HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV JA1 5 15 5 0 0 28 7 0
2 Ares JA1 5 12 4 0 1 30 7 0
3 HCHN JA1 5 9 3 0 2 18 13 0
4 Deventer JA2 5 6 2 0 3 10 19 0
5 Apeldoorn JA3 5 3 1 0 4 6 20 0
6 Arnhem JA2 5 0 0 0 5 5 31 0
  2e klasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen JA2 5 13 4 1 0 14 5 0
2 Salland JA1 5 12 4 0 1 21 4 0
3 Twente JA3 5 7 2 1 2 7 12 0
4 Flevoland JA2 5 6 2 0 3 13 13 0
5 HCHN JA2 5 5 1 2 2 9 11 0
6 Ares JA2 5 0 0 0 5 6 25 0
  4e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen JB1 5 15 5 0 0 20 1 0
2 Deventer JB2 5 12 4 0 1 21 4 0
3 Zwolle JB3 5 9 3 0 2 16 8 0
4 Twello JB1 5 6 2 0 3 9 25 0
5 Ares JB1 5 3 1 0 4 10 22 0
6 Twente JB2 5 0 0 0 5 2 18 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meppel JC1 5 13 4 1 0 33 4 0
2 Zwolle JC4 5 12 4 0 1 24 7 0
3 Mezen JC2 5 8 2 2 1 12 8 0
4 Ares JC1 5 7 2 1 2 20 14 0
5 Kampen JC1 5 3 1 0 4 12 18 0
6 Meeuwen JC1 5 0 0 0 5 2 52 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JD1 5 13 4 1 0 34 6 0
2 Twente JD1 5 13 4 1 0 27 5 0
3 Zwolle JD3 5 9 3 0 2 20 19 0
4 Ede JD2 5 6 2 0 3 15 20 0
5 Almelo JD1 5 1 0 1 4 6 25 0
6 Bully JD1 5 1 0 1 4 7 34 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dalfsen JD1 5 15 5 0 0 45 3 0
2 Apeldoorn JD3 5 12 4 0 1 21 16 0
3 Upward JD3 5 9 3 0 2 28 11 0
4 Ares JD2 5 6 2 0 3 13 23 0
5 Zwolle JD4 5 3 1 0 4 16 15 0
6 Twente JD2 5 0 0 0 5 3 58 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hattem MA1 5 15 5 0 0 25 5 0
2 Wageningen MA2 5 10 3 1 1 15 4 0
3 Zwolle MA2 5 9 3 0 2 11 7 0
4 Bully MA2 5 7 2 1 2 10 9 0
5 Wijchen MA1 5 3 1 0 4 10 24 0
6 Ares MA1 5 0 0 0 5 4 26 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampen MA1 5 15 5 0 0 26 2 0
2 Ares MA2 5 9 3 0 2 10 8 0
3 Twello MA2 5 6 2 0 3 9 9 0
4 Nunspeet MA1 5 6 2 0 3 7 12 0
5 Flevoland MA2 5 6 2 0 3 4 10 0
6 Meppel MA3 5 3 1 0 4 2 17 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MA1 5 15 5 0 0 63 3 0
2 Apeldoorn MA1 5 9 3 0 2 14 18 0
3 Apeldoorn MA2 5 8 2 2 1 8 19 0
4 Goor MA2 5 6 2 0 3 13 15 0
5 Bully MA4 5 4 1 1 3 7 27 0
6 Ares MA3 5 1 0 1 4 6 29 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MA3 6 16 5 1 0 22 4 0
2 Deventer MA4 6 7 2 1 3 14 13 0
3 Ares MA4 6 7 2 1 3 9 17 0
4 Meeuwen MA2 6 4 1 1 4 8 19 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MB1 5 15 5 0 0 25 4 0
2 Ede MB1 5 9 3 0 2 21 16 0
3 Ares MB1 5 7 2 1 2 7 8 0
