31-8  kledingbeurs
vervolg 3-9  Bespreking JC1 (coach Wouter van Schoote
vervolg 7-9  Start of the Season
vervolg 7-9  start competitie
Hele agenda
Nieuws