HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters D1 11 25 7 4 0 29 12 0
2 HCM D1 11 20 6 2 3 29 15 0
3 Arnhem D1 11 20 6 2 3 28 23 0
4 Wijchen D1 11 19 6 1 4 32 20 0
5 Zevenaar D1 11 19 6 1 4 29 30 0
6 Leusden D1 11 18 5 3 3 23 17 0
7 Apeldoorn D1 11 17 4 5 2 27 21 0
8 Boxmeer D1 11 16 5 1 5 36 26 0
9 Almelo D1 11 16 5 1 5 26 21 0
10 Bemmel D1 11 10 3 1 7 9 20 0
11 Ares D1 11 7 2 1 8 17 30 0
12 Deventer D1 11 0 0 0 11 3 53 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union D7 10 28 9 1 0 52 7 0
2 Bully D3 10 27 9 0 1 32 12 0
3 Ede D2 10 25 8 1 1 26 9 0
4 Nijmegen D5 10 19 6 1 3 24 9 0
5 Ares D2 9 15 5 0 4 34 20 0
6 Wageningen D3 9 15 5 0 4 15 19 0
7 Zwolle D4 10 13 4 1 5 24 21 0
8 Apeliotes D5 10 13 4 1 5 15 19 0
9 EHV D3 10 12 4 0 6 32 27 0
10 Zwolle D5 10 3 1 0 9 8 43 0
11 Union D5 10 2 0 2 8 10 36 0
12 Drienerlo D2 10 1 0 1 9 6 56 0
  Res. overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D2 9 22 7 1 1 29 11 0
2 Apeliotes D6 8 17 5 2 1 13 9 0
3 Nijmegen D8 8 15 5 0 3 22 15 0
4 Zwolle D6 9 15 5 0 4 25 21 0
5 Bemmel D3 9 12 4 0 5 14 15 0
6 Ares D3 9 11 3 2 4 18 17 0
7 Haackey D2 9 10 2 4 3 15 22 0
8 EHV D4 8 5 1 2 5 8 21 0
9 Twente D3 9 4 1 1 7 6 19 0
  Res. 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares D4 10 30 10 0 0 52 6 0
2 PW D3 11 26 8 2 1 42 19 0
3 Zwolle D9 10 22 7 1 2 29 15 0
4 PW D2 11 18 6 0 5 21 18 0
5 Flevoland D2 11 17 5 2 4 21 21 0
6 Avanti D2 10 14 4 2 4 15 17 0
7 Zwolle D7 10 14 4 2 4 17 26 0
8 Almelo D2 10 12 3 3 4 19 24 0
9 Haackey D3 10 8 2 2 6 16 27 0
10 Zwolle D8 10 8 2 2 6 17 32 0
11 Bully D4 11 5 1 2 8 13 40 0
12 Ede D3 10 3 1 0 9 8 25 0
  Res. 2e klasse 
  Dames jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo DJ3 10 30 10 0 0 67 15 0
2 Bully DJ3 10 21 7 0 3 50 19 0
3 Holten-Rijssen DJ2 10 12 3 3 4 26 36 0
4 Twente DJ2 10 11 3 2 5 20 30 0
5 Ares DJ1 10 10 3 1 6 19 22 0
6 Zwolle DJ1 10 3 1 0 9 15 75 0
  2e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem H1 11 33 11 0 0 66 22 0
2 HCM H1 11 26 8 2 1 36 19 0
3 Drienerlo H1 11 20 6 2 3 34 24 0
4 Ares H1 11 18 6 0 5 23 30 0
5 Civicum H1 11 18 5 3 3 40 25 0
6 Arnhem H1 11 16 5 1 5 27 33 0
7 Flevoland H1 11 16 4 4 3 25 21 0
8 Oosterbeek H1 11 15 4 3 4 36 30 0
9 Hondsrug H1 11 13 4 1 6 35 42 0
10 Dash H1 11 8 2 2 7 25 46 0
11 Zutphen H1 11 4 1 1 9 17 40 0
12 Steenwijk H1 11 1 0 1 10 15 47 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drienerlo H2 9 24 8 0 1 31 15 0
2 Twente H2 9 16 5 1 3 29 23 0
3 Hattem H2 8 12 4 0 4 22 23 0
4 EHV H4 9 11 3 2 4 15 27 0
5 Ares H2 9 10 3 1 5 20 15 0
6 Drienerlo H4 8 7 2 1 5 19 22 0
7 Drienerlo H3 8 7 2 1 5 9 20 0
  Res. 1e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn HA 9 23 7 2 0 23 7 0
2 Wageningen HA 10 21 6 3 1 28 10 0
3 Nijmegen HA 10 20 6 2 2 33 17 0
4 Upward HA 10 19 6 1 3 35 21 0
5 Arnhem HA 9 16 5 1 3 21 21 0
6 Oosterbeek HA 10 12 3 3 4 25 33 0
7 Doetinchem HA 10 11 3 2 5 25 29 0
8 Ares HA 10 7 2 1 7 16 34 0
9 Almelo HA 10 6 2 0 8 15 31 0
10 Kromhouters HA 10 4 1 1 8 13 31 0
  Veteranen hoofdklasse 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente HB 10 25 8 1 1 39 14 0
2 Epe HA 10 24 7 3 0 31 11 0
3 Ares HB 10 19 6 1 3 28 17 0
4 Zutphen HB 10 19 6 1 3 21 16 0
5 Deventer HC 10 12 4 0 6 23 25 0
6 Deventer HB 10 9 2 3 5 16 20 0
7 PW HD 10 7 2 1 7 14 33 0
8 Gorssel/Epse HB 10 0 0 0 10 4 40 0
  Veteranen 2e klasse 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union HLB 8 24 8 0 0 30 6 0
