HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Clubhuis
Mascha Lemans Schoonmaak
René van de Hel Coördinator Medische zaken
Clubhuis en Velden
Bianca Hardick Van Bun Gevonden en verloren
Rob Beemer Afvalverwerker
Monique Klopman-Linthorst Coördinator Onderhoud
Evenementen
Celeste Volpe Coördinator Bitjes-hap-dagen
Bartje Vos-Verjaal Coördinator Kledingbeurs
Rob Beemer Coördinator Six a Side
Marion Schotman Coördinator Trimmerstoernooi
Wies Krikke Coördinator Verbunt Hockey Keepers Clinic
Marinde van de Giessen Secretaris Verbunt Hockey Keepers Clinic
Administratie
Communicatie
Bartje Vos-Verjaal Coördinator Helpdesk
Jeroen Schut Webmaster Website
Arbitrage
René van de Hel Coördinator
Johan Frisart Lid
Bar en Evenementen
Bar en keuken
Dick Schippers Coördinator
Dick Schippers Inkoop vers
Erwin van Kints Inkoper houdbaar
Commissie van Beroep
Marion Schotman Lid
Financiële administratie
Boekhouding
Judith Holweg Coördinator Boekhouding KasgeldVoert facturen en betalingen in het administratiesysteem in.
Kasgeldbeheer
Vera Meijer-Hagemans Coördinator
Ledenadministratie
Nancy Brummel Coördinator Administreert de ledenmutaties, controleert de inschrijvingen
Hockeyzaken
Doelgroepen
Peter Steenmeijer Coördinator Fithockey
Jules Groenenberg Coördinator G/LG-hockey
Ed Bosklopper Maandag Trimmers
Jacco van Reen Donderdag Trimmers
Marion Schotman Zaterdag Trimmers
Keepersmateriaal
Egbert Reitsma Coördinator
Operationele Dienst
Monique Klopman-Linthorst Indelen bestuursdiensten
Monique Klopman-Linthorst Indelen bardiensten
Sponsoring en Marketing
Sponsor commissie
Ron Soeteman Secretaris
Rob Beemer Voorzitter
Jan van Zandbergen Lid
Armando Dorsek Lid Narrowcasting
Mariska van Veldhuizen Coördinator Shirtlease
Stichting Accomodatie Nagelpoel
Albert Francken Secretaris
Giso van den Brandhof Penningmeester
Technische Commissie
Wies Krikke Voorzitter
TC-Leeftijdscoördinator
Elsbeth Wooning MA
Priscilla Götz MB
Lonneke Nijhof MD
Karin Beumer-Mostert JA/JB
Robert Schut MC
Karin Beumer-Mostert JC/JD
Wies Krikke Benjamins
TC-lid
Jaap van Litsenburg Senioren
Erik Klopman Meisjeslijn ABCD
Stan Engels Jongenslijn ABCD
Rutger Hugen Jongste Jeugd
Technisch Manager
Eric Hoogsteden Breedte teams
Arnoud Prenger Jongste Jeugd
Eric Hoogsteden Selectie
Wedstrijdsecretariaat
Marga Venema-remmers Junioren
Marga Venema-remmers Jongste Jeugd
Marga Venema-remmers Senioren
Tuchtcommissie
Priscilla Götz Lid
Peter Steenmeijer Voorzitter
Chris Jan Schuite Lid [email protected]
Vertrouwenspersoon
Vertrouwenspersoon
Maaike de Jonge Lid [email protected]
Agenda
vervolg 23-10  Knutselen met Michelle
vervolg 14-11  Bitjehappen hapdag!
Hele agenda
Nieuws