HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Senioren
Dames
  code nummer klasse
Dames 1 107434  2032  2e klasse 
Dames 1 Silvercup 113313  2032  Silvercup - KO64 
dames 1 silvercup ronde 3 114992  2032  Silvercup - KO32 
Dames 2 107250  862  Res. overgangsklasse 
Dames 3 107405  17409  Res. 3e klasse 
Dames veteranen
  code nummer klasse
Dames Veteranen dinsdag 107989  29094  2e klasse 
Dames Veteranen zondag 107220  43762  Veteranen 1e klasse 
Heren
  code nummer klasse
Heren 1 107443  17376  3e klasse 
Heren 1 Silvercup      
Heren 2 107261  17407  Res. 2e klasse 
Heren veteranen
  code nummer klasse
Veteranen A 107205  7376  Veteranen overgangsklasse 
Veteranen B 107320  37693  Veteranen 2e klasse 
Veteranen L 107271  27893  Veteranen L Overgangsklasse 
Trainingslid
  code nummer klasse
Trainingslid senior      
Zaalhockey
Zaalhockey
  code nummer klasse
Benjamins Groen Zaal      
Benjamins Oranje Zaal      
Benjamins Rood Zaal      
Benjamins Roze Zaal      
Dames 1 Zaal 109696  32197  1e klasse 
G Hockey Zaal      
Heren 1 Zaal 109627  32195  1e klasse 
Heren 2 Zaal 109799  32196  1e klasse 
Heren 3 Zaal 109799  38778  1e klasse 
Jongens 8E1 Zaal      
Jongens 8E2 Zaal      
Jongens A1 Zaal 109704  31603  1e klasse 
Jongens B1 zaal 109730  31706  1e klasse 
Jongens B12 Zaal 109797  68777  2e klasse 
Jongens B2 zaal 109680  31707  3e klasse 
Jongens C1 Zaal 109632  31754  3e klasse 
Jongens C12 Zaal 109630  67200  3e klasse 
Jongens D1 Zaal 109788  31788  1e klasse 
Jongens D2 Zaal 109728  31789  3e klasse 
Jongens E1 Zaal      
Jongens E2 Zaal      
Jongens E3 Zaal      
Jongens F groep 1 Zaal      
Jongens F groep 2 Zaal      
Meisjes 8E1 Zaal 111824  62621  1e klasse 
Meisjes 8E2 Zaal 111827  67340  1e klasse 
Meisjes 8E3 Zaal      
Meisjes 8E4 Zaal      
Meisjes 8E5 Zaal      
Meisjes A1 Zaal 109823  31823  Sub-topklasse 
Meisjes A12 Zaal 109655  67201  1e klasse 
Meisjes A2 Zaal 109819  31824  2e klasse 
Meisjes A3 Zaal 109755  42194  3e klasse 
Meisjes A4 Zaal 109649  56672  4e klasse 
Meisjes B1 Zaal 109858  31873  Sub-topklasse 
Meisjes B2 Zaal 109748  31874  2e klasse 
Meisjes B3 Zaal 109635  31875  3e klasse 
Meisjes B4 Zaal 109721  51711  4e klasse 
Meisjes B5 Zaal 109720  51712  4e klasse 
Meisjes B6 Zaal 109722  54457  4e klasse 
Meisjes C1 Zaal 109809  31945  Sub-topklasse 
Meisjes C12 Zaal 109850  67202  2e klasse 
Meisjes C2 Zaal 109784  31946  3e klasse 
Meisjes C3 Zaal 109782  31947  3e klasse 
Meisjes C4 Zaal 109781  31948  3e klasse 
Meisjes C5 Zaal 109780  48169  3e klasse 
Meisjes C6 Zaal 109767  48170  4e klasse 
Meisjes C7 Zaal 109763  48171  4e klasse 
Meisjes C8 Zaal 109764  67427  4e klasse 
Meisjes D1 Zaal 109683  32008  Sub-topklasse 
Meisjes D2 Zaal 109713  32007  2e klasse 
Meisjes D3 Zaal 109624  38897  3e klasse 
Meisjes D4 Zaal 109669  38896  4e klasse 
Meisjes D5 Zaal 109662  42226  4e klasse 
Meisjes D6 Zaal 109665  54499  4e klasse 
Meisjes D7 Zaal 109671  61976  4e klasse 
Meisjes D8 Zaal 109664  64981  4e klasse 
Meisjes E1 Zaal      
Meisjes E2 Zaal      
Meisjes E3 Zaal      
Meisjes E4 Zaal      
Meisjes E5 Zaal      
Meisjes F groep 1 Zaal      
Meisjes F groep 2 Zaal      
Meisjes F groep 3 Zaal      
Meisjes F groep 4 Zaal      
ZAALBLOK      
Agenda
vervolg 28-2  Vergadering Arbitragecommissie
vervolg 7-3  Examen scheidsrechters
vervolg 13-3  Bestuursvergadering
vervolg 16-3  huldiging zaalkampioenen
vervolg 31-3  Paasontbijt Jongste Jeugd t/m E-jeugd
vervolg 12-4  Voorronde Olympic Moves
vervolg 16-6  Slotdag E-jeugd
Hele agenda
Nieuws