2 Ares HLA 8 16 5 1 2 24 11 0
3 Lochem HLA 8 13 4 1 3 22 19 0
4 Union HLC 8 3 1 0 7 14 31 0
5 Apeldoorn HLB 8 3 1 0 7 10 33 0
  Veteranen L Overgangsklasse 
Zaalhockey 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flevoland D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares D2 2 6 2 0 0 11 3 0
2 EHV D4 2 4 1 1 0 9 4 0
3 Arnhem D2 2 4 1 1 0 6 3 0
4 QZ D4 2 3 1 0 1 2 3 0
5 Apeliotes D4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haackey D2 2 0 0 0 2 1 5 0
7 Apeliotes D5 2 0 0 0 2 4 15 0
  2e klasse 
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven D2 2 6 2 0 0 19 0 0
2 Twente D2 2 4 1 1 0 12 5 0
3 Drienerlo D3 2 4 1 1 0 6 5 0
4 EHV D5 2 1 0 1 1 3 10 0
5 Lochem D2 2 1 0 1 1 5 14 0
6 Ares D3 2 0 0 0 2 2 13 0
  3e klasse 
  Heren 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Doetinchem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Drienerlo H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters H2 2 6 2 0 0 9 5 0
2 Ares H3 2 6 2 0 0 10 8 0
3 Bemmel H2 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Apeldoorn H2 2 0 0 0 2 9 12 0
5 Ares H2 2 0 0 0 2 3 7 0
  Sub-topklasse 
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters H2 2 6 2 0 0 9 5 0
2 Ares H3 2 6 2 0 0 10 8 0
3 Bemmel H2 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Apeldoorn H2 2 0 0 0 2 9 12 0
5 Ares H2 2 0 0 0 2 3 7 0
  Sub-topklasse 
  Jongens 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ede JA1 1 3 1 0 0 14 1 0
2 Oosterbeek JA1 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Ares JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 PW JAB1C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Doetinchem JA1 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Steenwijk JA1 1 0 0 0 1 1 14 0
  Sub-topklasse 
  Jongens A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flevoland JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem JA11C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dieren JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JC12C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem JD1 2 6 2 0 0 22 3 0
2 Deventer JD1 2 6 2 0 0 16 0 0
3 Apeldoorn JD12c 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Ares JD1 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Nijmegen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JD1 2 0 0 0 2 4 8 0
7 Ede JD1 2 0 0 0 2 1 30 0
  1e klasse 
  Jongens D12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JD12C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dalfsen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gorssel/Epse JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PW JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Flevoland JD1 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Apeldoorn JD4 2 3 1 0 1 6 6 0
3 Ares JD2 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Kampen JD1 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Quick Stick JD11C 1 0 0 0 1 1 3 0
  3e klasse 
  Meisjes 8E1 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 Zaal 
    1e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN MA1 2 4 1 1 0 13 8 0
2 Ares MA1 2 4 1 1 0 6 4 0
3 EHV MA11C 2 4 1 1 0 9 8 0
4 Zutphen MA2 2 3 1 0 1 6 10 0
5 PW MA1 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Lochem MA1 2 0 0 0 2 6 9 0
  1e klasse 
  Meisjes A12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meppel MA1 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Mezen MA1 2 3 1 0 1 4 5 0
