HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Trainingsschema
Dit schema loopt van 23-4-2018 t/m 26-4-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keepersgroep 4 Noor Veldwijk-hupkens KG1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes 8E3 Michel Liebrand KG5
17:00 - 18:15 Meisjes D7 Johan Frisart
Mark Albertus
KG2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D8 Jeroen de Bruin KG3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes E1 Fabrizio Ranalli KG1 - AB
17:00 - 18:15 meisjes E5 Lotte Timmerman
Marieke van der Marel
KG3 - D
17:15 - 18:45 Meisjes C1 Rianne Zwarts KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Nanieke Hospers KG4 - AB
18:00 - 19:00 Keepersgroep 3 Noor Veldwijk-hupkens KG1 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes D1 Sofie Wooning KG1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C3 Herbert Bosscher
Robert-Jan Borst
KG4 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C6 Donna Schoorel
Gina Schoorel
Janna Hogendoorn
KG3 - CD door ma1
18:45 - 20:00 Meisjes C7 Annemieke Steman
Esmée Danckaarts
Sara Hars
KG3 - AB door Ma1
18:45 - 20:00 Meisjes D5 Maxime Hoogenberg
Merel Kempel
KG2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes D6 Joy Doppenberg
Marieke van Droogenbroeck
Suzanne van der Meijden
KG2 - CD
19:00 - 20:00 Keepersgroep 6 Mirjam Oosterkamp KG1 - C
19:00 - 20:15 Meisjes C5 Erik Klopman KG4 - AB
19:30 - 20:30 Keepersgroep 2 Noor Veldwijk-hupkens KG1 - D
20:00 - 21:30 Trimmers maandag Ed Bosklopper KG3
20:15 - 21:30 Meisjes A4 Marvin Mulder KG2 - CD
20:30 - 21:30 Keepersgroep 1 Noor Veldwijk-hupkens KG1 - D
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Thijs Tijsterman KG1 - CD
16:45 - 18:00 Jongens E1 Bouke Smits
Niels Meuleman
Floor uit den Bogaard
KG2 - CD
16:45 - 18:00 Jongens E2 Danique van Cruijningen
Pascale Schippers
KG2 - CD
16:45 - 18:00 Jongens J8E2 Jelle Rossel
Tijmen Poeder
KG3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes 8E1 Ilse Linthorst KG1 - A
16:45 - 18:00 Meisjes 8E2 Ilse Zeldenrijk KG1 - B
16:45 - 18:00 Meisjes 8E4 Thimo Arends
Twan Bouwman
KG2 - B
16:45 - 18:00 Meisjes 8E5 Sam Wesselink KG2 - A
16:45 - 18:00 Meisjes D3 Anouk Zwarts KG5
17:00 - 18:00 Keepersgroep wisselkeepers Aik van Weelderen KG4 - A
17:15 - 18:30 Jongens J8E1 Twan Schouten KG3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Auke Wijnterp KG4 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D2 Mark Olsthoorn KG5 & begeleiding door ouders
18:00 - 19:15 Meisjes B2 Yannick Steunenberg KG3 - AB
18:15 - 19:45 Jongens B1 Rianne Zwarts KG1 - CD
18:15 - 19:45 Jongens D1 Bart Lesschen KG1 - AB
18:30 - 19:45 Jongens C1 Jesper Bouwman KG2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D2 Dionyse van der Haar KG2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B5 René van de Hel KG5
19:30 - 20:30 Keepersgroep 5 Steven Leferink KG4 - D
19:45 - 21:00 Jongens B2 Jorrit van 't Hul KG3 - AB
20:00 - 21:45 Alexandria Trainingsgroep KG4 - ABC ASV Alexandria indien slechte grasvelden
20:00 - 22:00 Heren 1 Bart Wortelboer KG1
20:00 - 21:30 Jongens A1 Marco Welleman KG2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Marvin Mulder KG2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 G/LG team 1 Jurriën Mulder KG5
16:30 - 17:30 G/LG team 2 Hans Kemeling KG5
16:30 - 17:45 Jongens F1 Floor Francken KG2 Bloktraining
16:30 - 17:45 Meisjes D8 Jeroen de Bruin KG3 - AB per 28 maart
16:30 - 17:45 Meisjes E1 Edward Bakker KG1 trainers maken gebruik van elkaars oefeningen
16:30 - 17:45 Meisjes E2 Roos Wooning KG1 trainers maken gebruik van elkaars oefeningen
16:30 - 17:45 Meisjes E3 Sanne Mulder KG1 trainers maken gebruik van elkaars oefeningen
