HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Clubhuis
Ada Verkolf Schoonmaak
René van de Hel Coördinator Medische zaken
Clubhuis en Velden
Josje Hiemstra-kroon Gevonden en verloren
Peter Steenmeijer Afvalverwerker
Peter Steenmeijer Coördinator Klusteam
Ada Verkolf Coördinator Onderhoud
Evenementen
Sabine Dorsek Coördinator Bitjes-hap-dagen
Jan Willem Doppenberg Voorzitter Feestcommissie
Bartje Vos-Verjaal Coördinator Kledingbeurs
Dennis Augusteijn Coördinator Six a Side
Marion Schotman Coördinator Trimmerstoernooi
Wies Krikke Coördinator Verbunt Hockey Keepers Clinic
Marinde van de Giessen Secretaris Verbunt Hockey Keepers Clinic
Administratie
Communicatie
Lou van Noorden Coördinator Communicatie met de Pers
Bartje Vos-Verjaal Coördinator Helpdesk
Lou van Noorden Coördinator Scoop/Nieuwsbrieven
Jeroen Schut Webmaster Website
Arbitrage
René van de Hel Coördinator
Johan Frisart Lid
Bar en Evenementen
Bar en keuken
Ada Verkolf Coördinator
Ada Verkolf Inkoop vers
Erwin van Kints Inkoper houdbaar
Commissie van Beroep
Marion Schotman Lid
Financiële administratie
Boekhouding
Jacqueline Kwak Coördinator Boekhouding KasgeldVoert facturen en betalingen in het administratiesysteem in.
Kasgeldbeheer
Vera Meijer-Hagemans Coördinator
Ledenadministratie
Theo Assou van der Putten Coördinator Administreert de ledenmutaties, controleert de inschrijvingen
Hockeyzaken
Doelgroepen
Peter Steenmeijer Coördinator Fithockey
Jules Groenenberg Coördinator G/LG-hockey
Ed Bosklopper Maandag Trimmers
Jacco van Reen Donderdag Trimmers
Marion Schotman Zaterdag Trimmers
Keepersmateriaal
Wies Krikke Coördinator
Materiaal
Wies Krikke Coördinator
Operationele Dienst
Ada Verkolf Indelen bardiensten
Sponsoring en Marketing
Sponsor commissie
Ron Soeteman Secretaris
Rob Beemer Voorzitter
Jan van Zandbergen Lid
Armando Dorsek Lid Narrowcasting
Mariska van Veldhuizen Coördinator Shirtlease
Stichting Accomodatie Nagelpoel
Albert Francken Secretaris
Aad Verveld Penningmeester
Technische Commissie
Mike Heemsbergen Voorzitter
Hoofd Jeugd Trainer
Bart Wortelboer Jongste Jeugd
TC-Leeftijdscoördinator
Elsbeth Wooning MA
Karen Kok-wassink MB
Petra Borst F-jeugd/Landenteams
Rudy van Droogenbroeck JC/JD
Wies Krikke Benjamins
TC-lid
Cerilio Maduro Jongenslijn ABCD
Wedstrijdsecretariaat
Marga Venema-remmers Junioren
Marga Venema-remmers Jongste Jeugd
Marga Venema-remmers Senioren
Vertrouwenspersoon
Vertrouwenspersoon
Maaike de Jonge Lid [email protected]
Agenda
vervolg 25-8  startdag Jongste Jeugd
vervolg 27-8  Nieuwe gave trainersmethode voor alle tr
vervolg 1-9  Start of the Season Event
vervolg 3-9  Algemene ledenvergadering
vervolg 13-9  Start grote Clubactie
Hele agenda
Nieuws