4 Kromhouters MB1 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Bemmel MB1 5 4 1 1 3 9 19 0
6 Lochem MB1 5 3 1 0 4 12 23 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MB3 5 13 4 1 0 22 3 0
2 Flevoland MB1 5 12 4 0 1 22 7 0
3 Meppel MB1 5 10 3 1 1 17 7 0
4 Meeuwen MB2 5 6 2 0 3 11 17 0
5 Mezen MB2 5 1 0 1 4 6 24 0
6 Ares MB2 5 1 0 1 4 5 25 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN MB1 5 15 5 0 0 57 2 0
2 Zwolle MB8 5 9 3 0 2 17 14 0
3 Bully MB5 5 9 3 0 2 13 15 0
4 Ares MB3 5 6 2 0 3 9 24 0
5 Epe MB1 5 6 2 0 3 7 30 0
6 Deventer MB4 5 0 0 0 5 2 20 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB6 5 13 4 1 0 18 2 0
2 Kromhouters MB4 5 7 2 1 2 7 8 0
3 Zutphen MB5 5 7 2 1 2 14 17 0
4 Zevenaar MB3 5 7 2 1 2 5 9 0
5 Nijmegen MB8 5 5 1 2 2 6 8 0
6 Ares MB4 5 3 1 0 4 7 13 0
  6e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB2 5 15 5 0 0 44 1 0
2 Zwolle MB4 5 9 3 0 2 9 12 0
3 Ommen MB1 5 9 3 0 2 12 21 0
4 Ares MB5 5 4 1 1 3 10 16 0
5 Zutphen MB4 5 4 1 1 3 10 23 0
6 Zwolle MB5 5 2 0 2 3 9 21 0
  2e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB6 5 13 4 1 0 39 8 0
2 Meppel MB3 5 11 3 2 0 31 8 0
3 Epe MB3 5 9 3 0 2 18 21 0
4 Hattem MB2 5 7 2 1 2 11 15 0
5 Kampen MB2 5 3 1 0 4 5 31 0
6 Mezen MB4 5 0 0 0 5 7 28 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MC1 6 15 5 0 1 16 4 0
2 Nijmegen MC2 6 10 3 1 2 13 12 0
3 Twente MC2 6 10 3 1 2 12 11 0
4 PW MC1 6 8 2 2 2 13 17 0
5 Ares MC1 6 5 1 2 3 12 17 0
6 Mezen MC1 6 3 1 0 5 11 16 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Flevoland MC1 5 13 4 1 0 32 8 0
2 Bully MC2 5 10 3 1 1 22 8 0
3 Oosterbeek MC2 5 9 3 0 2 15 21 0
4 Zwolle MC3 5 7 2 1 2 15 15 0
5 Arnhem MC2 5 3 1 0 4 9 23 0
6 Ares MC2 5 1 0 1 4 4 22 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen MC3 5 15 5 0 0 17 2 0
2 Ares MC3 5 8 2 2 1 16 15 0
3 Bemmel MC4 5 7 2 1 2 6 9 0
4 Ede MC2 5 5 1 2 2 12 12 0
5 HCM MC2 5 4 1 1 3 7 13 0
6 Overbetuwe MC3 5 3 1 0 4 5 12 0
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Salland MC1 5 15 5 0 0 37 1 0
2 Epse MC1 5 12 4 0 1 18 12 0
3 Ares MC4 5 7 2 1 2 11 15 0
4 Apeldoorn MC3 5 4 1 1 3 6 9 0
5 Bully MC5 5 3 1 0 4 9 29 0
6 Zutphen MC4 5 2 0 2 3 7 22 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MC5 5 15 5 0 0 44 2 0
2 Kampen MC2 5 7 2 1 2 19 11 0
3 Ares MC5 5 7 2 1 2 11 15 0
4 Meppel MC3 5 6 2 0 3 10 21 0
5 Mezen MC5 5 4 1 1 3 10 22 0
