HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek JA1 5 13 4 1 0 17 6 0
2 Westerduiven JA1 5 9 3 0 2 11 9 0
3 Druten JA1 5 8 2 2 1 21 14 0
4 Zutphen JA1 5 8 2 2 1 11 8 0
5 Wijchen JA1 5 7 2 1 2 9 14 0
6 Union JA2 5 6 1 3 1 8 10 0
7 Doetinchem JA1 5 2 0 2 3 7 16 0
8 Ares JA1 5 1 0 1 4 6 13 0
  1e klasse 
  Jongens A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijmegen JA2 5 13 4 1 0 18 3 0
2 Epe JA1 5 12 4 0 1 26 7 0
3 QZ JA1 5 12 4 0 1 21 8 0
4 Arnhem JA2 4 7 2 1 1 13 6 0
5 Apeldoorn JA2 5 6 2 0 3 13 14 0
6 Wijchen JA2 4 3 1 0 3 9 18 0
7 Oosterbeek JA2 5 3 1 0 4 13 27 0
8 Ares JA2 5 0 0 0 5 7 37 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Epe MIX JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flevoland JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gorssel/Epse JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dieren JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gorssel/Epse JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dalfsen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Meppel JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MA1 5 12 4 0 1 10 6 0
2 HCHN MA1 5 9 3 0 2 19 12 0
3 Lochem MA1 5 9 3 0 2 12 8 0
4 Kampen MA1 4 9 3 0 1 11 7 0
5 Flevoland MA1 5 9 3 0 2 11 10 0
6 Ares MA1 4 6 2 0 2 8 12 0
7 Goor MA1 5 3 1 0 4 7 12 0
8 Ommen MA1 5 0 0 0 5 9 20 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MA1 5 15 5 0 0 27 5 0
2 Ares MA2 5 12 4 0 1 15 7 0
3 Twello MA1 5 12 4 0 1 18 11 0
4 Union MA2 5 9 3 0 2 20 10 0
5 Apeldoorn MA2 4 3 1 0 3 9 17 0
6 Westerduiven MA2 5 3 1 0 4 6 24 0
7 Wijchen MA3 5 1 0 1 4 7 12 0
8 Oude IJsselstreek MA1 4 1 0 1 3 7 23 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MA3 5 12 5 0 0 15 2 3
2 Nijmegen MA6 4 12 4 0 0 18 2 0
3 Upward MA4 5 10 3 1 1 14 2 0
4 Wijchen MA2 4 6 2 0 2 7 8 0
5 Ares MA3 5 4 1 1 3 8 9 0
6 HCM MA3 4 3 1 0 3 4 10 0
7 Dieren MA2 5 3 1 0 4 4 12 0
8 Druten MA3 4 0 0 0 4 4 29 0
  4e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MA5 4 12 4 0 0 24 3 0
2 Almelo MA3 4 7 2 1 1 8 9 0
3 Deventer MA4 4 6 2 0 2 8 14 0
4 Twente MA6 4 5 1 2 1 8 8 0
5 Ares MA4 4 4 1 1 2 4 7 0
6 PW MA3 3 3 1 0 2 6 9 0
7 Zutphen MA5 5 2 0 2 3 4 12 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCHN MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wijchen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goor MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Druten MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kromhouters MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerduiven MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flevoland MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mezen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nunspeet MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twello MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwolle MB12 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doetinchem MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dieren MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Epe MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bully MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haackey MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gorssel/Epse MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCHN MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Salland MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haackey MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lochem MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 PW MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Twello MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Arnhem MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dieren MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MC10 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bemmel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bully MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCM MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EHV MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haackey MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 PW MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Upward MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lochem MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Twello MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oude IJsselstreek MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bully MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EHV MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCHN MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twente MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zutphen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nijmegen MD10 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterbeek MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbetuwe MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Agenda
vervolg 7-3  Knutselen met Michelle
vervolg 13-3  Pubquiz ism Veltins
vervolg 14-3  Bitjehappen weer op de club!
vervolg 15-3  Huldiging zaalkampioenen
vervolg 18-3  scheidsrechtersexamen
vervolg 19-3  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
Hele agenda
Nieuws