3 Ares MA12c 2 3 1 0 1 3 6 0
4 Kampen MA1 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Flevoland MA1 2 1 0 1 1 2 4 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wageningen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 QZ MA2 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Doetinchem MA2 2 3 1 0 1 8 7 0
3 Ares MA3 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Bemmel MA4 2 3 1 0 1 6 7 0
5 Upward MA3 2 0 0 0 2 4 7 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hattem MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sneek MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flevoland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes B12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV MB11C 2 6 2 0 0 13 6 0
2 EHV MB2 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Lochem MB12C 2 3 1 0 1 5 7 0
4 Mezen MB12C 2 0 0 0 2 7 10 0
5 Ares MB12C 2 0 0 0 2 0 8 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello MB1 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Ares MB2 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Zwolle MB5 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Hattem MB1 2 0 0 0 2 3 8 0
5 Meppel MB2 2 0 0 0 2 3 11 0
  1e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dalfsen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Deventer MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCHN MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mezen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen MB45C 2 6 2 0 0 19 2 0
2 Ares MB4 2 6 2 0 0 6 4 0
3 Apeldoorn MB7 2 3 1 0 1 4 7 0
4 Nijmegen MB8 2 0 0 0 2 2 5 0
5 Deventer MB6 2 0 0 0 2 4 17 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN MB1 2 6 2 0 0 13 4 0
2 PW MB1 2 4 1 1 0 8 6 0
3 Deventer MB3 2 3 1 0 1 8 3 0
4 Lochem MB2 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Ommen MB1 2 1 0 1 1 5 10 0
6 Ares MB5 2 0 0 0 2 3 13 0
  1e klasse 
  Meisjes B6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MB6 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Deventer MB5 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Ares MB6 2 3 1 0 1 8 9 0
4 Twello MB2 2 2 0 2 0 6 6 0
5 Gorssel/Epse MB1 2 1 0 1 1 8 10 0
6 Apeldoorn MB6 2 0 0 0 2 4 7 0
  3e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MC1 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Emmen MC1 2 4 1 1 0 7 6 0
3 Apeldoorn MC2 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Zwolle MC2 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Flevoland MC1 2 1 0 1 1 5 6 0
6 Ares MC1 2 0 0 0 2 3 5 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes C12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eelde MC12C 2 6 2 0 0 16 7 0
2 Quick Stick MC12C 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Sneek MC12C 2 1 0 1 1 5 7 0
4 Ares mc12c 2 1 0 1 1 8 11 0
5 Mezen MC12C 1 0 0 0 1 2 8 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Druten MC2 2 4 1 1 0 7 4 0
2 HCM MC2 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Overbetuwe MC2 2 2 0 2 0 5 5 0
4 Ede MC2 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Ares MC2 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Beuningen MC2 2 0 0 0 2 1 5 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emmen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Meppel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twello MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MC3 2 6 2 0 0 14 6 0