6 Flevoland MC4 5 4 1 1 3 6 29 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCHN MC3 5 15 5 0 0 25 2 0
2 Ares MC6 5 12 4 0 1 28 10 0
3 Twello MC4 5 9 3 0 2 20 9 0
4 Meeuwen MC2 5 4 1 1 3 6 18 0
5 Zwolle MC11 5 3 1 0 4 8 20 0
6 Flevoland MC3 5 1 0 1 4 2 30 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor MC3 5 15 5 0 0 43 7 0
2 PW MC5 5 12 4 0 1 19 10 0
3 Ares MC7 5 7 2 1 2 13 15 0
4 Almelo MC6 5 7 2 1 2 12 20 0
5 Holten-Rijssen MC1 5 3 1 0 4 9 29 0
6 Nunspeet MC1 5 0 0 0 5 3 18 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MD1 5 15 5 0 0 40 0 0
2 Ares MD1 5 12 4 0 1 23 5 0
3 Nijmegen MD2 5 6 2 0 3 17 12 0
4 Bully MD3 5 6 2 0 3 14 21 0
5 Deventer MD2 5 6 2 0 3 10 19 0
6 EHV MD3 5 0 0 0 5 0 47 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD2 4 12 4 0 0 16 0 0
2 Twente MD2 4 7 2 1 1 15 7 0
3 Ares MD2 4 6 2 0 2 11 6 0
4 Mezen MD2 4 4 1 1 2 11 14 0
5 Bully MD4 4 0 0 0 4 1 27 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV MD2 5 15 5 0 0 30 2 0
2 Zutphen MD2 5 12 4 0 1 19 9 0
3 Twello MD1 5 7 2 1 2 10 7 0
4 Ares MD3 5 7 2 1 2 15 13 0
5 Almelo MD2 5 3 1 0 4 11 11 0
6 Bully MD5 5 0 0 0 5 4 47 0
  2e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Epe MIX MD2 5 13 4 1 0 20 6 0
2 Ommen MD1 5 10 3 1 1 22 8 0
3 Zwolle MD5 5 9 2 3 0 15 4 0
4 Hardenberg MD1 5 7 2 1 2 16 9 0
5 Ares MD4 5 3 1 0 4 7 24 0
6 Zwolle MD10 5 0 0 0 5 0 29 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer MD4 5 13 4 1 0 24 4 0
2 Epe MIX MD1 5 12 4 0 1 25 10 0
3 Apeldoorn MD4 5 10 3 1 1 26 12 0
4 Ares MD5 5 6 2 0 3 10 20 0
5 Zwolle MD4 5 3 1 0 4 5 21 0
6 Mezen MD3 5 0 0 0 5 2 25 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meppel MD4 5 12 4 0 1 25 8 0
2 Zwolle MD6 5 11 3 2 0 22 5 0
3 Meeuwen MIX MD2 5 10 3 1 1 16 8 0
4 Ares MD6 5 6 2 0 3 14 10 0
5 Kampen MD2 5 4 1 1 3 8 22 0
6 Mezen MD5 5 0 0 0 5 5 37 0
  4e klasse 
  Meisjes D7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union MD6 5 15 5 0 0 34 2 0
2 Zutphen MD5 5 12 4 0 1 36 10 0
3 Zevenaar MD3 5 9 3 0 2 41 17 0
4 Apeldoorn MD6 5 4 1 1 3 10 19 0
5 Deventer MD7 5 4 1 1 3 10 34 0
6 Ares MD7 5 0 0 0 5 0 49 0
  5e klasse 
Agenda
vervolg 19-10  Keepersclinic
vervolg 23-10  Knutselochtend
vervolg 27-10  inning (2e termijn) contributie
vervolg 30-10  scheidsrechterexamen
vervolg 6-11  Algemene Ledenvergadering HC Ares
vervolg 16-11  Bitjehappen bij HC Ares
vervolg 27-11  scheidsrechtersexamen
Hele agenda
Nieuws