16:30 - 17:45 Meisjes E4 Philip Wortelboer KG1 trainers maken gebruik van elkaars oefeningen
16:30 - 17:45 Meisjes E6 Tim de Haan KG3 - C
16:30 - 17:45 Meisjes F1 Lotte van Brummen
Simon Maduro
Merel Schouten
Ruby Schaake
KG2 Bloktraining
17:00 - 18:15 Meisjes D6 Bodine Reitsma KG4 - CD per 28 maart
17:00 - 18:15 Meisjes D7 Anne Lemans
Maud Leereveld
KG4 - AB per 28 maart
17:45 - 19:00 Jongens J8E2 KG3 - AB
18:00 - 19:15 Basiscursus Jongste Jeugd KG2 - AB OLV Dames 1speelsters. Contact Sharon Kusters
18:00 - 19:30 Jongens B1 Thijs Tijsterman KG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Rianne Zwarts KG1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D5 Brian Panhorst KG2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B6 Sara Broersen KG4 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B4 Sandor van der Zwart KG3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C8 KG5
19:00 - 20:15 meisjes D4 Harold Dubbelhuis KG4 - CD
19:30 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep KG3 - D Steven Leferink MB4 MC8 JD2
19:30 - 21:30 Dames 1 Bob Janssen KG1
20:00 - 21:15 Dames 2 Peter Dommerholt KG2 - CD
20:15 - 21:30 Dames 3 Fabrizio Ranalli KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 extra training Trainingsgroep KG1 - AB training voor teams die op zaterdag op water spelen
17:00 - 18:00 Hockeyschool Sofie Wooning KG3 - CD
17:00 - 18:00 Keeperstraining Jongste Jeugd Randy Poulissen
Wies Krikke
KG5
17:30 - 18:45 Meisjes 8E4 Lotte van de Hel
Rayna Kruit
KG2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Kris Maduro KG1 - CD training voor teams die op zaterdag op water spelen
17:30 - 18:45 Meisjes C7 Jeroen Schut KG2 - CD
18:15 - 19:30 extra training Trainingsgroep KG1 - AB training voor teams die op zaterdag op water spelen
18:45 - 20:00 Meisjes A4 Jan Willem Doppenberg
Rudy van Droogenbroeck
KG3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Marvin Mulder KG1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C5 Chadine Haouti
Myrthe Seynaeve
Rymke van der Meulen
KG2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes D3 Rob van Brummen KG2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B5 René van de Hel KG5
19:00 - 20:15 Meisjes C6 Freddy Verweij KG3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Rene Schouten KG1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Marvin Mulder KG1 - CD
20:00 - 21:45 Trimmers Donderdag Yellinck Hiemstra KG2
20:15 - 21:45 Alexandria Trainingsgroep KG5 ASV Alexandria indien slechte grasvelden
20:15 - 21:30 Dames Veteranen zondag Erwin van Kints KG3 - AB 1x per 2 weken
20:15 - 21:30 Veteranen L KG3 - CD 1x per 2 weken
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamin jongens Floor Francken
Lukas Dorsek
Lara Weijers
Bart Voorhorst
Sam Voorhorst
KG3
09:00 - 10:00 benjamins meisjes Isa Bourgonje
Jolin Roeten
Sytske Ottema
Jasmijn Massop
Eva Jasmijn Bloodshoofd
KG3
09:00 - 10:00 G/LG team 1 Jurriën Mulder KG5
09:00 - 10:00 G/LG team 2 Hans Kemeling KG5
09:00 - 10:00 Jongens F1 KG2 F landencompetitie
09:00 - 10:00 Meisjes F1 KG2 F landencompetitie
09:00 - 10:00 Trimmers Zaterdag Marion Schotman KG4
10:15 - 11:15 sticktraining Trainingsgroep KG5 - CD olv Jorick Arends
10:15 - 11:15 Basiscursus Jongste Jeugd Jorick Jelmer Arends KG5 - AB
10:15 - 11:15 Basiscursus Jongste Jeugd Jorick Jelmer Arends KG5
10:15 - 11:15 Sticktraining Jorick Jelmer Arends
Jorick Jelmer Arends
KG5
Agenda
vervolg 16-6  Slotdag E-jeugd
vervolg 16-6  huldiging veldkampioenen
vervolg 22-6  Kamp Jongste Jeugd
vervolg 30-6  Six a Side
vervolg 7-7  C&D kamp
vervolg 1-9  Start of the Season Event
Hele agenda
Nieuws