2 Deventer MC3 2 6 2 0 0 9 7 0
3 Gorssel/Epse MC1 2 4 1 1 0 7 3 0
4 Ares MC4 2 1 0 1 1 3 4 0
5 Zutphen MC3 2 0 0 0 2 7 13 0
6 Apeldoorn MC5 2 0 0 0 2 6 13 0
  2e klasse 
  Meisjes C5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dieren MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV MC22C 4 12 4 0 0 37 5 0
2 Zutphen MC4 4 12 4 0 0 21 4 0
3 Ares MC6 2 3 1 0 1 5 9 0
4 Upward MC7 4 3 1 0 3 12 18 0
5 Dieren MC2 4 3 1 0 3 13 21 0
6 Apeldoorn MC7 4 3 1 0 3 10 26 0
7 Deventer MC4 2 0 0 0 2 1 16 0
  3e klasse 
  Meisjes C7 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MC4 2 6 2 0 0 11 6 0
2 Upward MC6 2 3 1 0 1 12 9 0
3 Doetinchem MC4 2 3 1 0 1 9 8 0
4 Ares MC7 2 1 0 1 1 7 9 0
5 Zevenaar MC3 2 1 0 1 1 5 12 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD1 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Deventer MD2 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Apeldoorn MD2 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Bully MD3 2 1 0 1 1 2 6 0
5 Hattem MD1 2 1 0 1 1 2 6 0
6 Zwolle MD8 2 1 0 1 1 1 5 0
7 Flevoland MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D12 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union MD12C 2 6 2 0 0 16 1 0
2 Deventer MD12C 2 4 1 1 0 9 3 0
3 Apeldoorn MD12c 2 2 0 2 0 3 3 0
4 Mezen MD12C 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Wageningen MD12C 2 1 0 1 1 2 7 0
6 Ares MD12C 2 0 0 0 2 2 18 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV MD2 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Almelo MD1 2 4 1 1 0 9 4 0
3 Bully MD2 2 4 1 1 0 8 4 0
4 Twente MD2 2 3 1 0 1 7 10 0
5 Haackey MD1 2 0 0 0 2 5 8 0
6 Ares MD2 2 0 0 0 2 2 10 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Emmen MD1 4 12 4 0 0 30 6 0
2 Coevorden MD1 4 9 3 0 1 27 10 0
3 HCHN MD1 4 6 2 0 2 12 24 0
4 Ares MD3 4 3 1 0 3 7 17 0
5 Bully MD4 4 0 0 0 4 10 29 0
  2e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hardenberg MD12C 2 6 2 0 0 13 1 0
2 Apeldoorn MD5 2 3 1 0 1 3 5 0
3 Ares MD4 2 3 1 0 1 3 10 0
4 Ede MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MD8 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Mezen MD4 1 0 0 0 1 0 2 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer MD5 2 4 1 1 0 10 6 0
2 Twello MD1 2 4 1 1 0 8 6 0
3 Apeldoorn MD4 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Ommen MD1 2 3 1 0 1 6 7 0
5 Epe MIXD2 2 3 1 0 1 6 9 0
6 Lochem MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ares MD5 2 0 0 0 2 5 8 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Coevorden MD2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Ares MD6 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Hardenberg MD1 2 1 0 1 1 5 6 0
4 HCHN MD2 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Emmen MD3 2 0 0 0 2 0 12 0
  4e klasse 
  Meisjes D7 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters MD2 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Overbetuwe MD6 2 6 2 0 0 9 4 0
3 Overbetuwe MD4 2 6 2 0 0 5 2 0
4 Bemmel MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen MD9 2 0 0 0 2 4 6 0
6 Union MD5 2 0 0 0 2 2 6 0
7 Ares MD7 2 0 0 0 2 1 11 0
  4e klasse 
  Meisjes E1 Zaal 
    1e klasse 
Agenda
vervolg 27-12  inning (3e termijn) contributie
vervolg 3-1  Nieuwjaarsreceptie Fit Hockey HC Ares
vervolg 10-1  Nieuwjaarsreceptie HC Ares
vervolg 13-1  vergadering KNHB
vervolg 7-2  Pubquiz ism Veltins
Hele agenda
Nieuws