HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Trainingsschema
Dit schema loopt van 23-1-2022 t/m 29-1-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes E3 Sterre Wegdam Matenpark
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes E5 Luna Bos Matenpark
18:00 - 19:00 Zaal Jongens C2 Jozua Klaver Gymzaal Molleruslaan 28
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes 8E1 Sterre Wegdam Matenpark
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes 8E2 Danique van Cruijningen Matenpark
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes A1 Kris Maduro Matenpark
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes A2 Marvin Mulder Matenpark
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes B2 Sandor van der Zwart Gymzaal Molleruslaan 28 Veldteam
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C1 Pascal Linssen Gymzaal Matenpark veldteam
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Zaal Meisjes E1 Yenthe Loijenga Matenpark
16:00 - 17:00 Zaal Meisjes E3 Zoë Bosch Matenpark
16:00 - 17:00 Zaal Meisjes E4 Esma Holweg Matenpark
17:00 - 18:00 Zaal Jongen 8E1 Dante D'Urso Matenpark
17:00 - 18:00 Zaal Jongens E1 Thijmen de Haan Matenpark
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes E4 Nora Koetsier
Tess Wielart
Matenpark
17:30 - 18:30 Zaal Jongens D1 Simon Maduro Gymzaal De Keerkring
18:00 - 19:00 Zaal Jongens B1 Twan Schouten Matenpark
18:00 - 19:00 Zaal Jongens B2 Jeroen de Bruin Matenpark
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes C5 Gymzaal Molleruslaan 28
18:30 - 19:30 Zaal Meisjes C3 Gymzaal De Keerkring
19:00 - 20:00 Zaal Jongens A1 Yorden Groot Matenpark
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes B4 Gymzaal Molleruslaan 28
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C4 Gymzaal Fortlaan
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C6 Gymzaal Burgersveld
20:00 - 21:00 Zaal Dames 1 Matenpark
21:00 - 22:00 Zaal Heren1 Eric Hoogsteden Matenpark
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes D1 Femke Klopman Matenpark
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes D12 Sofie Wooning Matenpark
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes C1 Pascal Linssen Matenpark
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes C12 Pascal Linssen Matenpark
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes D2 Nanieke Hospers Gymzaal De Keerkring zaalteam
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes D3 Gymzaal Morinistraat
19:00 - 20:00 Zaal Jongens C1 Ronald van Schooten Matenpark
19:00 - 20:00 Zaal Jongens C2 Jozua Klaver Matenpark
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes A3 Gymzaal Molleruslaan 28
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes A5 Zuiderpark
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes B5 Gymzaal Gentiaanstraat
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes B6 Zuiderpark
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C4 Gymzaal Fortlaan
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes D6 Gymzaal De Keerkring
20:00 - 21:00 Zaal Meisjes A2 Marvin Mulder Gymzaal Gentiaanstraat
20:00 - 21:00 Zaal Meisjes A4 Gymzaal Steenhouwersdonk
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Zaal Jongens D1 Simon Maduro Sporthal Zuidbroek
17:00 - 18:00 Zaal Jongens D2 Job Neeleman Sporthal Zuidbroek
18:00 - 19:00 Zaal Jongens C1 Ronald van Schooten Trainingshal Sprengeloo (Beatrixlaan 10)
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes B1 Thijs Tijsterman Sporthal Zuidbroek
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes B12 Thijs Tijsterman Sporthal Zuidbroek
19:00 - 20:00 Zaal Jongens B1 Gymzaal Fortlaan
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes A1 Kris Maduro Gymzaal Molleruslaan 28
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes B7 Gymzaal Voldersdreef
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C2 Dionyse van der Haar Sporthal Zuidbroek Veldteam MC2
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C3 Gerhard Bos Sporthal Zuidbroek Veldteam MC2
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C8 Gymzaal Eekschillersdreef
20:00 - 21:00 Zaal Jongens A1 Yorden Groot Gymzaal Molleruslaan 28
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes D1 Femke Klopman Gymzaal De Keerkring Veldteam
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes B1 Trainingshal Sprengeloo (Beatrixlaan 10) Veldteam
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes C7 Gymzaal Molleruslaan 28
20:00 - 21:00 Zaal Dames Jong René van de Hel Trainingshal Sprengeloo (Beatrixlaan 10)
21:00 - 22:00 Zaal Heren 2 Jan-Willem Huiskamp Trainingshal Sprengeloo (Beatrixlaan 10)
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 10:00 Zaal Benjamins Mix Gymzaal Sprengeloo ingang Schuttersweg 20
08:00 - 10:00 Zaal F-jes Mix Gymzaal Sprengeloo ingang Schuttersweg 20
08:00 - 10:00 Zaal Funkey Mix Gymzaal Sprengeloo ingang Schuttersweg 20
10:00 - 11:00 Zaal G/GL Team 1 Gymzaal Sprengeloo ingang Schuttersweg 20
10:00 - 11:00 Zaal G/LG Team 2 Gymzaal Sprengeloo ingang Schuttersweg 20
10:00 - 11:00 Zaal G/LG Team 3 Gymzaal Sprengeloo ingang Schuttersweg 20